לימודי אילוסטרייטור ברחובות

מחפשים קורס אילוסטרייטור ברחובות? הגעתם למקום הנכון! מכירים את המושג “הסנדלר הולך יחף” אותו דבר לגבי מעצב גרפי, מעצב גרפי טוב שרוצה להצליח במקצוע ולקבל פרנסה טובה מחויב ללמוד את התוכנות המובילות בשוק, לדעת איך לעבוד איתן, להכין את הממשק, להכיר כל וכלי וכלי איך הוא עובד, ומה הוא יכול לעשות עבור העיצוב שתכנן לעשות, העבודה הקשה שהיה צריך לעשות עם טקסטים לא קיימת עוד, צריך ללמוד לעבוד עם הטקסטים במחשב, הכל נעשה באופן אוטומטי, אפשר להעתיק לתוכנת העיצוב הגרפית פוטושופ טקסט מכתבן או מוורד, לא תמיד צריך להקליד, אפשר ללמוד את התוכנה גם לעיצוב אתרי אינטרנט וממשקי תוכנה, אבל לפני הכל ללמוד את הבסיס של התוכנה ואיך תעבדו איתה כדי שתוכלו להוציא את רעיונותיכם העיצוביים לפועל.

ללמוד אילוסטרייטור ברחובות מה ניתן לעשות עם כל התוכנות לעיצוב גרפי

ללמוד אילוסטרייטור ברחובות במתכונת של שיעורים פרטיים אחד על אחד מהבית! ניתן לעשות כל דבר שחשבתם שייקח לכם המון זמן לעשות באופן ידני, בעזרת המחשב, תוכלו לבצע עבודות מדוייקות וטובות הרבה יותר, תוכנת הפוטושופ יכולה לקחת תמונות ולטפל בהן בצורה מדהימה, היא יכולה לעשות מניפולציות של צבע, מכירים את התמונות השחור לבן ופתאום יש שם ילד יחיד והוא בצבע משחק בכדור? איזה אפקט מהמם זה להראות על אז ועכשיו, תוכלו לעשות זאת בקלות עם שימוש באפקטים בתוכנת הפוטושופ ובחירה מטושטשת שעליה תעשו את השינוי, בקורסים ללימודי תוכנות לעיצוב גרפי תלמדו איך לעשות זאת הכי טוב והכי יעיל. תוכלו לעבוד בחכמה עם הרבה שכבות, למחוק שכבות לא רצויות, או להסתיר אותן למקרה שאולי תזדקקו להן יותר מאוחר, תלמדו לעבוד באופן מסודר עם תיקיות, רכישת שיטות עבודה נכונות בתחילת דרככם יוכלו להקל עליכם בהמשך דרככם בעיצוב גרפיקות רבות עבור לקוחותיכם.

שיעורים פרטיים ברחובות באילוסטרייטור

ILLUSTRATOR לימודים כייפיים ומעשירים תלמדו לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור לאחר שתלמדו להכיר את הממשק של התוכנה, תלמדו את הכלים שלה, תלמדו לעבוד בעיקר עם כלי העט, בהתחלה הוא נראה קצת מסובך אבל לאחר מעט תרגול תוכלו לגלות שהכלי הזה ממש עוזר לכם במיוחד ביצירת איורים גרפיים יפים ומדוייקים להפליא, תוכלו ליצור לוגואים יש מאין אם יש לכם כישרון אמנותי בציור, זה לא מחייב כדי להיות מעצב גרפי טוב אך בהחלט יוכל להוסיף לכם יתרון על פני מעצבים אחרים.

לימודי INDESIGN ברחובות

לימודי INDESIGN ברחובות אם אתם הייתם רוצים גם להיכנס לתחום הפקת הספרים החוברות הקטלוגים וכו’ תצטרכו גם ללמוד את תוכנת העימוד המעולה, אינדיזיין, היא לא תוכנה לעיצוב, היא משמשת לעימוד אלמנטים עיצוביים שיצרתם מקודם בתוכנת העיצוב שעובדות איתה בשיתוף פעולה מופלא, אילוסטרייטור ופוטושופ, תלמדו לעמד עמודים עם תמונה וטקסט ולדאוג ליצור טמפלטים של עמודים שחוזרים על עצמם וכך לפשט יותר את עבודת העימוד שלכם על הספר, תוכלו ללמוד את התוכנות הגרפיות הללו גם דרך האינטרנט ע”י מורה מקצועי ומומחה שיתרגל אתכם כל תוכנה ותוכנה ויוביל אתכם לדרך להצלחה.

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/