מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-צפת

לגור בצפת בעיר שנמצאת במחוז הצפוני בישראל ונחשבת לבירת הגליל העליון, ממוקמת על פסגות ההרים צפת וכנען וצופה אל ימת הכינרת ממזרח ואל רכס הרי מירון במערב, אולי בגלל זה יש לה סמל שנראה כאילו הטביע בצבע כחול את רוב המוטיבים המסמלים של העיר, אולי אתם הייתם יכולים לחשוב על סמל אחר לעיר צפת לו הייתם יודעים איך לעצב, ועכשיו אתם יכולים בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בצפת, אתם תעברו לימודי הדרכה מקיפים שיכללו לימודי תקשורת חזותית ולימודי גרפיקה ממוחשבת.
מה תלמדו במסגרת לימודי גרפיקה בצפת

אתם תלמדו לחשוב, חשוב מאוד לפתח חשיבה גרפית טובה ומקצועית, לדעת הכל מהכל כל מה שקשור לגבי עולם העיצוב הגרפי, כדי שתוכלו בהמשך לדעת איך לעצב בשביל להעביר מסר, אתם תלמדו מהי קומפוזיציה, תלמדו על תורת הצבע, פרספקטיבה, טיפוגרפיה ועוד.
בנוסף חשוב מאוד לדעת לעבוד בצורה מקצועית עם תוכנות גרפיות, אתם תלמדו על תוכנת הפוטושופ המדהימה, תלמדו איך לגזור תמונות עם צורות גזירה שונות או לצרוב תמונות ממש לפי קווי מתאר מדוייקים בעזרת כלי העט שהמיומנות בו חשובה מאוד, או בעזרת לאסו מגנט. ואז ניתן לקחת את התמונה שצרבתם לתת לה קצוות טיפה מטושטשים ולשלב אותה על גבי כל תמונת רקע כזו או אחרת שתרצו, אתם יכולים גם ללמוד איך לבנות דפי אינטרנט שלמים באמצעות הפוטושופ, במסגרת לימודים בניית אתרים, אתם תלמדו שבעזרת כלי ה slice ניתן להפוך דף מעוצב יפה בפוטושופ לדף html יפה ואז תוכלו לערוך אותו כאוות נפשכם.
תלמדו גם לעבוד עם התוכנה הווקטורית אילוסטרייטור, כל ציור, כל אלמנט וכמובן לוגואים ועוד ציורים יצירות שתבצעו בתוכנה יהיו ווקטוריים כך שברגע שתשלחו אותם להדפסה תראו שהם ייצאו מודפסים בצורה חדה וברורה, כך גם צריך לוגו להיראות כיוון שתפקידו חשוב מאוד בהעברת מסר של לקוח או שירות וכו’.

לגבי צורכי דפוס, תלמדו להשתמש בתוכנת אינדיזיין על כל מאפייניה, התוכנה הזאת יודעת לעמד ספרים, קטלוגים, מגזינים, מדריכים וכו’, היא יודעת לעבוד עם הרבה טקסט, למקם אותו בטורים מיוחדים שאתם יכולים לבנות בתבניות מראש, עם הגדרה של כמה פרמטרים לפני תחילת העבודה, אתם יכולים להגדיר את מספר העמודים הרצויים, תוכלו להגדיר דף מאסטר שלפיו יעוצבו בתבנית שאר הדפים וזה חוסך זמן רב מאשר לערוך עמוד עמוד.
רק אתם יכולים לדאוג לאיכות עבודתכם, אתם תלמדו ליצור תיק עבודות מקצועי וטוב, הוא יהיה בנוי מעבודות טובות שהשקעתם בהן, הזעתם עליהן והן זכו להיכנס לתיק עבודות, איכות העבודות והמגוון שלהן חשוב כדי להראות למעסיקים פוטנציאליים מה אתם יודעים לעשות וזה בשבילם אינדיקציה טובה האם תתאימו לפרויקטים שלהם או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/