האם בעיצוב גרפי יש עבודה

אחת השאלות במידה ואתם מתעניינים בכל התחום של גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי האם יש עבודה בזה, כמובן שתוכלו לקבל פרטים מדויקים נכון ל2016, נסביר לכם מה זה בכלל עיצוב גרפי והאם משתלם להיות חלק מהעולם הזה, ניתן לכם הסברים רחבים ומפורטים כיצד לעסוק בתחום הזה ואתם תחליטו לבד אם כדאי ללמוד את התחום הכי רווחי בשוק. המאמר כמובן ילווה במקורות מידע מאיפה להתחיל בתור מעצבים גרפיים וכמובן טיפים על החיים בכלל.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

טיפים

בנינו, הרי אף אחד לא יגיד לכם שהוא עושה כסף במידה והוא עובד בתחום מסוים מכל מיני סיבות, בעיצוב גרפי יש כסף ויש הרבה, הרי העולם לא יכול להתקיים ללא מעצבים גרפיים, זה בדיוק כמו שבני האדם צריכים מים ומזון כדי להתקיים ככה בדיוק עובד השוק של מכירות ועסקים, ללא מעצבים גרפיים או גרפיקאים איך השוק יעביר מידע? איך ימכור יותר לקהלי יעד שונים? המעצבים גרפיים ובני אתרים לאינטרנט הם היחידים שיעבירו מידע ויעזרו ללקוחות שלהם לקדם את המכירות.

תקופות מיתון

הידעתם במיתון האחרון שהיה בארץ התחום שהכי הרוויח מזה היו המעצבים הגרפיים? הרי כמו בכל מלחמה יש תמיד מנצחים ויש מפסידים, במלחמות יש גם כאלה שעושים כסף בדיוק בתקופה של מלחמה, מלחמות עולות כסף, בתקופת מיתון זה מלחמה כלכלית ויש כאלה שמפסידים ויש כאלה שמרווחים. מעצבים גרפיים עבדו יומם ולילה כדי לספק באנרים ומודעות מעוצבות כדי להגביר מכירות, לשדרג אתרים ברשת, לבנות אתרים חדשים לעסקים שלא הבינו את הכוח של האינטרנט ועוד, שיווק פורח בתקופה של מיתון כי מנסים לעודד מכירות נקודה. התחום של העיצוב גרפי וההייטק לא קשור בכלל למה שקורה בעולם, תקופה של מיתון מרוויחים בתקופות שאין מיתון מרווחים הרבה יותר.

מקומות עבודה שתוכלו לעבוד בתחום הזה שמרווחים בהם כסף טוב

להלן מספר דוגמאות של עבודות שתוכלו לעבוד בהם מהבית או לעבוד בתור שכירים בתחום, מחצית מבוגרי לימודי עיצוב גרפי מעדיפים להיות פרילנסרים כי הם לא רוצים להתחלק ברווחים שלהם עם משרדי הפרסום, אין ספק שתחום זה דורש עובדים רבים בגלל המהפך בעולם הטכנולוגי היום, מרבית הבוגרים פונים לעבוד בעולם הייטק בכל מה שקשור לטכנולוגיה באינטרנט, החל מעיצוב אפליקציות ועד לעיצוב ובנייה של אתרים לאינטרנט, תחום הדפוס שהיה פופולרי בעבר, סובל ממחסור בכוח אדם בתחום, כמובן שיש עוד מאות משרות בעיצוב גרפי שלא פירטנו פה אבל בהחלט תוכלו להתחיל להבין מה קורה בעולם הזה שצריך ידיים עובדות.

שיווק באינטרנט – תחום זה חדש מאוד וכל הפרסום של הפוסטים המעוצבים בפייסבוק מפרנסים את המעצבים הגרפיים, תוכלו לפרסם פוסטים שעיצבתם ולחייב את הלקוח על פי כל פוסט.

הכנת אלבומים דיגיטליים – עיצוב לאלבומים עבודות שמתקבלות מצלמים לכל אורך השנה עבודה זו מתרחשת לרוב מהבית.

עיצוב אריזות – מעצבים לאריזות על ידי התוכנות של המעצבים הגרפיים.

משרדי פרסום – מיתוג עסקים יצירת תדמית אישית

הוצאות לאור – הכנת ספרים וחוברות

משרד החינוך – הכנת עיצובים לספרים, עיצוב חוברות וקטלוגים, עיצוב תמונות מחזור ועוד

בניית אתרים לאינטרנט – כל העיצוב של האתר מתבצע על ידי מעצבים וגרפיאים לרוב העבודה מהבית.

אופנה – עיצוב לחולצות, הכנת עיטורים גרפיים לטקסטורות שיהיו על סדינים, בגדים ומצעים.

פרילנסרים- בתחום הזה מעצבים גרפיים עובדים מהבית, התחום רווחי מאוד היות והגרפיקאים לא יתחלקו בנתח של העבודה עם המשרד פרסום.

שכר של מעצבים משכורות של מעצבים גרפיים

כיום משכורות התחלתיות של מעצבים וגרפיקאים יתחילו בשכר של 7500 ש”ח נטו, וכל זה במידה ואתם עובדים אצל מישהו, במידה אותם בוחרים להיות פרילנסרים בתור התחלה אתם יכולים גם להגיע לשכר של 20000 ש”ח במידה ואתם עושים שיווק טוב.

בקרו אותנו באתר המאמר נכתב באדיבות לימודים מהבית אחד על אחד בית ספר לגרפיקה ממוחשבת