מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-קריות
להתגורר באזור הקריות, להתגורר באזור שקט יחסית כשמדובר בגוש יישובים השוכנים בעמק זבולון לחופי מפרץ חיפה ומצפון מזרח לחיפה, הקריות כוללות בעיקר את הערים: קריית ביאליק, קריית ים, קריית מוצקין וקריית אתא, יש בקריות בתי עסק רבים ומקומות תעשייה רבים אך בדרך כלל רוב העבודה מתרכזת במרכז אבל כמעצבים גרפיים טובים אתם תוכלו אפילו לעבוד מהבית שלכם, ואתם תצליחו בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בקריות, אתם תעברו לימודי הדרכה מקיפים בנושאים כמו תקשורת חזותית המשולבים עם נושאים של גרפיקה ממוחשבת.

מה תלמדו במסגרת לימודי גרפיקה ועיצוב בקריות
אתם תלמדו לחשוב, לפתח את החשיבה הגרפית שלכם, תלמדו לנתח סיטואציות, לחקור מקרים לגופם, תלמדו לאסוף חומר שיהיה רלוונטי לרעיונות שייצאו מראשכם אפילו מחוץ לקופסה ויעזרו לכם לתת פתרונות גרפיים למסר שתצטרכו להעביר בצורה מעניין ויפה, אתם תלמדו מושגים רבים מעולם העיצוב הגרפי כגון: קומפוזיציה, פרספקטיבה, טיפוגרפיה אור וצל וכו’.
אתם תלמדו עד כמה חשוב לשלב בין הלימודים העיוניים שמתקשרים לפיתוח החשיבה הגרפית והבנה של תהליכים גרפיים בדרך לעיצוב המתאים להעברת המסר ולבין הלימודים המעשיים שיכללו לימודי עבודה מקצועית ומעשית בתוכנות הגרפיות, אתם תלמדו לעבוד עם תוכנת הפוטושופ המדהימה לעיבוד ולעיצוב תמונה, התוכנה יודעת לתקן צבעים של תמונה, להוסיף צבעים, לשלב טקסטים עם כל מיני אפקטים, תלמדו להוסיף פילטרים שונים לתמונות שלכם לתת שקופיות צבע שיעבירו אווירה מתאימה, אתם תלמדו כלים רבים בתוכנת הפוטושופ, במסגרת לימודים בניית אתרים, אתם תלמדו שאפשר לעצב דף אינטרנט שלם ויפה בפוטושופ וע”י כלי ה slice להפוך את הדף המעוצב לדף html שניתן אח”כ לערוך ולעבד לצורכיכם.

אתם תלמדו לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית והמעולה, אתם תבינו שלא משנה מה תיצרו בתוכנת האילוסטרייטור כל דבר יהיה ווקטורי, במיוחד לוגואים שידוע שלוגואים משמשים לעבודה עם מגוון רחב של פלטפורמות שיווק כמו כרטיס ביקור, אתרי אינטרנט, ניירות מכתבים, אפליקציות ועוד. כל אלמנט שתייצרו באילוסטרייטור ותשלחו לבית דפוס ייצא לכם בהדפסה ברור וקריא, לכן לא פלא שמעצבים מקצועיים רבים מעדיפים ליצור את הלוגואים שלהם באילוסטרייטור.
לצורכי דפוס אתם תלמדו לעבוד עם תוכנת האינדיזיין המצויינת, התוכנה יודעת לעמד ספרים, חוברות מגזינים, קטלוגים וכו’, היא יודעת לעבוד עם מלל רב ולשלב בו תמונות, גם אם מדובר במספר רב מאוד של עמודים, תלמדו להגדיר אותם מראש בדף אפשרויות מיוחד.
בסופו של דבר אתם תבינו שחשוב מאוד שיהיה לכם תיק עבודות מדהים ומקצועי, כדי להגיע לרמה כזו של תיק עבודות אתם צריכים להשקיע בלימודים, לעשות שיעורי בית ולדאוג לעשות עבודות ופרויקטים טובים ומוצלחים כדי שאח”כ יוכלו להיכנס לתוך תיק העבודות שלכם, תיק העבודות שלכם בסופו של דבר יישלח למעסיקים פוטנציאליים שיסתכלו עליו וכך יוכלו להחליט אם תתאימו לפרויקטים שלהם או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/