לימודי קורס אילוסטרייטור בצפון

מחפשים ללמוד את תוכנת ILLUSTRATOR בצפון? ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון! קורס לימודי אילוסטרייטור משרתים קהל יעד נרחב. מרבית מהאנשים, המתעניינים בתוכנות לעיצוב גרפי, חושבים שהתוכנות הגרפיות משרתות אך ורק מעצבים גרפיים או גרפיקאים, אולם הם טועים. שוק העיצוב של היום מפותח ותוכנות לעיצוב מבית אדובי מציעות פתרונות עיצוביים למגוון גדול של העוסקים באמנות דיגיטלית.

תוכנת ILLUSTRATOR בצפון מה לומדים במסלול לימודי קורס אילוסטרייטור

במסלול לימודי אילוסטרייטור תלמדו לעבוד עם קווים וצורות ווקטוריים. תלמדו לעצב לוגו ,לאייר במחשב, ליצור סמלים ומברשות ציוריות ועוד. תוכנת אילוסטרייטור לרוב נחשבת בקרב מעצבים גרפיים לתוכנה ידידותית, בה אפשרויות העיצוב הרבות מאפשרות ליצור גרפיקה יפה בדקות ספורות., תרגול בזמן לימודי קורס האילוסטרייטור יאפשר לתלמיד להבין את העקרון העיצובי שעומד מאחוריה, לפתח מיומנות ויעילות בעבודה ולהגיע לכדי שליטה בתוכנה. קורס אילוסטרייטור הוא חלק מרכזי בלימודי עיצוב גרפי, מאחר והתלמיד יבנה את רוב תיק העבודה שלו בתוכנה זו.

תוכנת ILLUSTRATOR בצפון דוגמאות ליישום לימודי אילוסטרייטור

קורס לימודי אילוסטרייטור למעצבי אופנה- כיום חברות האופנה באות בדרישה שמעצבי האופנה יידעו לעבוד וישלטו בתוכנת האילוסטרייטור ובתוכנת הפוטושופ. לאור השינויים בשנים האחרונות בעולם האופנה תוכנת אילוסטרייטור הפכה ליד ימנם של מעצבי האופנה. קורס זה מכשיר את המעצבים לעסוק בעיצוב אופנה דרך המחשב. בעזרת תוכנת האילוסטרייטור יוכלו המעצבים לעצב תיק מוצר, לעצב קולקציות אופנה במחשב , לעצב אביזרי אופנה ואקססוריז, ליצור איורים טכניים לאופנה. בניית תיק עבודות בתחום האופנה ייעשה לרוב בתוכנת האילוסטרייטור.

קורס לימודי אילוסטרייטור למאיירים דיגיטלים- קורס זה מכשיר את התלמיד לאייר ישירות במחשב. מכיוון שהאיור ייעשה כגרפיקה וקטורית, יוכלו המעצבים לייבא את האיורים הדיגיטליים מתוכנת אילוסטרייטור אל תוכנת האנימציה פלאש ושם להפוך אותם לאיורים מונפשים.

קורס לימודי אילוסטרייטור למעצבים גרפיים- כאמור, כיום תונת האילוסטרייטור תופסת חלק מרכזי בלימודי עיצוב גרפי. אם זה לוגו עסקי או איור, עיטורים לאלבום דיגיטלי או כתב ייחודי לפוסטר…מה שהמעצב הגרפי ייצור בתוכנה זו יוכל מאוחר יותר לעבור שינויי גודל אינספור פעמים מבלי לפגוע באיכות ההדפסה ולכן מרבית העבודות ייעשו בתוכנה זו.

תוכנת ILLUSTRATOR בצפון קורס אילוסטרייטור מהבית

כיום עם אפשרות לימודים דרך האינטרנט, תוכלו ללמוד את תוכנת האילוסטרייטור ישירות מהמחשב האישי שלכם עם מורה פרטי. הלימודים יתבצעו דרך תוכנת חיבור מרחוק, המאפשרת למורה לנהל שיחה ונותנת לו שליטה על מחשב התלמיד. כך יכול המורה להסביר את החומר, להדגים על מחשב התלמיד ולעקוב אחר תרגולי התלמיד בזמן השיעור.
בררו בבית הספר לגרפיקה על קורס לימודי אילוסטרייטור אונליין.

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים

http://www.onlinegraphic.co.il/

מכללה לעיצוב גרפי

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים

http://www.onlinegraphic.co.il/