גרפיקה ותוכן  – כל מה שאתר אינטרנט צריך.

בשעה טובה החלטתם לבנות אתר אינטרנט לעסק שלכם. אתם הרי מבינים שבעידן הנוכחי אי אפשר לעשות עסקים בלי נוכחות וירטואלית, ומי שלא מבין את זה, לא רק מקטין משמעותית את כמות הלקוחות הפוטנציאליים שלו אלא גם שולח אותם ישר למתחרים שלו.

יש לא מעט בעלי עסקים שחושבים שזה שיש להם אתר אינטרנט זה מספיק. לא צריך להשקיע בו יותר מידי – קצת גרפיקה וקצת מלל וכמובן אופציה ליצירת קשר וזהו. לא צריך יותר מזה.

אז זהו, שממש לא. אתר אינטרנט בלי עיצוב גרפי מקצועי כמו גם כתיבת תוכן איכותית לא ימריא. הוא יישאר עוד אחד ממיליוני אתרי אינטרנט ברשת והוא לא יוצג במנועי החיפוש ובראשם גוגל ובטח לא בדפים הראשונים.

חבל להקים סתם אתר אינטרנט. הוא לא ייתן את התמורה.

מה כן? כן להשקיע בגרפיקה ברמה גבוהה וכן להשקיע בתכנים איכותיים. אם אתם לא יכולים לעשות את זה לבד, תנו לאנשי מקצוע לעשות את זה עבורכם.

חשיבות הגרפיקה באתר

אז למה צריך להשקיע בגרפיקה באתר? כי העין היא זו שקונה (ב”קונה” הכוונה היא לא רק קנייה במובן הרגיל אלא מתעניינת) אתר אינטרנט עם עיצוב גרפי מושקע, עם צבעים ואלמנטים יפיפיים ישאיר את הגולש עוד קצת באתר, יגרום לו לגלוש לעמודים אחרים באתר וגוגל יתייג את האתר ככזה שמספק חוויית גלישה טובה. גרפיקה מושקעת גם מעלה אמינות. כן, גולש מרוצה זה גולש עם סיכויים גבוהים יותר לרכישה\השארת מייל\יצירת קשר או כל פעולה אחרת.

איך יוצרים גרפיקה מושקעת לאתר?

2 אפשרויות. האפשרות הראשונה, לשכור את שירותיו של מעצב גרפי מקצועי, לתת לו לחשוב על רעיונות ולזרום איתו. הוא הרי איש המקצוע והוא יודע מה עובד יותר ומה עובד פחות על אנשים.

האפשרות השנייה, ללמוד עיצוב גרפי. כן, ללמוד. זה יפתח בפניכם עולם עצום של אפשרויות, עולם של צבעים, טקסטורות, צורות ובעיקר, עולם של אין סוף אופציות לפרנסה. תוכלו לעצב את האתר שלכם איך שאתם רוצים ותוכלו לעצב עבור אחרים ולהרוויח מזה מצוין.

חשיבות התוכן

כתיבת תוכן היא הרגל השנייה עליה עומד האתר. הרי הגולש מצפה לקרוא משהו נכון? וה”משהו” הזה אמור לעניין אותו ולקרוא לו לפעול איכשהוא, וזו הסיבה שאתם צריכים לדאוג לכתיבת תוכן איכותית ומקצועית.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר אם אתם רוצים שהאתר שלכם ינסוק בתוצאות החיפוש. אל תשרבטו כמה מילים ותחשבו שזה מספיק. לא יודעים לעשות את זה לבד? תנו לכותב תוכן מקצועי לעשות את זה עבורכם.

כתיבה מקצועית של תוכן לאתר גם תסייע לו להתקדם בתוצאות החיפוש היא תכלול ביטויי מפתח שונים, ביטויים אותם תירצו לקדם בהתאם לצרכים שלכם.

עיצוב גרפי יחד עם כתיבת תוכן מקצועית, הם שני עמודי התווך עליהם נשען האתר, ואל תתפשרו בהשקעה בשני אלו.