בית ספר עיצוב גרפי ראש העין

מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-ראש העין
עיר מקסימה ששוכנת באזור המזרחי של השרון, על גבעות בגובה כ 200 מטר מעל פני היום למול הרי השומרון, העיר עצמה שוכנת ליד מקורות הירקון ולכן היא גם מכונה ראש המעיינות, תסתכלו על הסמל שלה, כמה מוטיבים סמליים חזקים יש בה, יש את המוטיב עם כנפיים של נשר שמדבר על עליית יהודי תימן, במטוסי התובלה של מדינת ישראל החדשה שהוקמה כמו בפסוק "ואשא אתכם על כנפי נשרים", ישנם בתים קטנים ברקע שמסמלים את הבתים ביישוב, יש את המזרקה שמסמלת את המעיינות הרבים שיש בעיר, אם הייתם מבינים יותר בעיצוב גרפי, חושבים שהייתם משתמשים במוטיבים אחרים לסמל שלכם? מעכשיו אתם יכולים בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בראש העין, תעברו לימודי הדרכה חשובים ומקיפים בנושאים של תקשורת חזותית בשילוב עם גרפיקה ממוחשבת.
מה לומדים במסגרת לימודי גרפיקה בראש העין
תסתכלו סביבכם, איזה טבע איזו פריחה, אתם שומעים את פכפוך המים הזורמים ממי המעיינות הרבים שמקיפים אתכם, אתם תלמדו להפיק מהדברים היפים והמדהימים שנמצאים מסביבכם השראה רבה, אתם תלמדו לחשוב, לפתח את התודעה הגרפית שלכם, למקד את הרצונות שלכם להעביר מסר בצורה הכי ברורה והכי מתאימה, אתם תלמדו מושגים כמו טיפוגרפיה, קומפוזיציה, תורת הצבע פרספקטיבה ועוד.
תלמדו שפיתוח חשיבה גרפית נכונה יכולה להביא לפתרונות גרפיים עבור מסר בדרך הרבה יותר מהירה וממוקדת וברגע שיש לכם כבר את הרעיונות המעניינים בראש, אתם כבר מוכנים לעבודה הטכנית הביצועית, לעבוד עם התוכנות הגרפיות ולהוציא לפועל את הרעיונות שלכם, תתחילו בלימודי תוכנת הפוטושופ שמעולה בעבודה עם תמונות, יודעת לתקן צבעים אם צריך, לטשטש פגמים, לשלב עם טקסט, לשלב עם תמונות נוספות בעזרת מסיכות.
אתם תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים שניתן להיעזר בפוטושופ לבניית דפי אינטרנט שלמים הכוללים הדר גדול בראש הדף שבד"כ מציג את שם החברה ופרטי התקשרות, כפתורי ניווט למיניהם, תבניות לטקסט וכו', ובעזרת כלי ה slice תוכלו להפוך את אותו דף מעוצב לדף html שתוכלו לערוך ולעבד.
תלמדו לעבוד בצורה מקצועית עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, כל יצירה שתבצעו בתוכנה תהיה ווקטורית, זוהי תכונה מעולה במיוחד ללוגואים שחייבים להיראות ברורים וחדים ומותאמים לכל מיני גדלים בשביל כרטיסי ביקור ואתרי אינטרנט, ניירות מכתבים וכו', בעת שליחה להדפסה הם יודפסו וייראו חדים וברורים כך שהמסר יועבר בלי בעיות.
לצורכי דפוס, תלמדו לעבוד עם תוכנת האינדיזיין המעולה שיודעת לעמד ספרים, קטלוגים, מדריכים מגזינים, עלונים וכו', התוכנה יודעת לשלוט על טקסט רב ותמונות ולעמד אותם בתבניות שהכנתם מראש.
בסופו של יום, הכי חשוב תיק העבודות שלכם שיהיה בנוי מעבודות מעולות שביצעתם במהלך הלימודים, לכן חשוב להשקיע בשיעורי הבית ובעבודות שניתנות לעשיה בכיתה, תשקיעו יותר בעבודה שתהיה ממש טובה ותוכל להיכנס לתיק העבודות שלכם, התיק יישלח בסופו של דבר למעסיק שיבחון את העבודות ויחליט אם כישוריכם יתאימו לפרויקטים שהוא רוצה להציע לכם.

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים

http://www.onlinegraphic.co.il/

מכללה לעיצוב גרפי

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים

http://www.onlinegraphic.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.