בית ספר  עיצוב גרפי קריית ביאליק

מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-קריית ביאליק

בית ספר  עיצוב גרפי קריית ביאליק לגור בקריית ביאליק, עיר במחוז חיפה בישראל, זוהי אחת הערים שמרכיבות את אזורי הקריות, תסתכלו על הסמל שלהם, מזכיר בית שמורכב מהאותיות ב’ ו ק’ בתכלת ורואים אותן בבירור, שאר המוטיבים משולש ו2 ריבועים קטנים בכחול כהה, אתם מבינים מה המשמעות לו ידעתם איך, הייתם חושבים לעצב סמל אחר לעיר שלכם? מעכשיו תוכלו בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בקריית ביאליק, תעברו לימודי הדרכה מקצועיים בתקשורת חזותית משולבת עם גרפיקה ממוחשבת.
מה תלמדו במסגרת עיצוב וגרפיקה בקריית ביאליק
תלמדו מה התהליך שעובר עיצוב גרפי, תלמדו איך לבחון בעיות שמצריכות פתרון גרפי, חשוב מאוד לפתח את התודעה הגרפית, זה יוכל לאפשר לכם להגיע לפתרונות גרפיים לצורך העברת מסרים ברורים לגבי החברה, השירות שהיא נותנת ועוד בצורה גרפית, בשביל זה אתם תלמדו גם כמה וכמה מושגים מעולם העיצוב והאינטרנט כגון: קומפוזיציה, תורת הצבע, טיפוגרפיה, אור וצל וכו’.
בנוסף לפיתוח החשיבה הגרפית, חשוב שתלמדו לפתח את יכולותיכם הטכניות לעבודה מול התוכנות הגרפיות, מדובר בתוכנות כמו פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין, כל תוכנה יכולה לעבוד על פרויקטים מסויימים, אתם תלמדו להפעיל שיקול דעת נכון עם איזה תוכנה תוכלו לבצע איזו עבודה גרפית שתצטרכו, עם פוטושופ אתם תעבדו כשתצטרכו לעשות דברים מורכבים עם תמונות, פוטושופ ייעודה המרכזי הוא לעבוד עם תמונות, לעצב אותן, לשנות להן ערכי צבע, להוסיף פילטרים אפקטים וכו’, עם פוטושופ תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים, שניתן לעצב דף אינטרנט שלם עם כפתורים, תפריט ניווט והכל ואח”כ באמצעות כלי ה slice תלמדו איך להפוך את אותו דף אינטרנט מעוצב לדף html שניתן לעיבוד ועריכה.
תוכנת האילוסטרייטור ייעודית בייחוד לעבודות גרפיות וקטוריות שמצריכות איכות מירבית של טקסט, לוגואים למשל, מעצבים גרפיים רבים מעדיפים לעצב את הלוגואים של לקוחותיהם באמצעות תוכנת האילוסטרייטור כי אח”כ יהיה להם הרבה יותר קל להקטין את הלוגו שיתאים לפלטפורמות שיווק שונות שהלקוח ביקש כמו אתר אינטרנט, כרטיסי ביקור, אפליקציות וכו’.
אתם תבינו במהלך הלימודים שעדיין לא צריך להספיד את המילה הכתובה על המוצרים המודפסים, בשביל זה אתם תלמדו לעבוד בצורה מקצועית ביותר ותכירו את תוכנת האינדיזיין על בורייה, אתם תלמדו לעמד ספרים, קטלוגים, מגזינים מדריכים שונים וכו’.
בסופו של דבר חשוב מאוד שתשקיעו בלימודיכם תזיעו על כל פרויקט ופרויקט שתעשו כי הפרויקטים הטובים ביותר שתעשו יגיעו לתיק העבודות שלכם ותיק העבודות שלכם יישלח ללקוחות פוטנציאליים שעבורם התיק הוא אינדיקציה למה שאתם מסוגלים לעשות והאם תתאימו לפרויקטים שלהם או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/