בתי ספר לעיצוב גרפי  וגרפיקה בהרצליה

רוצים ללמוד עיצוב גרפי בהרצליה? רוצים ללמוד פוטושופ או אילוסטרייטור ואינדיזיין? גרפיקה טובה ניתן למצוא בכל דבר בו אנחנו נתקלים בחיינו בכל יום. צריך לדעת איך יוצרים גרפיקה ועל מה לחשוב כשיוצרים אותה. מכללות ובתי ספר רבים יכולים להעביר קורסים לגרפיקה; השאלה היא באיזו רמה. גרפיקה היא תרגום וויזואלי דו מימדי של רעיון או מסר באמצעות אמצעים חזותיים כגון: ספר, עיתון, נייר מכתבים, לוגו וכו’.
כל עיצוב מתבצע בתוכנות גרפיות, אך לפני ביצוע העיצוב בתוכנות הגרפיות, צריך המעצב הגרפי לחשוב על העיצוב ולתכנן, לייצר רעיון לעיצוב ולהחליט כיצד להביע מסר דרכו. חשיבה מעין זו נקראת “חשיבה גרפית”. למרות שלא כל מוסד לימודים מלמד אותה, מעצב טוב חייב לפתח את החשיבה הגרפית שלו על מנת להצליח ולהתקדם בעולם העיצוב הגרפי.

מכללות לעיצוב גרפי בהרצליה והסביבה צריך לפתח חשיבה גרפית יחד עם לימוד התוכנות הגרפיות

קורס שמעביר חומר הכרחי, הנחוץ למעצב הגרפי, באופן שילמד את המעצב הגרפי לפתח סגנון ייחודי לו ומערכת חוקים משלו בתחום העיצוב הגרפי, הוא קורס גרפיקה טוב. בקורס שכזה תלמדו שחשוב לקבוע פגישות עם הלקוחות למען תיאום ציפיות ובכדי להבין מה בדיוק על העיצוב להביע ואיזה מסר תצטרכו להעביר. אם לדוגמה הלקוחה שלכם עובדת כמשווקת תוכנות ומעוניינת בכרטיס ביקור, בפגישה שכזו היא תוכל להבהיר לכם מה צריך הכרטיס שלה לשדר לדוגמה: בחירת צבע שיעביר מקצועיות, תחכום, חוזק ויוקרה. חשוב ליצור מספר סקיצות לעיצובים בכדי לאפשר ללקוחה שלכם לבחור. לאחר הבחירה, אתם תעבדו על הסקיצה שאושרה על ידי הלקוחה ועל הכיוון העיצובי שלה. תוכלו גם לבחור באיזו תוכנה ליצור את כרטיס הביקור.

הרצליה בתי ספר ללימוד עיצוב וגרפיקה  ללמוד את התוכנות הגרפיות לעיצוב והכנת תיק עבודות דיגיטלי לקבלה לעבודה

כיום בקורס גרפיקה נלמדות התוכנות הגרפיות המובילות. תוכלו לבצע את הפרויקט או בפוטושופ או באילוסטרייטור, אך מומלץ לבצע זאת בתוכנת האילוסטרייטור. תוכנה זו היא תוכנה וקטורית ולכן כרטיס הביקור יצא חד ונקי בהדפסה גם אם שיניתם לו גודל מספר פעמים. כמובן שגם תעבדו עם תוכנת פוטשוופ המדהימה. אם הלקוחה נתנה לכם תמונות לעבוד איתן, את התמונות תפתחו בפוטושופ ותבדקו אם ומה צריך לתקן בהן. תוכלו לבדוק אלמנט מעניין כלשהו ולשלב אותו בתמונה או לעבוד עם שלל אפקטים על התמונה.
תוכלו לקבל שיעורים נוספים בנושא דרך דרך מכללות ובתי ספר אונליין, בהם לומדים מהבית דרך המחשב האישי באמצעות תוכנה מיוחדת אליה גם התלמיד וגם המורה מתחברים ובה מעבירים את השיעור בשיטת “אחד על אחד”.

בתי ספר לעיצוב גרפי וגרפיקה בהרצליה  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.