האם כדאי ללמוד עיצוב גרפי

בעולם מתפתח טכנולוגי בתחום הייטק שלא יודע מעצור בתחום של החידוש יש מחסור עצום במעצבים איכותיים לעבודה בתחום. ההתפתחות הרחבה והשינויים המהירים גורמים לחברות הייטק רבות לייבא כוח אדם חיצוני, בסופו של דבר מדינת ישראל הכוח במדינה הוא קטן לעומת הביקוש העצום למוצרים טכנולוגיים מישראל, זאת הסיבה למשכורות הגבוהות בתחום של ההייטק. כשיש הצע נמוך של כוח אדם ויש יותר ביקוש השכר בתחום תמיד יהיה גבוה, זה מאוד פשוט. כן זה כבר לא סוד שמעצב גרפי מתחיל מרוויח יותר מעורך דין שסיים לימודים חמש שנים שכולל התמחות.

העבודה בתחום הגרפיקה ממוחשבת

במסגרת לימודים עיצוב גרפי תלמדו את כל יסודות העיצוב גרפי והחוקים שלו, התוכנות שתעבדו עליהם יהיו תוכנת הפוטושופ להכנת עיצובים שהבסיס שלהם תמונות,  העיצובים שתעשו בפוטושופ ישמשו לקידום מכירות ועוד, בתוכנת האילוסטרייטור תבנו את רוב העיצובים שבתי עסק צריכים כדי להיות ממותגים ברמה גבוה בשוק, העיצובים יהיו כגון: לוגואים מעוצבים, כרטיסי ביקור עד עיצוב אריזות. במסגרת הלימודים תחשפו לתוכנת האינדיזיין, תוכנה זו אחראית להכנת קטלוגים וחוברות, התוכנות הגרפיות יהיו הכלים היחידים של המעצבים הגרפיים והגרפיקאים בעבודה, כמובן שתצטרכו להציג תיק עבודות מקצועי כדי להתקבל לעבודה בתחום, ללא תיק עבודות מקצועי לא תוכלו לעשות שום דבר עם התעודה המקצועית שתקבלו, מעסיקים וחברות יבדקו את תיק העבודות בעיצוב גרפי שלכם ויראו אם אתם יכולים לשרת להם את האינטרסים בתחום. העבודות יכולות להיות בצורה של עבודה מהבית כפרילנס או לעבוד בחברות שונות שעסוקות במיתוג עסקים. בחברות הייטק תוכלו לעבוד כמעצבי אפליקציות ואתרי אינטרנט, כיום יש מחסור רב בעובדים בתחום, עובדה זו נראית בעיקר בחברות ההייטק בישראל שמייבאות מעצבים מחו”ל.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

מחירון שכר מעצבים גרפיים וגרפיקאים בתחום

אין ספק שאחד התחומים הרווחיים בשוק היום זה עיצוב וגרפיקה, אתם יכולים להגיע לשכר של 30000 ש”ח במידה ואתם עצמאים בתחום. משכורות התחלתיות בתחום הגרפיקה והעיצוב למעצבי גרפיים ללא ניסיון יכולות להתחיל משכר של 7000-8000ש”ח נטו. במידה ובחרתם לעבוד בתחום הזה כשכירים אתם תקבלו העלאה בשכר מידי שנה, העלאה בשכר תימדד על פי הפרוייקטים שביצעתם, הרזומה שצברתם ועוד גורמים אחרים שישפיעו על השכר שלכם. כיום בתחום זה מעצבים גרפיים וגרפיקאים מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית בגלל שהם לא רוצים שמשרד הפרסום ייקח להם חלק מהשכר. בסופו של דבר כל משרד פרסום או גרפיקאים זה אוסף של מעצבים גרפיים שעובדים תחת אותו הבית. תוכלו לראות אין ספור סרטונים ולקבל ידע רחב יותר מה תלמדו במסגרת לימודי עיצוב גרפי מקצועיים בתחום, הסרטונים יסבירו לכם בצורה רחבה יותר לאן אתם נכנסים, אין ספק שתחום העיצוב וגרפיקה ממוחשבת נחשב לתחום דיי חזק ויציב בישראל. במידה ותרצו לקבל יותר פרטים ברשותנו קבוצת עיצוב גרפי בפייסבוק תוכלו דרכה לראות מהם העבודות של המעצבים גרפיים, כיצד הם מציגים את עצמם, כיצד שיווק נכון יכול למנף את העסק. במידה ואתם ללא ניסיון בתחום, כדאי שתדעו שהזמן לאחר הלימודים הוא תהליך בפני עצמו, ככל שתתחילו לעבוד עם אנשים כך יכירו אתכם יותר בשוק, העולם של שיווק דרך פה אוזן הוא דיי מהיר בעולם של הגרפיקאים.