בית ספר עיצוב גרפי פתח תקוה

מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-פתח תקוה
לגור במרכז בעיר שמכונה אם המושבות, אחת מ 15 ערים החברות בפורום 15 הערים הללו הן ערים עצמאיות שיכולות לדאוג לעצמם ללא מענקי פיתוח מהממשלה, יש בהן מרכזי תרבות, תעסוקה מחקר, חינוך וכו', תסתכלו על הסמל של עיריית פתח תקוה, הוא הרי מבוסס על הבול הראשון שעוצב בזמנו ע"י יצחק גולדנהירש בשנת 1908 בבול יש מוטיבים רבים של מחרשת שדה, עץ תפוזים, שדות, כל המוטיבים הללו של הבול תורגמו לסמל שמוכר עד היום והמסגרת המעניינת של הסמל מבוססת על המראה של מגן דוד, נשמע עיצוב מעניין ונחמד, לו יכולתם, הייתם מעצבים אותו אחרת? עכשיו תוכלו לעשות זאת בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בפתח תקוה, תעברו לימודי הדרכה המשלבים בתוכם לימודי תקשורת חזותית עם לימודי גרפיקה ממוחשבת
מה תוכלו ללמוד במסגרת גרפיקה בפתח תקוה
אתם תלמדו לעבוד עם התוכנות הגרפיות המקצועיות, פוטושופ, אילוסטרייטור וגם לעמד ספרים קטלוגים וחוברות בעזרת תוכנת האינדיזיין, אבל גם לא פחות חשוב זה לדעת לפתח את הקופסה שיש לכם בראש, את החשיבה הגרפית, הרי כמו בכל דבר לפני שמבצעים אותו, צריך לתכנן, להבין מה המטרות, מה קהל היעד, איפה למקם אלמנטים, באילו צבעים להשתמש, לכן אתם תלמדו את המושגים החשובים הללו כמו קומפוזיציה, תורת הצבע, טיפוגרפיה ועוד.
תלמדו לעבוד עם תמונות בעיקר בעזרת תוכנת הפוטושופ המדהימה, התוכנה יודעת לעשות מניפולציות מדהימות שיכולות להפוך את התמונה הרגילה לעיצוב שונה לחלוטין, העיקר שיתרום להעביר את המסר הרצוי, אתם תלמדו גם שניתן לעצב דף אינטרנט שלם בעזרת פוטושופ וכאשר תתחילו לימודים בניית אתרים תבינו איך בעזרת כלי ה slice ניתן ליצור מעיצוב דף זה בפוטושופ דף html שפשוט ניתן אח"כ לערוך בהתאם למה שאתם צריכים.
תלמדו לעבוד גם עם התוכנה הווקטורית אילוסטרייטור, תלמדו ליצור באמצעותה לוגואים, כפתורים לדפי אינטרנט, איורים שונים אלמנטים גרפיים וכו', הכל כמובן יהיה ווקטורי כך שבעת שליחה להדפסה, הם ייצאו מודפסים בצבעים חדים וקווים ברורים ואיכותיים וזה מאוד חשוב כאשר עובדים עם לוגואים, הרי לוגו תפקידו בעיקר להעביר מסר ברור וחד לגבי החברה שאותה הוא מייצג או שירות חדשני שהיא רוצה לשווק וכו'.
לצורכי דפוס, תלמדו להשתמש בתוכנת האינדיזיין, התוכנה יודעת לעמד ספרים, קטלוגים מדריכים, מגזינים וכו', התוכנה יודעת לייבא טבלאות בוורד ועיצובים גרפיים שעיצבתם בפוטושופ ובאילוסטרייטור, בכל אופן תדאגו תמיד להשקיע במהלך הלימודים וכמובן בעבודות שאתם עושים, העבודות הטובות ביותר, יזכו להיכנס לתוך תיק עבודות שלכם שיילך וייבנה ויועשר עם הזמן ואח"כ יעבור לצפייה לעיני מעסיקים פוטנציאליים שלפי תיק העבודות יכולים לקבוע אם תתאימו לפרויקט שלהם או לא.

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים

http://www.onlinegraphic.co.il/

מכללה לעיצוב גרפי

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים

http://www.onlinegraphic.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.