מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-קצרין
אתם גרים באזור שממוקם במרכזה של רמת הגולן, ומדרומה נמצאת שמורת היער יהודיה, תסכלו על הסמל של קצרין, נראה מאוד מעניין, בעל עומק, פרספקטיבה מעניינת יש סמלים של שערים, ומנורה וגלגל שיניים שכנראה שוב מצביע על תעשייה וצמחיה שמצביעה על חקלאות, לו ידעתם איך לעצב, הייתם מעצבים אולי את הסמל של קצרין טיפה אחרת, עכשיו תוכלו לבחון את העניין לאחר שתעברו קורס לימודים עיצוב גרפי בקצרין, תעברו לימודי הדרכה מקיפים שיכללו לימודי תקשורת חזותית ולימודי גרפיקה ממוחשבת.
מה תלמדו במסגרת לימודי גרפיקה בקצרין
אתם תלמדו במסגרת הלימודים מהי חשיבה גרפית נכונה, איך לחשוב על רעיונות טובים להעביר מסר חשוב, איפה למקם אלמנטים, באיזה צבע להשתמש ולמה, איזה פונט, אתם תלמדו מושגים רבים מתחום העיצוב הגרפי, מושגים כגון: קומפוזיציה, תורת הצבע, טיפוגרפיה, פרספקטיבה כמו שיש בסמל של קצרין, שימוש באור וצל לשם יצירת עומק בעיצוב.
במקביל לפיתוח החשיבה הגרפית שלכם, אתם תלמדו לפתח גם יכולות טכניות בתוכנות המחשב, מדובר בתוכנת המחשב פוטושופ, אתם יכולים לצרוב תמונות כלומר לחתוך במדויק לפי קווי מתאר דמויות ולשים אותן ברקע אחר, אתם יכולים להוסיף שקופיות צבע, מסגרות יפות ושונות עם אפקטים שנותנים תחושת טקסטורה תלת ממדית, אתם תלמדו כלים רבים ובסופו של דבר תפעילו שיקול דעת מתאים איך יהיה הכי טוב להשתמש בהם כדי שיוכלו להעביר מסר בצורה חד וברורה לצופה.
אתם תלמדו לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, התוכנה בנויה גם כמו הממשק של פוטושופ וניתן לשים בה אלמנטים ולסדרם לפי שכבות כדי לשמור על סדר ויעילות של עבודה, תלמדו גם במסגרת לימודים בניית אתרים שתוכלו לעצב כפתורים יפים וצבעוניים שיוכלו לשמש אתכם ככפתורים באתרי html שתבנו או תפריטי ניווט ווקטוריים שייראו ברשת חדים ויפה.
לצורכי דפוס, תלמדו להשתמש בתוכנת האינדיזיין לגבי צורכי העמדת ספרים, קטלוגים מגזינים מדריכים וכו’ תוכנת האינדיזיין יודעת לערוך מלל רב שייבאתם מקובץ וורד ולסדרו בטורים בתבניות שנבנו מראש, יש באפשרותכם באמצעות לחיצה על כמה פונקציות לגרום שטקסט רב יוכל לגלוש באותה צורת עיצוב גם לעמודים הבאים ויפסיק כמובן כשתסתיים כמות המלל, תוכלו גם לייבא תמונות שעיצבתם באילוסטרייטור או בפוטושופ ולשמור על השקיפויות או אפקטים מיוחדים שיצרתם בתוכנות הגרפיות ולהעביר את התמונה המתקבלת בשביל לעבוד איתה באינדיזיין.
הכי חשוב שתדעו לעבוד קשה, ובאופן מקצועי, תשקיעו בכל פרויקט ופרויקט כי את העבודות הטובות ביותר תכניסו לתוך תיק העבודות שלכם, תיק העבודות שלכם הוא כרטיס הכניסה שלכם לפגישה עם מעסיק פוטנציאלי שמסתכל על תיק העבודות ששלחתם כדי לקבוע אם תתאימו לו לעבודה והאם להזמינכם לראיון או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/