מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-רמת גן
לגור באחת הערים המרכזיות והיפות ביותר, יכול לעורר השתאות רבה. אין ספק שאם הייתם חושבים לעצב עבור עיר המקסימה שלכם, הייתם עושים זאת בכיף גדול וגם הרבה השראה. בשביל זה כדאי לכם לעבור קורס לימודים עיצוב גרפי ברמת גן. תלמדו על חשיבותה של התקשורת החזותית על חיי היום יום ואיך היא משתלבת בצורה מדהימה עם לימודי הגרפיקה הממוחשבת
אילו לימודי הדרכה תעברו במסגרת לימודים גרפים ברמת גן.
חשוב ביותר להבין שמעצב גרפי טוב הוא מעצב שחושב שמתכנן הרבה לפני שהוא פועל. לומד לחקור את הדברים. שואל שאלות. מתעניין ולומד תוך כדי לתהליכים האלו ועוד הרבה אחרים קוראים פיתוח החשיבה הגרפית. מושגים שחשוב מאוד לדעת אותם בשביל פיתוח חשיבה גרפית נכונה הם קומפוזיציה, לפתח את היכולת להבין איפה יהיה טוב למקם אלמנטים כמו טקסטים ותמונות כדי שהמסר יועבר לצופה בעיצוב בצורה הכי טובה והכי ברורה, תורת הצבע, ללמוד את תורת הצבע זה חשוב ביותר, לדעת כל צבע מה הוא מייצג איך ליצור צבעים קיימים וצבעים חדשים, איזו אווירה יכול להעביר כל צבע וצבע ואיך השימוש בצבע הנכון גם בטקסט וגם בתמונות יכול לתרום להבנת המסר בצורה הכי ברורה ומעניינת.

בנוסף לפיתוח החשיבה הגרפית, תלמדו לפתח את יכולת הביצוע שלכם ע”י לימוד של צורות עבודה מקצועיות עם התוכנות הגרפיות, כדי לעבוד עם תמונות תלמדו שתוכנת הפוטושופ היא התוכנה הגרפית הכי טובה לכך, עובדים איתה מעצבים גרפיים בחול וכמובן בארץ, התוכנה יודעת לתקן צבעים בתמונות, לשלב תמונות עם תמונות אחרות באמצעות מסכות, לשלב טקטסים וכו’.
תלמדו גם איך לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור המדהימה לא פחות בתחום שלה, הרי מדובר בתוכנה וקטורית כך שכל מה שתציירו עליה יהיה ווקטורי כך שבעת הדפסה האיכות תהיה מעולה וברורה כך שלא פלא שמעצבים גרפיים מעדיפים לעבוד עם אילוסטרייטור כשהם צריכים להתעסק בעיצוב של לוגו, לוגו הוא הרי סמל של חברה של פעילותה מאוויה וחשוב מאוד שיהיה ברור חד וקריא, באילוסטרייטור ניתן גם לעצב כפתורים יפים לאתרי אינטרנט שתלמדו לבנות בשיעורי לימודים בניית אתרים, גם תפריטי ניווט ווקטוריים יפים.
בניית אתרי אינטרנט ועיצובם זהו סוג עבודה נוסף שהולך להיות פופלרי יותר ויותר מקרב העיסוקים של מעצבים גרפיים וגרפיקאים שלומדים עיצוב גרפי בעיקר בשביל האינטרנט ובשביל האפליקציות, לסטודנטים שמאוד אוהבים דפוס, ישמחו לדעת שלימודים בתוכנת אינדיזיין מלמדים אותם איך לעמד ספרים, קטלוגים, מגזינים וכו’, בעזרת תוכנת האינדיזיין תוכלו להשתלט ביתר קלות על מלל רב ולשלב אותו בתבניות עם תמונות וטורים של מלל ותמונה וכו’.

בסופו של דבר, אתם תצאו עם תיק עבודות מקצועי ואיכותי, ככל שתשקיעו בלימודים ובעבודות שתקבלו לעשות בזמן הלימודים יותר, כך יראה תיק העבודות שלכם, מקצועי יותר ואיכותי יותר, שלא תטעו תיק העבודות שלכם הוא כרטיס הכניסה שלכם למקומות עבודה רבים ולעיניהם של מעסיקים רבים שעבורם זוהי האינדיקציה היחידה שלפיה הם יכולים להחליט עם הגרפיקאי שאיתו ירצו לעבוד יתאים לעבודותיהם או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/