בית ספר עיצוב גרפי  רמת הגולן

מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

בית ספר עיצוב גרפי  רמת הגולן לימודים עיצוב גרפי-רמת הגולן

לגור בצפון הארץ, לגור ברמה ברמת הגולן, הסמל לניצחון הבלתי מעורער של ישראל על סוריה, הרמה שלנו וגם סקי בחרמון, בכל אופן תמיד אפשר לחשוב שהשלום הוא כאן להישאר, לפחות מול סוריה, למרות כל המתיחות באזור, תחשבו חיובי, יהיה חיובי, תחשבו טוב, תוכלו לעצב טוב, אז תחשבו על לעבור קורס לימודים עיצוב גרפי ברמת הגולן, תלמדו על תקשורת חזותית ואיך גרפיקה ממוחשבת משתלבת בה בצורה נפלאה.

בית ספר עיצוב גרפי  רמת הגולן מה תלמדו בלימודי הדרכה בגרפיקה ברמת הגולן

אתם נמצאים במקום הכי גבוה בארץ, האוויר שם קריר ולבן זה יכול לעורר מחשבות רבות ולגרום להשפעות עיצוב חד גווניות, טונאליות של תכלת ולבן, אתם תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית שלכם לעוד אפיקים, לעוד תרבויות להשפעות נוספות, אתם תלמדו את המושגים הגרפיים הכל כך חשובים לידיעה ולתרגול שוב ושוב עד שתבינו את העקרונות שלפיהם עובד העיצוב הגרפי.
תלמדו מושגים חשובים כמו קומפוזיציה, לדעת את החשיבות במיקום אלמנטים כמו תמונה וטקסט בדף לשם העברת מסר מתאים, תורת הצבע, להכיר כל צבע וצבע מה משמעותו, איזו אווירה הוא יכול לתרום בעיצוב שבעזרתו אתם רוצים להעביר מסר מסויים, תזכרו שתמיד החשיבה הגרפית תלך יד ביד עם החשיבה הביצועית, עם יכולות ביצועיות שתבצעו כדי שתוכלו לבצע את העיצוב שמעביר את המסר שביקש הלקוח שלכם.
בית ספר עיצוב גרפי  רמת הגולן התוכנה העיקרית שעובדת מעולה כשזה נוגע לעיבוד ועיצוב של תמונות, היא תוכנת הפוטושופ המדהימה, עובדים איתה מעצבים גרפיים מקצועיים ברחבי העולם וכמובן גם בישראל, התוכנה יודעת לחתוך תמונות לעשות להן תיקוני צבע, לשלב אותן עם אלמנטים נוספים כמו טקסט, או תמונות נוספות באמצעות כלי המסיכה ועוד.
תוכנה נוספת שאתם תלמדו היא תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית המעולה, בעיקר עובדים איתה כשרוצים לעצב לוגואים, בשל היותה ווקטורית כל יצירה שתעצבו בה תהיה וקטורית גם כן כך שברגע האמת, הכוונה כשתדפיסו את העבודה, ההדפסה תצא ברורה וחדה, כיאה ללוגו טוב כשרוצים כמובן להתאים אותו לכמה וכמה פלטפורמות, כמו פלטפורמת האינטרנט.
אתם תלמדו בלימודים בניית אתרים שחשוב מאוד שהתמונות מהן בנוי האתר יהיו קלות משקל, הכפתורים והלוגו ואלמנטים חשובים רבים אחרים, יהיו איכותיים ולא מפוקסלים, גם בשביל תחושת הגולש, העניין מאוד חשוב, תלמדו על בניית אתרים באמצעות html ושידרוגם באמצעות css.
לתחום הדפוס וההוצאה לאור, אתם תלמדו בתוכנת האינדיזיין, התוכנה הזו מאפשתר לעמד כל ספר, קטלוג מגזין וכו’, מטפלת בלי בעיה במלל רב ומשלבת בדרכים יצירתיות ביותר תמונות, וגם עיצובים שיצרתם בפוטושופ או באילוסטרייטור, כיוון שמדובר באותה משפחה של תוכנות, אינדיזיין עובדת איתן בצורה נפלאה, בסופו של תהליך, אתם תלמדו איך לבנות תיק עבודות איכותי וטוב, בו תרכזו את מיטב העבודות שלכם, זהו כרטיס הביקור שלכם לעיניהם של מעסיקים פוטנציאליים רבים שלהם צפייה בתיק עבודות, היא אינדיקציה אם אתם מתאימים להם לפרויקט או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/