מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-קריית מלאכי
קריית מלאכי, עיר המלאכים (אנג’לס), היא נקראת כך בעיקר בשל תורמים יהודים שחיו בלוס אנג’לס ותרמו כספים להקמת העיר, תעיפו מבט על הסמל של העיר שלכם, יש שם מוטיבים רבים, גלגל שיניים שכנראה מסמל את התעשיה המתפתחת בעיר, אלומה של צמחיה ופרח אדום אולי מסמלים את החקלאות שיש באזור ואולי פרח אדום מסמל את הקרבות העקובים מדם שהיו באזור, אם אתם הייתם מעצבים גרפיים הייתם מעצבים את הסמל אחרת? תוכלו לעשות זאת בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בקריית מלאכי, תעברו לימודי הדרכה שונים ומגוונים מתחום התקשורת החזותית ומתחום הגרפיקה הממוחשבת.

מה אפשר ללמוד במסגרת לימודי גרפיקה בקריית מלאכי
תסתכלו על העיר, תקראו על מה שקרה בעבר ומה שקורה בהווה, תחשבו אם הייתם צריכים לעצב כרזה שמעבירה מסר מזמין לבוא לבקר בעיר, מבחינה תיירותית, מה הייתם עושים, באילו צבעים הייתם משתמשים, פונטים אלמנטים, אתם תלמדו לחשוב, תלמדו לבחון מקרים, לראות תמונות, לראות עיצובים כתובים ולפתח את החשיבה הגרפית, אתם תלמדו כמובן על מושגים גרפיים רבים כגון: קומפוזיציה, פרספקטיבה, תורת הצבע, טיפוגרפיה ועוד.

תבינו שאת הרעיונות שתעלו לגבי עיצובים להעברת המסר המתאים לכרזה תיירותית בעיר אתם צריכים לבחור לפי שיקול דעת בריא ומניסיון כמובן עם איזו תוכנה הכי כדאי לכם לעבוד? בעיקרון אתם יכולים לשלב בין 2 התוכנות הגרפיות העיקריות, בפוטושופ אתם יכולים לעבוד עם תמונות,בעיקר, זהו ייעודה העיקרי, לעבד את התמונות, להוסיף פילטרים ולבנות מעין עיצוב רקע, ואת העיצוב הזה לשמור ואפשר לפתוח את קובץ ה Psd באילוסטרייטור ששומר על שכבות וקפטים שנעשו ולהוסיף טקסט ווקטורי חד וקריא שייראה ממש טוב בעת ההדפסה.
במקרה שתרצו להשתמש בתוכנת הפוטושופ לעיצוב דף אינטרנט שלם עם כפתורים ותמונות והכל, אתם יכולים, אתם תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים שהדף המעוצב שבניתם בפוטושופ יוכל באמצעות כלי ה slice ליהפך לדף html שניתן אח”כ לעריכה.
במקרה שתרצו אולי לעשות מעין עלון עם מספר חלקים, מומלץ מאוד להשתמש בתוכנת האינדיזיין, איתה תוכלו לעמד את הטקסטים עם התמונה לפי עמודים ולסדר את התמונות שייבאתם מתוכנות אחרות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור תוכלו לייבא טקסט גם מוורד ובסופו של דבר לשמור את הקובץ ב pdf כדי שתוכלו לראות על גבי המסך איך ייראה לפני ההדפסה.
בסופו של דבר, חשוב מאוד שתשקיעו ממש חזק בלימודים, ותלמדו כמו שצריך, ותעשו את העבודות שתקבלו לשיעורי הבית, ככל שתשקיעו יותר כך העבודה שלכם תהיה מוערכת יותר וכמובן שיהיה לה מקום של כבוד בתיק העבודות שלכם שמטרתו להיות מוצג לעיני מעסיקים פוטנציאליים שרוצים לבחון את הפוטנציאל שלכם עבור הפרויקטים שלהם.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/