מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-ראש פינה
אתם גרים באחת המושבות של העלייה הראשונה, ראש פינה הוקמה עוד לפני שהוקמה פתח תקווה, בהתחלה היא עוד נקראה גיא עוני, אבל לאחר שהברון אדמונד דה רוטשילד עזר לקנות אדמות נוספות ויישב משפחות הם כבר קראו למקום ראש פינה לפי הפסוק “אבן מאסו הבונים, כי היתה לראש פינה” תסתכלו על הסמל של העיר, יש בה איכר שחורש אדמה, את הפסוק שעל שמו נקראה העיר בשמה, אם הייתם יודעים לעצב, הייתם משתמשים בצבעים אחרים, בסמלים אחרים? עכשיו אתם יכולים בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בראש פינה, אתם תעברו לימודי הדרכה מקיפים ביותר על נושאים של התקשורת החזותית ואיך הם משתלבים עם הנושאים של הגרפיקה הממוחשבת.
מה תלמדו במסגרת לימודי גרפיקה ועיצוב בראש פינה
תלמדו לחשוב, להגות לזהות מוטיבים מעניינים, תלמדו להבין למה התכוונו המעצבים כשעיצבו את אותה כרזה, לוגו, כריכה לספר וכו’, אתם תלמדו מושגים שונים מעולם העיצוב הגרפי כמו קומפוזיציה, טיפוגרפיה, תורת הצבע, פרספקטיבה וכו’.

תלמדו לשלב עבודה טכנית עם תוכנות גרפיות שאיתן תבצעו את הרעיונות הגרפיים שלכם בשביל להעביר את המסר שאותו נתבקשתם להעביר, אתם תלמדו על תוכנת הפוטושופ בראש ובראשונה, מדובר בתוכנה שמעולה ומאוד מומלצת לעבודה עם תמונות, היא יודעת לחתוך אותן, לתקן בהן צבעים להוסיף להן אלמנטים שונים כמו מסגרות יפות טקסטורות שילובי טקסטים וכו’, אתם תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים שבפוטושופ תוכלו גם לעצב דף אינטרנט שלם ואח”כ בעזרת כלי ה slice להפוך את אותו דף מעוצב לדף html שאותו תוכלו לערוך ולעבד בכל עת.

תלמדו לעבוד בצורה מקצועית ביותר עם תוכנת האילוסטרייטור, זוהי תוכנה ווקטורית שכל מה שתיצרו בה בייחוד לוגואים יהיה ווקטורי, כך שכאשר תשלחו את הקובץ לבית דפוס, הוא יצא חד וברור כמו שלוגו שצריך להעביר מסר צריך להיות חד וברור.
לצורכי דפוס, אתם תלמדו לעבוד בצורה מקצועית ביותר עם תוכנת האינדיזיין, מדובר בתוכנה שיודעת להשתמש בכל מיני פונקציות כדי לעמד נכון ספרים, קטלוגים, חוברות מגזינים וכו’. התוכנה יכולה לשלוט על מקבץ שלם של טקסטים מבלי להתבלבל, יכולה לעמד אותו בתבניות שתלמדו ליצור מראש ולהשתלב עם תמונות שניתן גם להגדיר את המרווחים ביניהם ולהגדיר כותרות אוטומטיות, מבלי הצורך להתחיל ולערוך את הדברים דף דף, אם מדובר במבנה אחיד שחוזר על עצמו.
בסופו של דבר אתם תלמדו שחשוב מאוד להשקיע במהלך הלימודים ובשיעורי הבית כי ככל שהעבודות יהיו יותר מושקעות, כך הן גם יוכלו להיכנס לתוך תיק העבודות שלכם, עבודות טובות מהוות הבנה קונספטואלית נכונה, וכך זה גם ייראה למעסיקים פוטנציאליים שיבחנו את תיק העבודות שלכם לפני שיקבלו אתכם לפרויקטים שלהם.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/