לימודי גרפיקה ממוחשבת לחרדים

איפה לומדים כל הקהילה מהמגזר חרדי דתי? רוצים לעבוד מהבית? רוצים לפתח הכנסה מקצועית וקבועה? הגעתם למקום הנכון!  מה זה בכלל עיצוב גרפי ? עיצוב וגרפיקה עושה סדר באלמנטים ויזואליים שונים ומעביר מסר ממוקד לקהל היעד. כשאנחנו חושבים על עיצוב גרפי, אנחנו חושבים בד”כ על עיצוב לוגו או כרטיסי ביקור, אבל עיצוב גרפי נכלל בהרבה תחומים וכולל גם עיצוב שלטים, מגזינים, ספרים, סרטים ועוד.

מעצב גרפי אחראי כמעט על כל דבר חזותי אליו אתם נחשפים ויכול לעסוק בפועל בתחומים שונים, מעיצוב נייר מכתבים ועד עיצוב ממשק וירטואלי, מעיצוב לוגו עסקי ועד פליירים ופרסומות (אם בעיתונות, בטלוויזיה או בתחנות האוטובוס).

לימודים אישיים לימודי גרפיקה ועיצוב לחרדים מגזר דתי
מהם לימודי עיצוב גרפי ומה עלי לדעת?

מקצוע המעצב הגרפי וגרפיקאי היה תמיד מקצוע נדרש ולכן תמיד היה ביקוש לאנשי מקצוע מוכשרים בשוק בעבודה. חשוב מאד לבחור מקצוע שיש לו דרישה בשוק העבודה ולא מקצוע בו לתלמיד יש תעודה יפה אך הוא לא מצליח למצוא עבודה.

כיום, כשהגרפיקה לוקחת חלק בכל תחום בחיינו, לימודי עיצוב גרפי הפכו לאחד ממקצועות הלימוד המבוקשים ביותר. בניגוד לתחומי לימוד המתבצעים רק בתאוריה ותוך האזנה למרצה, לימודי העיצוב הגרפי נעשים תוך לימוד אקטיבי והתנסות בפועל וזה מה שהופך אותם למעניינים וסוחפים.

לימודי עיצוב גרפי בישראל יימשכו בין תשעה חודשים לשנתיים וזה תלוי במוסד הלימודי , באיזה מסלול לימודי בחרתן ובאילו נושאים אותו מסלול לימודי כולל. עיצוב גרפי כולל הרבה נושאים שונים, אותם ניתן ללמוד במהלך הקורס; התוכנות הגרפיות פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור יחד עם כלים לחשיבה יצירתית וחוקי בסיס שונים (כמו תורת הצבע ותורת הכתב) הן מהנושאים המרכזיים בקורס והדרך שעל המעצב הגרפי לעשות בכדי שיוכל ליצור תיק עבודות מרשים ובכדי שיוכל להתכונן לרגע שאחרי סיום הלימודים.

בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת לדתיים – מכללות עיצוב גרפי לחרדים

 בשיטת “אחד על אחד”, המשלבת התנסות ב”עולם האמיתי” מתחילת הלימודים. כמעט כל בוגר קורס יצליח למצוא את מקומו בתחום ולהשתלב בשוק העבודה אם כעצמאי או כשכיר. יתרונה  הוא שהקורסים שלה נלמדים אונליין, מה שנותן לתלמידה חופש לבחור מתי ילמדו ומאיפה יתחברו לאינטרנט.  לא עוד פקקי תנועה בדרך לבית הספר ותחרות על תשומת לב המורה עם תלמידים אחרים! התלמיד יהיה מחובר למערכת אליה רק הוא והמורה יהיו מחוברים לזמן השיעור ויזכה ליחס אישי ולכל תשומת הלב לה הוא זקוק. לימודים לחרדים מאפשר לגבר ללמוד לבד ולאישה ללמוד לבד ללא ערבוב בין המינים, מה שיוצר הפרדה בין גברים לנשים, מסלולי הלימודים בעיצוב גרפי הם לימודי תעודה מקצועית של מעצבים גרפיים וגרפיקאים מה שמאפשר תעסוקה מקצועית לאחר סיום הלימודים. במהלך הלימודים תבנו תיק עבודות מקצועי כתנאי לקבלה למקומות עבודה, לצערנו בעולם העיצוב וגרפיקה תעודות כבר לא פותחות דלתות אלה אך ורק תיק עבודות מקצועי.

בקרו אותנו באתר צפו בסרטוני הסבר וקראו על שיטת הלימודים שכבשה את עולם החרדי דתי

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.