מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-רמלה

לגור בעיר רמלה, עיר שנמצאת במישור חוף יהודה, הייחודיות של העיר הזו שבנוסף לכך שהיא מעניקה שירותים כלכליים חינוכיים, תעשייתיים ומנהליים, היא גם עיר קולטת עלייה מכל העדות, יש בעיר אוכלוסייה יהודית, ערבית מוסלמית וערבית נוצרית, תסתכלו על הסמל של העיר הוא מעביר את המסר של העיר ממש טוב, תראו את המוטיבים, הסמל הינו בצבע ירוק כהה, ורואים בו בצבע לבן עלה של זית, לזכר כרמי הזית הרבים שהיו בעיר, יש שם גם גלגל שיניים שמסמל את התעשייה שהולכת ומתפתחת שם ויש מגן דוד שמצביע על זהותה היהודית של העיר, אם הייתם מבינים בעיצוב וגרפיקה, הייתם חושבים להשתמש בצבע אחר שיתאר את העיר שלכם או בסמלים שונים אחרים, פונט אחר? עכשיו תוכלו בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי ברמלה, אתם תעברו לימודי הדרכה מעניינים חשובים ומקיפים בנושאי תקשורת חזותית וגרפיקה ממוחשבת.

מה אפשר ללמוד במסגרת גרפיקה ועיצוב ברמלה
אתם תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית שלכם, זהו דבר חשוב מאוד למעצב גרפי מתחיל, חשוב שהוא יבין את התהליכים הגרפיים השונים שצריך לעבור לפני שמצליחים לעשות עיצוב מוצלח ללוגו, כרטיס ביקור אתר אינטרנט אפליקציה וכו’, אתם תלמדו מושגים רבים מעולם העיצוב הגרפי שגם יתרמו לכם להבנה ולפיתוח החשיבה הגרפית שלכם, מושגים כמו קומפוזיציה, פרספקטיבה, תורת הצבע, טיפוגרפיה ועוד.

אתם תלמדו שתוכלו לשלב בין פיתוח יכולות עבודה מקצועיות וטכניות בתוכנות הגרפיות לבין חשיבה גרפית מפותחת, בכל עבודה גרפית שתקבלו לבצע, קודם תתכננו את הרעיונות שלכם, איך אתם חושבים שיתרמו למסר שאתם רוצים להעביר, תפתחו מספר סקיצות ואח”כ ברגע שתהיה סקיצה עם כיוון נבחר ומועדף תלכו לתוכנות הגרפיות ותפתחו את הרעיון שלכם לידי ביצוע, עם תוכנת הפוטושופ תלמדו לעבוד עם תמונות, תלמדו לתקן להן צבעים, להוסיף הצללה, להוסיף אלמנטים, לשלב טקסט, אתם תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים שתוכנת הפוטושופ יכולה לעזור לכם לעצב דף אינטרנט שלם עם הדר, טופס למילוי פרטים, מקום לטקסט, מקום לתמונות סרטונים ואח”כ באמצעות כלי ה slice תוכלו להפוך את אותו דף מעוצב לדף html שתוכלו לערוך ולעבד בעזרת שפת html שתרכשו וגם בעזרת css שתעזור לכם להפוך את דף ה html המעוצב שלם ליותר מורכב ומעניין.

אתם תלמדו לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, לא משנה מה תציירו עליה, קווים, טקסטורות, קישוטים, לוגואים הם יהיו ווקטוריים וכאשר תרצו לשלוח את הקובץ לדפוס, הוא יודפס בצורה חלקה וברורה, לכן מעדיפים מעצבים גרפיים רבים לעצב את הלוגואים שלהם באמצעות תוכנת האילוסטרייטור כדי שאח”כ יוכלו לשחק עם הלוגו כמה שצריך, כדי להתאים אותו לכל מוצר פרסומי שיצטרכו עבור הלקוח, כמו כרטיסי ביקור, אתר אינטרנט ניירות מכתבים וכו’.
אם תרצו לעמד ספר, קטלוג חוברת וכו’, לצורך זה אתם תלמדו לעבוד עם תוכנת האינדיזיין המעולה, התוכנה יודעת לעבוד עם טקסטים רבים ותמונות ולשלב אותם בתבניות שאתם תלמדו איך להגדיר מראש, תוכלו להגדיר גם את מאפייני הדף מראש, גודל טקסט, פונטים שוליים וכו’.

בסופו של דבר הכי חשוב שכשתסיימו את הלימודים תקפידו שיהיה לכם תיק עבודות מקצועי מעניין ומורכב, בשביל זה תקפידו ללמוד כמו שצריך, להקשיב למורים ולהשקיע בלימודים ובעבודות שתקבלו לביצוע, כי העבודות הטובות ביותר שלכם נכנסות לתיק כיוון שאח”כ אתם תשלחו את תיק העבודות למעסיקים פוטנציאליים שעל סמך התיק יחליטו אם תתאימו להם לפרויקטים הגרפיים שלהם או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/