לימודי גרפיקה ממוחשבת בצפון

רוצה להיות גרפיקאי? ללמוד לשלוט על התוכנות הגרפיות? כיום אחד מתחומי הלימוד  בצפון והעבודה הנדרשים ביותר הוא תחום הגרפיקה הממוחשבת. תלמידים הלומדים את התחום הופכים למעצבים מוכשרים ומקצועיים בסיום לימודיהם ורבים מהם מצליחים להשתלב באחת מהנישות הרבות של התעשייה. שוק העבודה רעב למעצבים איכותיים ומכיוון שזהו תחום מגוון וניתן לעבוד בו בכל מיני נישות, גם אם לא נמצא עבודה בנישה מסויימת, נוכל לעבור לנישה אחרת ולמצוא שם עבודה. שכר העבודה בתחום זה בדרך כלל משתלם. מעצב גרפי מתחיל שאין לו נסיון יכול להרוויח כ 6500 ש”ח וככל שיצבור נסיון כך תגדל משכורתו.

למי מכם שהוא יצירתי , מי שאוהב ונמשך לתחומי הגרפיקה והעיצוב ורוצה להפוך אהבה זו למקצוע, לימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי יספקו לו את הבסיס להצלחה בתחום.

עבודה בתחום בצפון גרפיקה ועיצוב

במסגרת לימודי הגרפיקה הממוחשבת, תיחשפו לשלוש תוכנות עיקריות: פוטושופ, שהיא תוכנה גרפית המיועדת לעיצוב, עיבוד ועריכת תמונות; אילוסטרייטר, שהיא תוכנה וקטורית לאיור ואינדיזיין, שהיא תוכנה לעימוד ספרים וחוברות תוך יכולת שילוב אלמנטים גרפיים שנוצרו בתוכנות הגרפיות. תוכנות אלה יאפשרו ללומדים ידע מעמיק ואפשרות לעבוד במשרדי פרסום, בתי דפוס הוצאות לאור ועוד, בתחומי עבודה כגון: עיצוב תמונות ועיבודן, עיצוב פרסומות, איור וציור דיגיטליים, מיתוג עסקי, שרטוט, שילוט וכו’.

רבים מבוגרי הלימודים בתחום הגרפיקה הממוחשבת מעדיפים לעבוד מהבית כעצמאי ולספק את שירותיהם ללקוחות כמו משרדי פרסום, בתי דפוס, בתי אופנה, סופרים, הפקות אירועים ועוד. עבודה מהבית מאפשרת לכם גמישות בבחירת שעות העבודה, יכולת לגדל ילדים ולהיות בבית עבורם ובכלל לעבוד מבלי לבזבז זמן ומשאבים כספיים על נסיעות והתרוצצות בדרכים.

בניית אתרים והאינטרנט בצפון

בעידן הטכנולוגי של היום ניתן למצוא את האינטרנט כמעט בכל דבר. החל מקניות אונליין, דרך עיתונים אינטרנטיים וכלה בחיפוש ומציאת עבודה. הנהירה לעולם האינטרנט יצרה מחסור במעצבים ומפתחי אתרים, מה שהופך את התחום למבוקש ביותר. כמעט כל חברה ובית עסק בימינו זקוק למעצב גרפי ולגרפיקאי ואפילו אנשים פרטיים פונים למעצבים גרפיים בבקשות שונות כמו לדוגמא: עיצוב הזמנות לחתונה או בר/בת-מצווה,

ועיצוב כרטיסי ביקור. כמו כן, אחד התחומים המשגשגים ביותר כעת הוא תחום עיצוב ובניית אתרים. זהו תחום שכדאי להשקיע בו ואכן, רבים רבים בוחרים במסלול זה. עבודה בתחום זה כוללת גם עבודה דו ותלת ממדית בעיצוב משחקי מחשב.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.
לימודי גרפיקה ממוחשבת בצפון