חומר לימוד פוטושופ

מחפשים לעצב בתוכנת פוטושופ רוצים ספר לפוטושופ או לדעת איך לבצע רקעים בפוטושופ Photoshop. כמשתמשים במחשב, כגולשים באינטרנט וודאי ראיתם באתרים השונים רקעים שמצאו חן בעיניכם והותירו בכם עניין ליצור כאלו משלכם כי בטוח גם לכם יש רעיונות לעיצוב משלכם (ואין צורך להיות מעצב בשביל לגבש רעיון כזה), ובכן, אתם יכולים להכין רקעים לבד מקורי משלכם ולהשתמש בו למגוון דברים, לדוגמה: כרקע למסך הראשי במחשב (שולחן העבודה) כמסגרת לתמונה שלכם, קרקע לאתר אינטרנט, רקע לחותמת לדואר האלקטרוני שלכם או לנייר המכתבים לדואר האלקטרוני ועוד אפשרויות רבות.

חומר לימוד פוטושופ אחד על אחד עם מורים פרטיים לפוטושופ  אפשר להכין רקעים אלו בעזרת התוכנה הגרפית – פוטושופ Photoshop.

ללמוד לעצב תמונות בפוטושופ בתוכנה זו אפשר לערוך ולעצב דברים רבים וגם אפשר להכין רקעים משלכם ולשלב בהם אלמנטים רבים כגון צורות, תמונות, מלל ועוד.
לתוכנת הפוטושופ Photoshop מגוון עשיר של צבעים ואפשר גם לשלב ביניהם ובכך ליצור רקע ססגוני צבעים אותם אתם בחרתם, אפשרי להשתמש באפקטים רבים שיתרמו ליופיו של הרקע אותו אתם מעצבים כגון: ריכוך, הצללה, עבודה עם תלת ממד (3D) ועוד.
התוכנה קלה וידידותית לכל משתמש ואינה דורשת ידע מוקדם בעיצוב והן ניתנת לשימוש בשפה העברית (ממשק – התפריטים של התוכנה יהיו בשפה העברית).

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

ללמוד להכין אלבומים דיגיטליים עיצוב רקעים בפוטושופ Photoshop לכרטיסי ברכה והזמנות לאירועים.

ללמוד עם המורה הפרטי שלך  לכל אחד מאתנו יש צד עיצובי שאם נתבונן במשהו (לדוגמה: בגד, כרטיס ברכה, אתר אינטרנט) ונחשוב, תעלה האפשרות של “…איך הייתי מעצב את זה אחרת / מוסיף / מסיר / משנה את זה יותר לטעמי) חשבו על זה…:)
כאשר אנו מעוניינים לכתוב כרטיס ברכה, צריכים לדאוג להכנת הזמנות לאירוע – הדרך הכי קלה היא לקנות כרטיס מוכן שימצא חן בעיניכם ולגבי הזמנות לבחור עיצוב ממספר עיצובים מוכנים מראש ורק להוסיף מלל, לעומת זאת, אפשר לעצב אותם לבד בנחת, בזמנכם וליצור משהו מקורי משלכם. איך עושים זאת??
ללמוד להשתמש בתוכנה הגרפית בעזרת תוכנת הפוטושופ Photoshop.המאפשרת לעצב כרטיסי ברכה והזמנות לכל אירוע.
לתוכנה כלים רבים לעיצוב ועריכה של אלמנטים, שימוש באפקטים מרשימים שישדרגו את יופיו של כרטיס הברכה / ההזמנה אותה אתם מעצבים, אפשר לשלב מגוון רב של צבעים (מינימום 2 צבעים) להקליד מלל רצוי, לצרף קישוטים יפים המובנים בתוכנה ולשלוח למי שרוצים (אפשר להדפיס או לשלוח דרך האינטרנט).

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!