לימודי גרפיקה טבריה

מרבית האנשים בטבריה חולמים לעבוד במקצוע שעוסק בתחום שהם מתעניינים ואוהבים ולהרוויח טוב. רבים לא מגיעים לראות את היום הזה ומסתפקים בעבודה מכניסה, גם אם היא לא מעניינת במיוחד. אם אתה יצירתי, בעל כשרון ומחפש מקצוע מעניין ומאתגר, תחום הגרפיקה המתפתח שופע בהצעות עבודה. אנשי המקצוע יכולים לעבוד באינספור מקומות עבודה שונים, החל ממשרד פרסום, וכלה במערכת הטלוויזיה. כמעט כל בעל עסק מחפש מעצב גרפי בזמן זה או אחר ולמעצב גרפי טוב ומיומן יהיה קל למצוא עבודה. כל מעצב גרפי טוב צריך ללמוד את התחום בצורה מקצועית. לא מספיק ללמוד לבד אונליין ממדריכים באינטרנט. על המעצב ללמוד גם תאוריה ולפתח את החשיבה הגרפית שלו לצד המיומנות בעבודה המעשית בתוכנות השונות. כיום ישנם ברחבי הארץ מכללות ובתי ספר רבים בהם תוכלו למצוא מסלולים ללימודי גרפיקה ועיצוב גרפי.

לימודי גרפיקה טבריה  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

בתי ספר לעיצוב גרפי- בית ספר לגרפיקה בטבריה באילו תוכנות נשתמש טבריה?

במסגרת לימודי הגרפיקה טבריה בבית ספר בו רמת הלימודים גבוהה מספיק, תלמדו לעבוד עם תוכנות העיצוב המובילות בתחום: תוכנת הפוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין.
פוטושופ היא תוכנה מדהימה, בה תוכלו לעצב ולערוך תמונות, ואף לשלב בהן אפקטים. תיקוני צבע בתמונות ישנות, עיצוב פוסטרים שיווקיים ועיצוב אלבומי תמונות דיגיטליים, הם רק חלק ממה שתוכלו לעשות בתוכנה זו.
אילוסטרייטור היא תוכנה מדוייקת ונהדרת לאיור דיגיטלי ושרטוט, בה ניתן ליצור אובייקטים וקטוריים שלא יאבדו מאיכותם כשנשנה את גודלם. לוגואים, אייקונים וכפתורים לאתרי אינטרנט הם רק דוגמאות למה שניתן לעשות בתוכנה.
אינדיזיין היא תוכנה פופולרית לעימוד ספרים, מגזינים וחוברות, המאפשרת לשלב בהם גם אלמנטים גרפיים מהתוכנות הגרפיות. דוגמאות למה שניתן לעשות בתוכנה זו: עיצוב קטלוגים לחפצי נוי, כריכות ספרים, פליירים פרסומיים וכו‘.

ללמוד בטבריה להיות מעצבי גרפיקה ממוחשבת תיק עבודות מקצועי- חובה!

מדוע אנשי מקצוע שמסיימים לימודי גרפיקה בטבריה ועיצוב גרפי משקיעים כל כך הרבה זמן ומאמץ בבניית תיק העבודות שלהם? תיק העבודות של המעצב משמש כמבחן קבלה לעבודה בה הוא מעוניין אם כשכיר ואם כעצמאי. על מנת לעבור את המבחן, על תיק עבודות זה להיות מרשים ומקורי. מה ייכלל בתיק העבודות? בתיק עבודות מקצועי צריכות להיות עבודות שונות ומגוונות, שנעשו בטכניקות שונות. חשוב להתאים את תיק העבודות למשרה אליה תרצו להתקבל, לדוגמה: אם אתם מנסים להתקבל לעבודה במשרד פרסום, כדאי להציג עבודות כמו מודעות שיווקיות, שלטי חוצות וכדומה, ואם אתם רוצים להתקבל לעבודה כמעצבי אתרים, חשוב שתציגו באנרים, כפתורים ודפי אינטרנט שעיצבתם. כיום, לכל מעצב גרפי שעובד בפרילנס יש אתר אינטרנט בו הוא יציג את העבודות הטובות ביותר שלו וכל איש מקצוע המחפש עבודה בחברה יבנה תיק עבודות מרשים להדפסה, תיק עבודות אותו יציג בפני כל מעסיק פוטנציאלי, על מנת להראות את יכולתו המקצועיות, להציג את סגנון העיצוב שלו ולהשאיר רושם בלתי נשכח.