בית ספר עיצוב גרפי קריית גת

מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

בית ספר עיצוב גרפי קריית גת לימודים עיצוב גרפי-קריית גת

בית ספר עיצוב גרפי קריית גת אתם גרים בעיר מקסימה, שנמצאת במחוז דרום בישראל, משמשת כמרכז טכנולוגי בשל קיומה של חברת האלקטרוניקה אינטל ומרכז תרבותי ומסחרי כמו ישפרו סנטר קניון גת ועוד, תסתכלו על הסמל של העיר, הלוגו, מעין מגן חומה חצוי לשניים בצד אחד צבע ירוק עם סמל של גלגל שיניים כנראה מסמל את החלק התעשייתי המסחרי של העיר ובחלק השני הצבוע באדום מופיע השם של קרית גת שמשולב עם גלגל השיניים, כנראה להראות שילוב בין העיר לתעשייה שלה או משהו כזה, האם הייתם חושבים לעשות עיצוב שונה יותר לעיר שלכם, אולי בצבעים אחרים, עכשיו תוכלו בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בקרית גת, תעברו לימודי הדרכה שונים ומגוונים בנושאי תקשורת חזותית משולבים עם לימודי גרפיקה ממוחשבת.
מה תלמדו במסגרת לימודי גרפיקה ועיצוב בקריית גת
תלמדו להתמקד בדברים שאולי בעבר לא ייחסתם אליהם חשיבות רבה, תבחנו צבעים, מקומות תנסו לנתח להבין למה בחרו בצבעים כאלו ולא באחרים, למה בגדלים כאלו, אתם תעברו תהליך של פיתוח חשיבה גרפית, אתם תקבלו מסר ותנסו למצוא לו פתרונות גרפיים מה לעצב כדי להעביר את המסר שיהיה ברור חד מובן, אתם תלמדו כמובן מושגים מעולם העיצוב הגרפי, מושגים כגון: קומפוזיציה, טיפוגרפיה, תורת הצבע.
בית ספר עיצוב גרפי קריית גת כל משימה גרפית שתפתחו אליה רעיונות איך לתת פתרונות גרפיים יצירתיים, תעשה בצורה טכנית, ע”י תוכנות המחשב, כל תוכנה מבין התוכנות הגרפיות אילוסטרייטור פוטושופ ואינדיזיין, ניתן להשתמש בה לפי צורכי הפרויקט, למשל פרויקט שמצריך שימוש בתמונות רבות ועיצוב שלהן, וצריך לתת להן אפקטים ולהוסיף פילטרים וכו’ שיתרמו להעברת האווירה הנכונה לצורך העברת מסר מתאים, תשתמשו בתוכנת הפוטושופ שזה ייעודה העיקרי לעבד ולעצב תמונות, וליצור עיצוב חדשני ומעניין בעזרתן. אתם תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים שתוכנת פוטושופ יכולה לעזור לכם עד מאוד בעיצוב של דף אינטרנט שלם ואח”כ בעזרת שימוש של כלי ה slice ניתן להפוך דף מעוצב זה לדף html שניתן לעריכה אח”כ.
תלמדו גם שבשביל יצירה של לוגואים מאוד מומלץ לעבוד עם התוכנה הווקטורית אילוסטרייטור, כל ציור שתציירו באילוסטרייטור יהיה ווקטורי לרבות לוגואים, אתם יכולים לקחת את איור הלוגו ולסמן את כולו ולהקטין אותו ולהכין אותו לאיזה קבצים שתרצו ולאיזה מטרות שתרצו, לבית דפוס להדפסה, להפיכה ל gif קליל ולשים באתר אינטרנט אפליקציה, ללקיחת הלוגו ולהתאים לכרטיס ביקור וכו’, עם אילוסטרייטור תוכלו גם ליצור כפתורים יפים ומיוחדים לצורך האתרים שתלמדו לבנות.
תוכנת האינדיזיין היא לא בדיוק תוכנת עיצוב, היא עובדת עם התוכנות האחרות, ניתן לייבא קבצים שערכנו בפוטושופ ואילוסטרייטור, אבל לא ממש לבנות אותם באינדיזיין, באינדיזיין תשמשו בעיקר כשיש לכם לעמד ספרים, קטלוגים, מדריכים פליירים מתקפלים וכו’.
בסופו של דבר אתם צריכים לצאת עם תיק עבודות מקצועי ומכובד שמכיל את העבודות הטובות ביותר שלכם, שמעידות על הניסיון שלכם עם התוכנות ועם עיצובים קונספטואליים תשקיעו יותר בתיק עבודות מגוון, כמו לוגואים, איורים, עיצובים שונים של פליירים כרטיסי ביקור וכו’, כך מעסיקים שייראו אותם יכולים להחליט אם תתאימו לבצע עבורם פרויקטים או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/