מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-רמת השרון
לגור ברמת השרון, אזור המכיל בעצמו בעיקר בתים פרטיים, שקט ואיכות החיים, בצמוד לחקלאים שמגדלים ירקות ותות שדה שנהפך בצורה לא רשמית כמסמל של רמת השרון, אז בטח אתם יכולים לחשוב על עיצובים רבים שתוכלו לעשות עם הסמל הזה של התות או הצבעים שלו, זאת תלמדו לעשות בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי ברמת השרון, תלמדו נושאים מאוד מהותיים בתחום התקשורת החזותית שמשלב בתוכה גם את הגרפיקה הממוחשבת
מה תוכלו ללמוד במסגרת לימודי הדרכה בגרפיקה ברמת השרון
אתם תלמדו איך להיבנות כמעצבים גרפיים טובים ומקצועיים, תלמדו את העקרונות הבסיסיים של פיתוח של חשיבה גרפית נכונה וטובה, חשיבה גרפית טובה ומפותחת מביאה למחשבה על עיצובים גרפיים יפים ומעניינים שמביאים פתרון טוב ויצירתי לצורך העברת מסר שמתבקש ע”י הלקוח שלכם, תלמדו מהי קומפוזיציה נכונה, למה חשוב לסדר את האלמנטים בצורה כזו שיוכלו לתפקד טוב ביחד, שהמסר שיוכלו להעביר יהיה מובן וטוב, מושגים כמו תורת הצבע, לדעת מה משמעות של כל צבע וצבע, איזו אווירה נותן למה חשוב לדעת איזה צבע יתאים להעברת איזה מסר, איך ליצור צבעים חדשים ועוד ועוד נושאים.
בנוסף ללימודים העיוניים כמובן שתלמדו לימודים מעשיים תלמדו לעבוד עם התוכנה מספר אחת לעבודה עם תמונות, תוכנת הפוטושופ, התוכנה מאפשרת לעשות כל שתרצו עם תמנוות, מניפולציות, שינוי צבעים, תיקון צבעים, חיתוך תמונות שילוב עם תמונות אחרות שילוב עם טקסטים אפקטים פילטרים ועוד, תלמדו גם שתוכנת הפוטושופ יכולה לעזור לכם לעצב דפים לאתרי אינטרנט.

במסגרת לימודים בניית אתרים, תלמדו איך לבנות אתרים ולהשתמש בפוטושופ לצרכים הגרפיים, לעיצוב וחיתוך תמונות שיתאימו לצרכי האתר, תוכלו כמובן להשתמש במה שלמדתם בתוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, כיוון שכל איור או אלמנט גרפי שתבצעו באילוסטרייטור ניתן יהיה להפוך לתמונה קלה ואיכותית שתוצג באתר האינטנרט שלכם, כפתורים יפים וכמובן לוגואים שבעת הדפסה ייראו חדי וברורים וזוהי הרי מטרת הלוגו.
בתחומי הדפוס וההוצאה לאור, התוכנה השולטת בעיקר לצורכי עימוד של ספרים קטלוגים היא האינדיזיין, היא עוזרת לטפל בטקסט רב ויודעת לשלב אותו באופן אוטומאטי עם תמונות שתוכלו לשלב כך שהטקסט יהיה מסביבן ולא יעלה עליהן, תוכלו להגדיר דפים עם טורים קבועים לאורך מספר רב של דפים. בעיקרון הלימודים האינטנסיביים והרציניים נעשים כדי שבסופו של דבר תוכלו להתגאות מתיק עבודות טוב ואיכותי שתבנו, תיק זה הוא כרטיס הכניסה שלכם לעבודות נחשקות בתחום התעשיה הגרפית ומעסיקים יכולים להכיר את יכולתיכם רק על פי תיק העבודות שלכם, אז תשקיעו בו טוב, לטווח הרחוק זה ישתלם.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/