גרפיקה מורים פרטיים בחיפה

גם אם אתם לא חושבים על לימודי גרפיקה בחיפה שלצורך מציאת עבודה בתחום, תוכלו למצוא שימושים רבים לידע שתקבלו בקורסי הגרפיקה השונים.

שיעורים פרטיים בגרפיקה ממוחשבת ועיצוב בחיפה שימושים פרקטיים ללימודי גרפיקה שלא רק לצורך מקצוע

צילום מסך- אי פעם מצאתם את עצמכם מצלמים את מסך המחשב עם האייפון או עם המצלמה? אם הגעתם למצב בו אתם צריכים לשלוח תמונת המסך אל טכנאי, לדוגמא, בכדי להראות תקלה כלשהי ולקבל הצעה לתיקון, או שמצאתם תמונה כלשהי באינטרנט ורוצים להראות אותה למישהו מבלי לשלוח קבצים גדולים, אתם יכולים לעשות צילום מסך בדרך יעילה יותר: נלחץ במחשב על מקש “ctrl” יחד עם מקש “print screenואז נדביק את התתמונה למסמך חדש שנפתח בתוכנת הפוטושופ על ידי לחיצה על המקשים ctrl +v ונשמור (כמובן שאז ניתן יהיה גם לערוך ולעבד את התמונה). את התמונה ששמרנו נוכל לשלוח למי שנרצה.
יצירת אלבום דיגיטלי- יש לכם תמונות רבות בתיקיה במחשב ואתם רוצים לסדר אותן בצורה יפה ומושכת עין? אתם יכולים ליצור רקע יפה וצבעוני בתוכנת הפוטושופ, לעצב דף אלבום ייחודי אליו תייבאו את התמונות שבחרתם. תוכלו גם להוסיף טקסט ולשלב קישוטים וויזואלים.
אתר בית- אתם משתמשים נלהבים באינטרנט ורוצים אתר -בית משלכם מבלי להתחיל לחפש איש מקצוע? בלימודי גרפיקה תוכלו ללמוד עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט. בקורס שכזה ילמדו אתכם את השפות html
וcss , איתן תוכלו ליצור אתרים יפים ומיוחדים בכוחות עצמכם.

כאמור, אלה הן רק מספר דוגמאות. השימושים הפרקטיים ללימודי הגרפיקה הם רבים ומגוונים. תוכלו ליישם את מה שלמדתם גם בעיצוב כרטיסי ברכה והזמנות לארועים, עיצוב נייר מכתבים מיוחד, ניקוי ועיבוד תמונות ועוד. ואם תאהבו לעבוד עם גרפיקה, תוכלו להמשיך ללימודי מקצוע בעיצוב גרפי וכדומה.

לימודי עיצוב בגרפיקה חיפה

גרפיקה היא מידע תאורטי המוצג בשפה גרפית, שמטרתה כמטרת כל שפה אחרת- תקשורת. יעילות התקשורת של גרפיקה אמורה להיות מתוכננת מראש, בזמן היצירה. על מנת לבצע עיצוב גרפי נכון וטוב יותר מבחינת יעילות והצלחה תקשורתית, עלינו להתמקד במספר אפשרויות: הראשונה בהם היא השפה הגרפית. ככל שנכיר את השפה הגרפית ונלמד לשלוט בה, כך נוכל ליישם תקשורת יעילה. היא בנויה ממשתנים גרפיים המחולקים לשני יסודות: משתנים פלאנריים בעלי שני מימדים, המגדירים את מיקום האובייקט ומשתנים רטינאליים, המגדירים את אפיון הגרפיקה של האובייקט בדיאגראמה כפי שהם משתקפים. האפשרות השניה היא התחשבות במודל עיבוד נתונים גרפיים, שתאפשר אלטרנטיבה של התצוגה הגרפית.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.
התקשורת של גרפיקה מתבצעת במהירות, בקלות ודרך המידע העובר לצופה.

מה מלמדים בבית ספר לגרפיקה בחיפה במתכונת של שיעורים פרטיים ?

בבתי ספר לגרפיקה ישנם קורסים רבים מהתחום. קורסים המלמדים עבודה טכנית עם תוכנות גרפיות כגון: קורס פוטושופ, קורס אילוסטרייטור ועוד, קורס עיצוב גרפי, קורס בניית אתרים וקורס עיצוב גרפי. כדאי להשקיע בקורס עיצוב גרפי, שיכול להוביל לקריירה מרתקת ומעניינת בתחום בו יש דרישה רבה לאנשי מקצוע. בקורס זה נוכל ללמוד לפתח את החשיבה הגרפית כמו גם עבודה נכונה ומקצועית עם התוכנות הגרפיות המובילות בשוק היום: פוטושופתוכנה גרפית לעיבוד תמונות, אילוסטרייטורתוכנה ווקטורית לאיור דיגיטלי, ואינדיזייןתוכנה לעימוד טקסט ותמונות לספרים, חוברות וקטלוגים.

מהי חשיבה גרפית?

על כל מעצב גרפי בחיפה לדעת באלו כלים או תוכנות צריך להשתמש בכדי להעביר את המסר שלנו או של הלקוח; עלינו לחשוב מחוץ לקופסא, להביא דברים חדשים ומעניינים, דברים שלא חשבו עליהם קודםלהביא את הייחוד שלכם לעיצוב, לשים את חותמנו על העיצוב כך שכשהצופה יראה אותו, יכיר שהוא שלנו. לא מספיק ללמוד איך לעבוד טוב מבחינה טכנית, אלא צריך גם ללמוד כיצד לחשוב ולתכנן כל פרוייקט. לדוגמא: קיבלנו נושא ועלינו לעשות עיצוב שיעביר אותו בדרך הכי טובה. דבר ראשון עלינו לחשוב מה הקו המנחה שלנו, כיצד נעורר עניין, איך היינו רוצים לעצב את הנושא ואיזה מסר אנו רוצים שהעיצוב יעביר לצופה; כל זה קשור לחשיבה הגרפית. לאחר מכן ניגש לאיסוף תמונות הקשורות לנושא מהאינטרנט ונחשוב כיצד לשלבן בעיצוב שלנו ורק אחר כך ניגש ליצירה.

גרפיקה מורים פרטיים בחיפה
גרפיקה מורים פרטיים בחיפה