מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-רחובות

אתם גרים בעיר מדהימה מפותחת, עיר של מדע כמובן בזכות מכון וויצמן בעיר גם ישנה הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית, העיר היתה ידועה בפרדסים הרבים שהיו בה, כמו שמופיע בסמל המיוחד של העיר, תסתכלו על הסמל של העיר רחובות מופיע בה מיקרוסקופ שמסמל כמובן את המדע, מכון ויצמן, מופיעים בה תפוזים כתומים שמסמלים את הפרדסים שהיו מקודם אך החל מהעשור השני של המאה ה-21 הם כבר לא היו פעילים יותר, אם הייתם יודעים לעצב ולהעביר מסר באמצעות אלמנטים גרפיים, מה אתם הייתם מציירים, או איזה אלמנטים ובאיזה צבעים הייתם משתמשים? עכשיו בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי ברחובות, גם אתם תוכלו, אתם תעברו לימודי הדרכה מאוד מעניינים מעשיים ועיוניים בתחומי תקשורת חזותית בשילוב עם הגרפיקה הממוחשבת.

מה תוכלו ללמוד בלימודי גרפיקה ברחובות
תלמדו לחשוב תלמדו לפתח רעיונות, אתם תקבלו משימות גרפיות, בעולם המקצועי זה נקרא בריף, כל לקוח כותב מעין בריף שזה רשימת דרישות, בקשות שהוא מעוניין שהמעצב יעשה כדי לקבל לוגו מעוצב, אתר אינטרנט, כרטיס ביקור וכו’, אתם תלמדו מושגים רבים מעולם העיצוב הגרפי כגון: קומפוזיציה, פרספקטיבה, טיפוגרפיה, תורת הצבע, אור וצל וכו’.
בשילוב עם פיתוח החשיבה הגרפית שלכם, אתם תלמדו גם לפתח את יכולותיכם הטכניות, את יכולות הביצוע שלכם מול תוכנות הגרפיקה השונות שקיימות בשוק, תלמדו לעבוד עם תוכנת הפוטושופ המדהימה, היא יודעת לחתוך תמונות, לתקן בהן צבעים, לשלב עם טקסט, להוסיף אלמנטים, פילטרים אפקטים, תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים שתוכלו לעצב דפי אינטרנט שלמים ומורכבים ותוכלו להפיק מהם דפי html שניתנים לעריכה ולעיבוד בעזרת כלי ה slice.
אתם תלמדו לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, תוכלו ליצור באמצעותה כפתורים לדפי אינטרנט, כל יצירה שתיצרו איתה תהיה וקטורית, לוגואים, איורים טקסטורות וכו’, ברגע שתשלחו את הקובץ להדפסה, הוא ייצא חד וברור, בגלל זה מעצבים רבים מעדיפים ליצור את הלוגואים שלהם בתוכנת האילוסטרייטור, כך הם גם יוכלו להקטין אותם ולהתאים אותם לשימושים שונים ללא חשש לפגיעה באיכות ההדפסה שלהם.

לצורכי דפוס, תלמדו לעבוד עם תוכנת האינדיזיין המדהימה, תוכלו לעמד ספרים, קטלוגים, חוברות מגזינים ואפילו עלונים עם 2 3 דפים, התוכנה יודעת לעבוד עם טקסט רב שיובא מתוכנת word והתוכנה יודעת לעבוד עם קבצים גרפיים שעיצבתם בתוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ, אם הוספתם שקיפויות ואפקטים שונים הם ייובאו לתוך האינדיזיין גם כן.
בסופו של דבר הכי חשוב שיהיה לכם תיק עבודות מקצועי ואיכותי, מגוון מכמה שיותר עבודות שיכולות להרשים מעסיקים רבים, לכן חשוב מאוד שתשקיעו במהלך הלימודים בתיק עבודות עם עבודות מצויינות ומושקעות כדי שלהישגים אצל המעסיקים גם תגיעו.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/