מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-קריית אונו

קריית אונו היא מקום מאוד יפה נחמד וירוק לחיות בו, יש בה מוסדות לימוד רבים והרבה מרכזי תרבות מעניינים כמו מגדל המים, גן הפסלים ועוד, יצא לכם לראות את הסמל של קרית אונו, מעין עץ עגול בצבעים ירוקים ופירות כתומים אולי תפוזים ומאחוריהם עומד שער גדול חזק וצהוב, אולי מראה על חוזק של העיר במהלך השנים, אם הייתם מבינים ברזי העיצוב, הייתם חושבים לעשות זאת אחרת? עכשיו אתם יכולים בזכות קורס לימודים עיצוב גרפי קריית אונו, תעברו לימודי הדרכה מקיפים של תקשורת חזותית בשילוב עם גרפיקה ממוחשבת.
מה ניתן ללמוד בלימודי גרפיקה ועיצוב בקריית אונו
דבר ראשון תלמדו לפתח את התודעה הגרפית שלכם, זה מאוד חשוב כשתרצו לחשוב על עיצוב טוב שמעביר את המסר בצורה נכונה וברורה ביותר, אז חשיבה גרפית מפותחת יכולה להגיע לפתרון גרפי תוך זמן יותר קצר מחשיבה גרפית סטנדרטית. אתם לצורך זה תלמדו מספר מושגים שיעזרו לכם בתהליך פיתוח חשיבה גרפית כגון: קומפוזיציה, תורת הצבע, טיפוגרפיה וכו’.
בנוסף לפיתוח החשיבה הגרפית חשוב שתדעו לעבוד מבחינה טכנית עם התוכנות הגרפיות, תוכנת הפוטושופ שהיא הפתרון הכי נכון לעבוד עם תמונות, לעצב אותן לשלב איתן טקסטים, לעצב בעזרת חלקים מהתמונה, להשתמש בכלים כמו מסיכה, כלי העט וכו’ שתלמדו הכל כדי שתוכלו לדעת להעביר מסר נכון וטוב, פוטושופ תוכל גם לעזור לכם לבנות דף אינטרנט מעוצב בשיעורי לימודים בניית אתרים תגלו איך דף מעוצב כזה יכול בעזרת כלי ה slice להפוך לדף html שניתן לעריכה ובנייה.
תלמדו לעבוד עם התוכנה הווקטורית אילוסטרייטור, כל מה שתעשו עליה במיוחד לוגואים יהיה ווקטורי כך שבזמן שליחה להדפסה התוצאה שתצא תהיה חדה ברורה ויפה, באילוסטרייטור תוכלו גם לעצב כפתורים ותפריטי ניווט לאתרי אינטרנט, מעצבים רבים יוצרים את הלוגואים שלהם באילוסטרייטור כיוון שהם ווקטוריים וכך יוכלו להשתמש בהם בפלטפורמות פרסום שונות, כמו כרטיס ביקור, אינטרנט, אפליקציות וכו’.
לגבי עימוד של ספרים, מגזינים, חוברות וכו’, תלמדו להשתמש בתוכנת האינדיזיין המדהימה ביותר למשימה זו, התוכנה שולטת על מלל רב, יודעת למקם אותו בתבניות שהכנתם מראש, להשתלב עם תמונות שניתן שהטקסט יקיף אותם עם הפרדת מרווחים ביניהם, אפשר לייבא גם טבלאות מ word.
בסיום הלימודים אתם תלמדו לבנות תיק עבודות מקצועי ואיכותי, תדאגו לעבוד באופן רציני במהלך הלימודים, כך שהעבודות שלכם יהיו רציניות לתיק העבודות, בסופו של יום תיק העבודות שלכם הוא כרטיס הביקור שלכם אל מול מעסיקים פוטנציאליים שלפיו יכולים לבחון את כישוריכם, אם תתאימו לפרויקטים שלהם או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/