לימודי גרפיקה במרכז

במסגרת לימודי הגרפיקה במרכז, במסלול עיצוב גרפי, תלמדו איך לעבוד נכון עם התוכנות הגרפיות המובילות בשוק ותפתחו טכניקות שונות לעבודה טובה ויעילה. אתם תלמדו כיצד לתכנן פרויקט, איך לקלוע אל קהל היעד שלכם וכיצד להעביר אליו את המסר דרך העיצוב בדרך הטובה ביותר. המעצב הגרפי מעביר מסר מהלקוח אל קהל היעד תוך מניפולציית אלמנטים גרפיים כמו לוגואים. עיצוב גרפי משמש ליצירת תדמית לעסק ולשיווק. במהלך הלימודים אתם תלמדו לעצב שלטי חוצות, כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, לוגואים, קטלוגים מקצועיים ואפילו ספרים. רוב המעצבים הגרפיים של היום למדו או בבית ספר פרטי או במכללה ללימודי גרפיקה במסלול שארך בין תשעה חודשים לשנתיים. רבים מהם היום לומדים בבתי ספר, המציעים שיעורים פרטיים מהבית דרך האינטרנט על ידי מורה מקצועי ומומחה.
מה תוכלו ללמוד?

לימודי גרפיקה במרכז  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

לימודי תעודה במרכז עיצוב גרפי – תקשורת חזותית גרפיקה ממוחשבת

תכנית לימודי גרפיקה במרכז, מציעה בין השאר גם מסלול עיצוב גרפי ללימודי תעודה. במהלך מסלול זה בבית ספר ללימודי גרפיקה אונליין, תלמדו כל תוכנה ותוכנה בנפרד, ולאחר מכן תשלבו בין התוכנות ותתרגלו את העבודה. התוכנה הראשונה שתלמדו היא תוכנת פוטושופ. זוהי התוכנה הגרפית המובילה כיום בשוק ובה תלמדו לעצב ולערוך תמונות, לשלב טקסטים וליצור אפקטים מיוחדים. בתוכנה זו תוכלו לעצב פוסטרים פרסומיים כמו גם הזמנות למיניהן, מדבקות, עיצובי תמונות לחולצות מודפסות וכרטיסי ברכה. את תוכנת הפוטושופ, כמו את שאר תוכנות העיצוב, תלמדו במסגרת לימודי גרפיקה אונליין בשיעורים פרטיים באמצעות תוכנה שתאפשר למורה לשלוט במחשב ובעכבר שלכם ולהדגים לכם את העבודה. בכל שיעור תקבלו הסבר מפורט ומקצועי לגבי יישומי התוכנה, תתרגלו את העבודה עם המורה ותקבלו מטלות עליהן תעברו עם המורה בתחילת השיעור הבא. תוכנות נוספות שתלמדו הן תוכנת האילוסטרייטור, תוכנה וקטורית, המיועדת לשרטוט ואיור דיגיטלי ותוכנת האינדיזיין, המיועדת לעיצוב ועימוד ספרים ומאפשרת לייבא אליה גם אלמנטים גרפיים מתוכנות הפוטושופ והאילוסטרייטור. תוכלו כמובן גם להוסיף וללמוד את תוכנת הדרימוויבר ותוכנת הפלאש, במידה ותרצו ללמוד עיצוב ובניית אתרים.

במרכז בתי ספר ומכללות לעיצוב גרפי למה צריך תיק עבודות?

כל גרפיקאי במרכז ומעצב גרפי צריך כרטיס ביקור. משהו שיציג אותו בפני הלקוח או המעסיק העתידי וישאיר רושם טוב על מנת שהנ”ל ירצה להעסיקו. תיק עבודות מקצועי של המעצב, המציג את יכולתו, סגנון העיצוב שלו ומיומנויותיו בתחום יהווה כרטיס ביקור מאד יעיל. הלקוח העתידי יוכל ללמוד על רמת העבודה של המעצב והסגנון העיצובי שלו דרך הדוגמאות, וכך להחליט אם הוא מתאים לעבודה. הצלחת המעצב לעיתים תכופות תלויה בטיב תיק העבודות שלו ועל כן יכללו בו רק עבודות טובות במיוחד שיסודרו בקטגוריות. את תיק העבודות שלכם תבנו בעזרת המורה במהלך לימודי גרפיקה.