לימודי גרפיקה נתיבות

נתיבות הכל על הלימודים בגרפיקה ועיצוב – אתם בעלי כשרון בציור, נמשכים לתחום העיצוב ואוהבים לעבוד במחשב, אז למה לא לשלב את כל אלה וללמוד מקצוע בו תאהבו לעבוד, מקצוע בו תוכלו להתגאות ולהינות מהעבודה? תחום לימודי הגרפיקה הוא תחום מצויין לאלה מכם שמחפשים תחום ויזואלי, עבודה יצירתית ואתגרים.

בחירת מקום הלימודים נתיבות

לפני עשרים שנה הייתם יכולים ללמוד גרפיקה או עיצוב גרפי אך ורק בבתי ספר ומכללות רגילים. כעת, בעידן האינטרנט המתפתח קמים בכל מקום בתי ספר מקוונים ללימודי גרפיקה. מוסדות לימוד אלה חוסכים לתלמידים את העצבים והזמן שהיו מבליםבנסיעות, ומאפשרים לתלמידים להמשיך לעבוד ובמקביל ללמוד.
האפשרויות העומדות בפני התלמידים העתידיים הן: מוסד אקדמי המלמד עיצוב לתואר ראשון, מכללות ובתי ספר מקצועיים רגילים אליהם יצטרכו התלמידים בנתיבות להגיע כפי שהיה בעבר או בתי ספר ומכללות אונליין, המלמדים באחת משתי שיטותשיטת הלימוד העצמאי, בה התלמיד יקבל את החומר מראש וילמד לבד בבית, כשתינתן לו האפשרות לבקש עזרה מהמורה או מתלמידים אחרים בצאט אונליין המיועד לכך, או שיטת אחד על אחד“, בה לומדים התלמידים עם מורה מקצועי דרך האינטרנט מהמחשב בבית, באמצעות תוכנת חיבור מיוחדת. בשיטה זו יקבלו התלמידים בשיעורים פרטיים את מלוא תשומת לב המורה ואת עזרתו. כל שיצטרכו הם: מחשב, אזניות ומיקרופון.

לימודי גרפיקה נתיבות  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

בכדי לצמצם אפשרויות ולבחור בבית הספר המתאים לנו, נעשה רשימה של כל בתי הספר הפוטנציאליים ונבדוק את מסלולי הלימוד בהם. בכדי ללמוד עוד על רמת הלימודים בבתי ספר אלה ועל איכות המורים והמדריכים, נחפש המלצות ואזהרות ברשת האינטרנט, נדבר עם תלמידים ובוגרים ואף עם נציג בית הספר. ככה נוכל להתרשם באמת עד כמה טוב בית הספר ושיטת הלימוד של והאם נרצה ללמוד בו או לא. חשוב לשאול גם אם בית הספר מלמד תוכנות עדכניות, והאם הוא מספק הכוונה ועזרה כלשהי לבוגריו במציאת עבודה בתום מסלול הלימודים. עוד חשוב לברר, במידה ואתם מתכננים ללמוד במסלול לעיצוב גרפי, שילמדו אתכם גם כיצד לתכנן עיצוב ולא רק כיצד לבצע אותו. עבור מעצבים גרפיים, פיתוח החשיבה הגרפית חשוב לפחות באותה מידה כלימוד הטכניקות בעבודה עם התוכנות.

אילו תוכנות נלמד נתיבות?

בתחום הגרפיקה הכלים ושיטות העבודה מתעדכנים כל הזמן ועלינו לעקוב אחר השינויים בשוק ולהתאים עצמנו אליו.גם מוסג הלימודים בו נבחר חייב להתאים את תכני הלימוד והתוכנות אותן ילמד אל השוק של היום ולכן ילמד תוכנות מובילות ועדכניות כמו:
פוטושופ- תוכנה גרפית פופולרית ומקצועית והכי נדרשת כיום. מאפשרת עיבוד ועריכת תמונות, יצירת אפקטים מיוחדים, שילוב תמונות וטקסט וכו’. במהלך הלימודים, תלמדו את התוכנה על כל כליה וכיצד לעבוד נכון בה ותתרגלו עד שתשלטו בה ותעבדו ביעילות ובמהירות.
אילוסטרייטור- תוכנה גרפית מקצועית על בסיס וקטורים. מאפשרת ליצור אלמנטים גרפיים שונים ( שרטוטים ואיורים ממוחשבים, לוגואים וכדומה). בתוכנה זו ניתן להגדיל כמו גם להקטין את האלמנטים מבלי לפגוע באיכותם.
באם אתם מתעניינים להתמחות בתחום האינטרנט וללמוד בניית אתרים, תוכלו גם להוסיף וללמוד את תוכנת הדרימוויבר המיועדת לעיצוב ובניית אתרים, את שפות ה HTML וה CSS ואת תוכנת הפלאש המיועדת לאנימציה ובה ניתן ליצור באנרים דינמיים.
מעצבים שיידעו להשתמש בחשיבה הגרפית שלהם בפיתוח הפרוייקט ויהיו מיומנים בעבודה עם התוכנות השונות, יגיעו להצלחה מרובה בתחום. בניית תיק עבודות, שיראה את היכולת המקצועית שלכם כמעצבים, הכרחית כיום למציאת עבודה. במהלך הלימודים תקבלו הכוונה ועזרה ביצירת תיק עבודות מקצועי ומרשים.