מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-קריית מוצקין
אתם גרים בעיר של גיבורים, סיפור המעפילים לא מש מעינינו וגם לא מעיני הסמל של עירכם, הסמל שהיה אז כלל את מגדל המים הסירה שסימלה את ספינת המעפילים, מנורה שמסמלת את האור ואת מדינת ישראל, המוטיבים היו כל כך חזקים כל כך מעבירים את המסר על עיר הגבורה שלכם שהשתמשו בהם שוב לסמל החדש של העיר בשינויים עיצוביים קלים, אם הייתם יודעים עיצוב גרפי, היו יכולים להיות לכם רעיונות טובים יותר לסמל העיר? עכשיו אתם יכולים עם קורס לימודים עיצוב גרפי בקריית מוצקין, תעברו לימודי הדרכה מקיפים ומעניינים שמשלבים בתוכם לימודי תקשורת חזותית עם לימודי גרפיקה ממוחשבת.
מה תלמדו בלימודי גרפיקה ועיצוב בקריית מוצקין
אתם תלמדו לפתח רעיונות, תלמדו להסתכל על דברים, חפצים, עיצובים במגזינים, בספרים וכו’, תתחילו להבין למה השתמשו בצבעים מסויימים למה השתמשו בטקסט מסויים, איך הם מעבירים את המסר, למה העמידו את הטקסט בצורה כזו ולא אחרת, אתם תלמדו להעביר מסר בכלים שתרכשו ע”י פיתוח החשיבה הגרפית שלכם, אתם תלמדו מושגים מעניינים כגון: טיפוגרפיה, תורת הצבע, פרספקטיבה ועוד.
אתם תלמדו שכאשר מדובר בעיצוב גרפי שיבקשו מכם לעשות, אתם תלמדו באיזו תוכנה גרפית מהתוכנות שתלמדו כמו פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין יהיה לכם הכי מתאים להשתמש, למשל אם תצטרכו לעשות סמל או לוגו, אבל תצטרכו לעשות אותו גם לאינטרנט וגם לכרטיסי ביקור וגם לניירות מכתבים וחוברות וכו’, אז תדעו שעדיף יהיה לכם להשתמש בשביל המטרה הזו בתוכנת אילוסטרייטור הוקטורית, כל מה שתציירו ותעצבו בה יהיה וקטורי ובסיום הציור, תוכלו להקטין או להגדיל הכל ולשמור כפורמט שיהיה מתאים לשימושיכם השונים.
באם יהיה עליכם לעצב אלבום דיגיטלי מרובה בתמונות, עם טקסטים עם קישוטים, אלמנטיים עיצוביים, מן הסתם תשתמשו בתוכנת הפוטושופ שנועדה לעיצוב ועיבוד של תמונות, להוסיף להן מסגרות מעוצבות, לחתוך תמונות לשלב אלמנטים של טקסטים, שקופיות צבע ועוד, אתם תלמדו שבמסגרת לימודים בניית אתרים תוכלו לעצב דף אינטרנט שלם באמצעות תוכנת הפוטושופ שלכם, ובעזרת כלי קטן ונחמד שעליו תלמדו בשם slice תוכלו ליצור מהדף המעוצב דף html פשוט שניתן לערוך אותו אח”כ.
אם תהיה לכם עבודה גרפית לעמד ספר, או מגזין כלשהו עם תמונות וטקסט, אתם יכולים לנסות לעשות זאת בתוכנת הפוטושופ או האילוסטרייטור, אבל זה לא כדאי לכם, אינדזיין בנויה לעבודות מרובי עמודים מסוג זה, שאר התוכנות לא כל כך, אינדיזיין גם נועדה לעבודה עם טקסט רב ולעימוד טקסט ותיקונו בפנים, שאר התוכנות לא, אז אתם גם תוכלו לרכוש כלים שבתחום הזה מאוד יתרמו לכם לבצע את משימת העימוד.
בסופו של דבר, אתם הרי קובעים את גורלכם, אתם בונים לעצמכם תיק עבודות וככל שתשקיעו בעבודות שתרצו להכניס אליו יותר, הוא יראה מושקע יותר ומורכב יותר ומעניין יותר, ואת זה לקוחות פוטניציאלים מחפשים ולפי זה הם יחליטו אם כדאי להם להעסיק אתכם או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/