מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-קריית אתא

לגור בעיר במחוז חיפה, הגדולה ביותר מבין ערי הקריות, מלאת היסטוריה רצופה באנשי גבורה שנלחמו בפרעות, תסכלו על הלוגו, תראו את הצבעים, העשן הכחול הזה, מה הוא מסמל את הלחימה של אנשי העיר, הכחול מסמל את הכוח, הנאמנות? לו הייתם יודעים איך לעצב, הייתם מעצבים אחרת מהיכרותכם האישית של עירכם? עכשיו גם אתם יכולים בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בקריית אתא, תעברו לימודי הדרכה מתאימים בנושאי תקשורת חזותית בשילוב עם גרפיקה ממוחשבת.
מה לומדים במסגרת עיצוב גרפי בקריית אתא
אתם תלמדו לעבוד בצורה מקצועית, תלמדו לחשוב, תלמדו על תהליכים בגרפיקה, איך הם עובדים, מה צריך לעבור בדרך לביצוע סקיצה טובה מהלב שמעבירה את המסר בצורה המקצועית ביותר בשביל זה אתם גם תלמדו מספר מושגים מעולם העיצוב הגרפי כגון: קומפוזיציה, טיפוגרפיה, תורת הצבע שימוש באור וצל וכו’.

חשוב כמובן לדעת לעבוד בצורה טכנית ומקצועית עם התוכנות הגרפיות, תוכנת הפוטושופ היא התוכנה שלכם לעבודה עם תמונות, לשילוב בין תמונות וטקסטים ושימוש בכלים כמו מסיכות, כלי העט, רקעים עם מעברי צבע וכו’, בעזרת תוכנת הפוטושופ תוכלו גם לבנות דפי אינטרנט יפים ומעוצבים כשתגיעו ללימודים בניית אתרים, תלמדו איך כלי ה slice יכול לעזור לכם להפוך דפי אינטרנט מעוצבים לדפי html שיהיו ניתנים לעיבוד ועריכה.
תלמדו לעבוד בצורה מקצועית עם תוכנת האילוסטרייטור הוקטורית, כל ציור שתציירו בתוכנה, כל דמות, תמונה נוף בייחוד לוגואים, יהיה ווקטורי כך שברגע שתשלחו את הקובץ להדפסה הוא ייצא חד וברור בהדפסה, זו סיבה מספיק טובה מדוע מעצבים גרפיים רבים בוחרים לעצב את הלוגואים שלהם באילוסטרייטור, לוגו צריך להעביר מסר חד וברור ובוודאי וודאי שלהיראות טוב בהדפסה או לאינטרנט או בכרטיסי ביקור וכו’.

אתם תלמדו כמובן לעבוד בצורה מעולה יעילה ומקצועית עם תוכנת האינדיזיין, מדובר בתוכנה שיודעת לעמד נפלא, ספרים, קטלוגים חוברות מגזינים וכו’, אינדיזיין יודעת לעבוד עם טבלאות מוכנות מתוכנת וורד, היא יודעת לעבוד עם עיצובים שביצעתם מתוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ, אינדיזיין יודעת להשתלט על מלל רב שנפרס על עמודים רבים ולעמד אותו בתבניות שיצרתם מראש בגדרת דף העבודה, התוכנה יודעת לעבוד עם תמונות וטקסט ולשלב ביניהם כולל מרווחים לשם הסדר הטוב.
בסיום הלימודים אתם תלמדו ליצור לעצמכם תיק עבודות איכותי ומקצועי שיתבסס על העבודה הקשה שעבדתם והשקעתם במהלך הלימודים על העבודות ושיעורי הבית שקיבלתם לעשות, עבודות אלו ייכנסו לתיק עבודות שלכם, העבודות הטובות ביותר מצביעות על כישוריכם הגרפיים והקונספטואליים ולכן כאשר תשלחו אותם למעסיקים פוטנציאליים הם ייבחנו את כישוריכם רק על סמך תיק העבודות ויחליטו אם לזמן אתכם לראיון הנכסף או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/