המלצות ללימודי עיצוב גרפי בית ספר לעיצוב גרפי

מחפשים המלצות איפה ללמוד עיצוב גרפי? רוצים להתקדם בעולם הייטק? כל הפרטים כאן יש תלמידים רבים שסיימו לימודים לעיצוב גרפי במספר קורסים ובמספר מכללות, בעיקרון מקצוע כמעצב גרפי טוב  צריך ללמוד במקום אחד, במכללה אחת, אולי אם תרצו להוסיף קורס קטן להעשרה של איזשהו נושא, אז אפשר לבדוק איפה בעוד מכללות אפשר ללמוד אותה, אבל את מקצוע העיצוב הגרפי, עדיף רק במכללה אחת במקום אחד שבו אתם יודעים מרוכז כל חומר הלימוד שצריך ללמוד כדי ליהפך למעצבים גרפיים טובים בעתיד.

כל הפרטים על לימודי עיצוב וגרפיקה ממוחשבת מה צריך ללמוד בבית ספר טוב לעיצוב גראפי

מה זה בית ספר טוב ומקצועי? בית ספר טוב שדואג להוציא מאצלו מעצבים גרפיים טובים ומוכשרים שגם יוציאו שם טוב לבית הספר לעיצוב גרפי, חייב באופן וחד וחלק להשקיע בפיתוח החשיבה הגרפית, לחדד לתלמידים את הראש להביא אותם לידי הבנה שהם יצטרכו למצוא פתרונות שיצוצו בשלב זה או אחר בחייהם, תלמידים יילמדו מושגים חשובים במקצוע העיצוב הגרפי.

ללמוד מושגים מעולם העיצוב הגראפי הוא עניין חשוב ביותר, ישנם מושגים רבים שעצם ההבנה שלהם והידיעה שלהם יוכלו להסביר לתלמידים רבות לגבי עיצוב גראפי נכון, למשל קומפוזיציה, חשוב מאוד לדעת גם בשביל היופי וגם בשביל האסתטיקה, איפה למקם אלמנטי, איך ובאיזו צורה, התלמידים צריכים ללמוד על כל מיני סוגים של קומפוזיציה שהשתמשו בה ביצירות אז וכמובן כמבנים שחוזרים על עצמם בעיצובים של היום כמו, קומפוזיציה פתוחה, סגורה, סימטרית פירמידלית וכו‘.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

יסודות העיצוב גרפי כל מה שצריך לדעת

מה אתם צריכים לדעת בתור מעצבים גרפיים בעתיד?מושג נוסף שחשוב שהתלמידים יידעו עליו הוא תורת הצבע, לדעת מהי המשמעות של כל צבע, איזו אווירה הוא נותן, לראות את גלגל הצבעים להבין איזה צבע עובד ומעביר מסרים מול איזה צבע, להבין איך להשתמש בצבעים בעיצוב כדי להזהיר, כדי להדגיש כדי להוסיף כוח או להחליש בעיצוב המסר, האם להוסיף צבע לרקע או להוסיף צבע לטקסטים, או בכלל לעשות אפקטים שייתנו אווירה של הצבע, חשוב לדעת גם איך ליצור את הצבעים ומהו rgb ומהו cmyk.

מכללות לעיצוב גרפי המלצות – בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת המלצות

קצת על עולם הדפוס והאינטרנט – מושגים נוספים וחשובים הם טיפוגרפיה, תורת הכתב, סוגי הכתב, אילו סוגי כתב קיימים ולאיזו מטרה משתמשים בהם, יש גם ידיעה של אור וצל, להבין איך אפשר ליצור עומק ועניין בעיצוב באמצעות שימוש במינונים נכונים באור או בצל. במקביל ללימוד ופיתוח החשיבה הגרפית, חשיבה על רעיונות מעניינים להעביר מסרים, צריך גם לדעת לעבוד נכון עם התוכנות הגרפיות, יש את תוכנת פוטושופ שזו התוכנה המובילה לטיפול בתמונות, לעבד אותן, להקטין, להגדיל, להוסיף אפקטים, להוסיף אלמנטים, להוריד אלמנטים וכו‘. תוכנה נוספת היא אילוסטרייטור, התוכנה הווקטורית המובילה לשם יצירת לוגואים חדים וברורים בהדפסה, עם צבעים עמוקים וברורים, ניתן גם ליצור עמה אייקונים כפתורים לאינטרנט ועוד. תוכלו גם לבדוק לגבי מכללות און ליין שמלמדות מקצועות אלו באמצעות מורה מקצועי ומומחה באינטרנט בשיעורים אחד על אחד.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!