מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-קריית ים
אתם גרים בעיר במחוז חיפה בישראל, עיר ממש נחמדה, התושבים עברו רבות עד שממש יכלו להתיישב בעירם, היה צריך ייבוש ביצות מצד אחד ומצד שני היה צריך לפתח את האזור, אולי זו הסיבה לציורים המשונים בסמל של קריית ים, הסמל מחולק לשניים, מצד אחד מעין סירה קטנה על מים, יכול להיות שמדברת על ייבוש הביצות ומהצד השני, בניינים שנראים לגובה, די מודרניים עם צמחייה על מקור מים, יותר מדי מוטיבים ספק מובנים, ספק מבלבלים, אם אתם הייתם יודעים לעצב בצורה גרפית, הייתם מעצבים אחרת? מעכשיו אתם יכולים בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בקריית ים, תעבור לימודי הדרכה חשובים בנושאים של תקשורת חזותית המשולבים עם הנושאים של גרפיקה ממוחשבת.
מה ניתן ללמוד במסגרת לימודי גרפיקה ועיצוב בקריית ים
תסתכלו מסביבכם, תראו את הבנייה, העצים, צורות ופרחים, תסתכלו על חנויות, אתם תלמדו למה דברים נראים כך ולא אחרת, למה חנויות מעצבים בצבעים כאלו ולא אחרת, מה מה משמעות הצבעים, איזה תהליך צריך לעבור לפני שתוכלו ליצור עיצוב חדש שידע להעביר את המסר הדרוש, קוראים לתהליך הזה, פיתוח החשיבה הגרפית ואתם תלמדו גם מושגים שונים מעולם העיצוב שיעזרו לכם בכך כגון: טיפוגרפיה, קומפוזיציה, אור וצל, תורת הצבע וכו’.
ישנה עבודה רבה בתחום העיצוב הגרפי וברגע שמגיעה עבודה צריך לחשוב עם אילו תוכנות גרפיות הכי נכון יהיה לעבוד עליה, בעיקרון אין נכון, לא נכון, צריך להפעיל שיקול דעת, עם תמונות למשל, עבודות מורכבות ומסובכות שממש מצריכות עיבוד רציני על התמונה, תעבדו בעיקר עם תוכנת הפוטושופ, זה ייעודה לעבוד לעומק עם התמונות ועם שינויים דראסטיים עליהם, במסגרת לימודים בניית אתרים, אתם תלמדו שבעזרת פוטושופ תוכלו לבנות דף אינטרנט שלם מעוצב ואח”כ תוכלו להשתמש בכלי ה slice כדי להפוך את אותו דף לדף html שתוכלו ללמוד אח”כ לערוך אותו .
עם טקסט ויצירת לוגואים תוכלו לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור הוקטורית, טקסט ולוגו צריכים להיראות חדים, וברורים בעת ההדפסה או שאפילו מציגים אותם על גבי אתרי אינטרנט או אפליקציות שונות, כרטיסי ביקור ניירת משרדית וכו’.
למקרה שתצטרכו לעשות עבודות עימוד בעיקר של ספרים, חוברות מגזינים וכו’, בשביל זה אתם תשתמשו בתוכנת האינדיזיין שבנויה בעיקר לצורך המטרה הזו היא יודעת לעבוד עם הרבה טקסט, יודעת לעמד אותו לפי תבניות שתגדירו מראש ניתן לשלב גם תמונות ולייבא קבצים מתוכנות אחרות וורד, פוטושופ אילוסטרייטור וכו’.
בסופו של יום, אתם תסיימו את לימודיכם עם תיק עבודות מקצועי ואיכותי שאתם תבנו בעצמיכם ע”י העבודות שעליהן השקעתם ועמלתם במהלך הלימודים, הרי רק העבודות הטובות ביותר שלכם ייכנסו לתיק העבודות כך שתוכלו אח”כ להראות אותן ללקוחות פוטנציאליים שלפיהם יכולים להחליט אם תתאימו לפרויקטים שלהם או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/