מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-קריית שמונה

קצת עצוב הסיפור של קריית שמונה, בהתחלה נקראה קריית יוסף על שם יוסף טרומפלדור, אבל אז נהרגו עוד 7 אנשים בקרב על תל חי ולשם זיכרון הוסב השם לקריית שמונה, יש סמל, נראה די מוזר, אבל מוטיבים שחוזרים על עצמם מסמלים של ערים אחרות, כמו גלגל השיניים שבטח מסמל תעשייה, המקום שוכן באצבע הגליל אז כנראה יש שם איזשהו סמל לאצבע, ומוטיב של שמש, ומוטיב של בנייה מודרנית ומפעל, אם הייתם מבינים בעיצוב גרפי, הייתם מעצבים את הסמל אחרת, מעכשיו כבר תוכלו, אם תעברו קורס לימודים עיצוב גרפי בקריית שמונה, תלמדו לימודי הדרכה מקיפים כל כך שכוללים בתוכם לימודי תקשורת חזותית וגרפיקה ממוחשבת.
מה לומדים בעיצוב וגרפיקה בקריית שמונה
תלמדו לחשוב נכון, תלמדו לפתח רעיונות, תלמדו להסתכל, להשתמש בכלים שינתנו לכם במסגרת פיתוח החשיבה הגרפית, כלים אלו יאפשרו לכם לחשוב בצורה קונספטואלית והרבה יותר טובה כדי למצוא פתרונות לעיצובים גרפיים שונים שיכולים להעביר את המסר הדרוש, אתם גם תלמדו מושגים רבים כגון: קומפוזיציה, טיפוגרפיה, תורת הצבע אור וצל ועוד.

בתוך מעצבים גרפיים לעתיד, אתם תלמדו לבחון כל משימת עיצוב לגופה, אתם תבחרו לעבוד עם התוכנה הגרפית שהכי תתאים לכם לעבוד במקרים מסויימים, מדובר בתוכנות הגרפיות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין, תוכנת הפוטושופ בעיקר טוב לעבוד איתה כשצריך לעבד ולעצב תמונות, לשנות להם את הצבעים לחלוטין, לעשות תיקוני צבע, תיקוני פגמים, להוסיף מסגרות יפות, אפקטים פילטרים, הבלטות לשלב עם טקסטים ועוד.
אתם תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים שפוטושופ יכולה לעזור לכם לבנות דף אינטרנט מעוצב להפליא עם כפתורים, הדר יפה של החברה, תמונות ומקומות לטקסט וכו’, ותוכלו להפיק מדף זה באמצעות כלי ה slice דף html שניתן לעריכה, עם תוכנת האילוסטרייטור תוכלו ליצור לוגואים ווקטוריים יפהפיים שיודפסו בצורה חדה ביותר בעת שישלחו לדפוס.

לצורכי דפוס, עימוד ספרים, קטלוגים ומגזינים, תלמדו שעדיף להשתמש בתוכנת האינדיזיין המעולה לצורכי עימוד, היא יכולה לשלוט עבורכם בטקסטים רבים לשלב אותם עם תמונות ולסדר הכל בטורים או בתבניות שתוכלו להגדיר עוד מראש, תוכנת האינדיזיין יכולה לעבוד נפלא עם תוכנות אחרות, ניתן לייבא קבצי טקסט רבים מ word וטבלאות, ניתן לייבא קבצים שעיצבתם בפוטושופ או אילוסטרייטור, כך שהשקיפויות ואלמנטים אחרים יישמרו.
הכי הכי חשוב שתעבדו במהלך הלימודים טוב וחזק ותשקיעו בעבודות שלכם בעיקר כי העבודות הכי טובות צריכות להיכנס לתיק עבודות שיהיה איתכם לכל אורך הדרך, תיק העבודות שלכם הוא כרטיס הכניסה שלכם למקומות עבודה של מעסיקים רבים שמשתמשים בתיק העבודות כאינדיקציה לבחון את כישוריכם הגרפיים והקונספטואליים.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/