לימודי אילוסטרייטור באר יעקב ILLUSTRATOR

מחפשים לעבור הדרכה מקצועית של לימודי אילוסטרייטור באר יעקב ILLUSTRATOR בקורס גרפיקה ממוחשבת תקבלו כלים מעשיים ותעשו היכרות עם עולם הטכנולוגיה העכשווית. גרפיקה ממוחשבת על כול תחומיה ויישומיה הרבים הינה תחום נדרש כיום ולמסיימי הקורסים השונים אין בעיה רבה במציאת תעסוקה. מבין שימושיה הרבים של הגרפיקה כיום נמצא: עיצוב תעשייתי, עיצוב גרפי בבית דפוס,  עיצוב לדפוס, הכנת ממשקי אינטרנט (משחקי מחשב),  עולם הפרסום, ענף האופנה, תחום המולטימדיה בניית ועיצוב אתרים ועוד.
לימודי אילוסטרייטור באר יעקב ILLUSTRATOR לאחר רכישת ידע היסוד והבסיס לתורת העיצוב תקבלו הכשרה בתוכנות העיצוב המובילות שהן פוטושופ, אילוסטרייטר ואינדיזיין. בסופו של הקורס תתבקשו להגיש עבודת גמר מסכמת ותקבלו תעודה. רבים מבוגרי הקורסים מתקבלים אחר כך למשרות מבוקשות בתור גרפיקאים או לחליפין עובדים כגרפיקאים עצמאים מהבית.

לימודי אילוסטרייטור באר יעקב ILLUSTRATOR לימודי גרפיקה מהבית

ללמוד עם מורים פרטיים אחד על אחד במתכונת אישית ופרטית – יתרון עצום בלימוד קורס אילוסטרייטור הוא האפשרות לעשות זאת מהבית. לימוד גרפיקה מהבית, זוהי שיטת לימוד בה התלמיד מקבל  שעורים אונליין אחד על אחד עם המורה. הלימודים מתבצעים באופן קליל ונעים על ידי מורים איכותיים ומקצועיים ביותר אשר מספקים ואת מלוא תשומת לבם לתלמיד וכול שנדרש הוא מיקרופון ואוזניות.
קורס אילוסטרייטור מהבית יספק היכרות עם תוכנות העיצוב המובילות בתחום. המורה יספק מעקב צמוד וזמין לתלמיד ובמקרה הצורך יכול המורה לראות את צג המחשב של התלמיד לתקן טעויות ולהנחות אותו כשיתקל בקשיים. במהלך הקורס התלמיד יקבל פרויקטים ועבודת גמר כאשר בסיום הקורס תתקבל תעודה.
 

לימודי אילוסטרייטור באר יעקב ILLUSTRATOR יתרונות השיטה

ללמוד בהדרכה אישית ופרטית מהבית בשיטת לימודים אונליין – השיטה סוחפת רבים צעירים ומבוגרים, נשים וגברים ללמוד את מקצוע הגרפיקה, בין אם מחפשים הם קריירה חדשה ומרגשת, אתגר, חלום ישן שאפשר להגשימו בקלות או הכנסה מתגמלת. כאשר יש לך אפשרות ללמוד מקצוע כה מבוקש ומעניין מהבית מבלי שסדר יומך הקודם יקרוס וללא מאמץ מיותר, רק מובן הוא שהדבר יקרוץ לרבים וטובים.
נוחות וגמישות בשעות הלימוד מהבוקר ועד הערב כולל ימי שישי – התלמיד בוחר את השעות המתאימות לו כך שלא תפגע  עבודתו ווניהול הבית והמשפחה. התלמיד מקבל לימודים ברמה הגבוהה ביותר שקיימת בשוק, אינו צריך לשלם על נסיעות, לקום מוקדם, לדאוג למזון ושתייה, לבייביסיטר ועוד הוצאות מיותרות והכול נמצא בסביבתו היומיומית כך שהוא יכול להרגיש בנוח ולהימצא במצב האופטימאלי שיאפשר לו ריכוז מרבי.
 
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/