מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-ראשון לציון
אתם גרים במושבה הראשונה שהקימו אנשי העלייה הראשונה, העיר עצמה בהתחלה נקראה עיר שינה, לא היו בה תעשיות, מפעלים היא שימשה בעיקר למגורים, בעיר הזו הוצג הדגל הראשון מגן דוד כחול בין 2 פסים, כמו דגל ישראל שכיום אנו מכירים, תסתכלו על הסמל של ראשון לציון, מספיק להביט על המוטיבים המצויירים בו כדי לנחש חלק מההיסטוריה שעברה על תושבי העיר אז, סמל של באר עם הכיתוב “מצאנו מים” לזכר הבאר הראשונה שנחפרה בעיר והצליחה, גפנים מסמלים את היקב העתיק והעיסוק הרב בתעשיית היין שהיתה בעיר, פרדס עצי פרי הדר שמסמל את הפרדסים הרבים הנטועים בראשון לציון ומפעלי תעשיה מסמלים את אזור התעשיה הישן של ראשון לציון שהלך והתפתח, אם הייתם מבינים בעיצוב גרפי, הייתם יכולים לעצב סמל אחר, להשתמש במוטיבים אחרים שגם יכלו להעביר סיפור כל כך יפה על ראשון לציון? עכשיו אתם יכולים עם קורס לימודים עיצוב גרפי בראשון לציון, אתם תעברו לימודי הדרכה מעניינים וחשובים בתחומים של תקשורת חזותית וגרפיקה ממוחשבת.

מה תלמדו במסגרת לימודים גרפיקה ועיצוב בראשון לציון
תלמדו להסתכל, תלמדו לחשוב, תלמדו לחקור אלמנטים, צבעים, להבין למה הם מעוצבים כך ולא אחרת, לכל איש יש שם, לכל מבנה יש סיפור, תלמדו לקרוא את הסיפורים הללו ולהכיר את המאפיינים של האנשים, כשתתבקשו להעביר מסר כלשהו תלמדו לסגל לעצמכם תהליכי עבודה של חקר ותשאול, תלמדו גם מושגים רבים מעולם העיצוב הגרפי שיעזרו לכם בפיתוח החשיבה הגרפית כמו: טיפוגרפיה, תורת הצבע, קומפיזיציה, אור וצל פרספקטיבה וכו’.
תלמדו שלכל פרויקט שתצטרכו לעשות יוכלו להיות מספר שימושים ביותר מתוכנה גרפית אחת מהתוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין, תלמדו להבחין בכל תוכנה במה היא יותר טובה וכך תדעו לפי שיקול דעת במה עדיף לכם לעשות את הפרויקט המבוקש, תוכנת הפוטושופ למשל התמחותה הרבה היא בעיבוד ועיצוב של תמונות, כל שינוי ותיקון שתצטרכו לעשות על תמונה הכי כדאי לעשות זאת באמצעות תוכנת הפוטושופ, כך גם יהיה לכם יותר קל להוסיף ולהחסיר רעיונות בשימוש של מספר שכבות שניתן להדליק ולכבות, תוכלו גם להוסיף פילטרים לשלב טקסטים מיוחדים הכל כדי לדעת להעביר את המסר הנכון.

תלמדו לעבוד נכון גם עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, תגלו שלאט לאט תעדיפו לעבוד איתה בייחוד למקרים שתצטרכו לעצב לוגואים והרי לוגו הוא אלמנט עיצובי שבד”כ מעצבים אותו במספר גדלים ועם כמה התאמות לפלטפורמות שיווק שונות כמו אינטרנט, כרטיסי ביקור ניירות מכתבים וכו’. האלמנטים יוצאים בהדפסה נפלא איכותיים וחדים.
אתם תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים שתוכלו להיעזר בתוכנת הפוטושופ לתכנן את הניראות של אתר האינטרנט שלכם ואפילו לעצב בה דף אינטרנט שלם ואח”כ בכלי ה slice להפוך את אותו דף לדף html שניתן בקלות לערוך ולעבד.
לצורכי דפוס, למקרה שתצטרכו לעמד ספרים, קטלוגים מדריכים ואפילו עלונים עם ממש 2 3 עמודים, תלמדו שתוכנת האינדיזיין תעשה זאת הכי טוב, בסופו של דבר הכי חשוב זה התיק עבודות שלכם והעבודות שתשימו בו כדי לשלוח למעסיקים פוטנציאליים לבחון אותם ואת היכולות שלכם לפיהם, רוב המעסיקים הפוטנציאליים ירצו לראות תיק עבודות ולהתרשם ממנו לפני שהם מזמנים מעצב גרפי לראיון עבודה.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/