בית ספר עיצוב גרפי פרדס חנה-כרכור

מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-פרדס חנה-כרכור
אתם גרים במקום שמורכב משתי מועצות מקומיות פרדס חנה וכרכור, שבסופו של דבר אוחדו למועצה מקומית אחת, בשל קשיים כלכליים, לכן הסמל של העיר עצמה נראה משולב מ2 סמלים, האחד צמח שמייחד את פרדס חנה והשני גלגל שיניים עם מבנה, שכנראה מסמל את התעשייה ובנייה בהתפתחות, חושבים שאם הייתם יודעים איך לעצב, הייתם עושים עיצוב אחר לגמרי, אולי בוחרים בצבע אחר לגמרי, במוטיבים סמליים אחרים לגמרי? תוכלו לעשות זאת לאחר שתעברו קורס לימודים עיצוב גרפי פרדס חנה-כרכור, במסגרת לימודי הדרכה תלמדו איך משתלבים לימודי גרפיקה ממוחשבת עם לימודי תקשורת חזותית.
מה תלמדו במסגרת לימודי גרפיקה בפרדס חנה-כרכור
תמיד חשוב לפני שניגשים לכל פרויקט מתחום העיצוב הגרפי, לחשוב מה המסר, מה אני צריך להביע כאן, באילו צבעים להשתמש, באיזו קומפוזיציה למקם את הדברים, חשוב מאוד לפתח את החשיבה הגרפית, אתם תלמדו בשביל זה מושגים רבים כגון: תורת הצבע, קומפוזיציה כמובן טיפוגרפיה ועוד.
תלמדו שניתן לשלב בצורה מעולה את החשיבה הגרפית יחד עם ביצוע, הביצוע יעשה כמובן כשתלמדו לעבוד עם התוכנות הגרפיות, תוכנת הפוטושופ חשובה מאוד ללמידה, היא תוכנה מקצועית מאוד והיא העיקרית שמומלץ לעבוד איתה לגבי עיבוד ועיצוב של תמונה, היא מאפשרת לטפל בתמונה במגוון כלים שתלמדו להשתמש בהם, אפקטים שונים, פילטרים, שילוב טקסטים בהתאם לקונטקסט, שילוב של תמונות אחרות עם מסיכות שונות, פוטושופ אפילו יכולה לעצב דפים לאינטרנט, תלמדו איך לעשות זאת במסגרת לימודים בניית אתרים, תלמדו על כלי ה slice ואיך השימוש בו יכול להפוך עיצוב מרהיב בפוטושופ לדף html בסיסי שאח"כ תוכלו לעבד ולערוך בהתאם למה שחשבתם.
תלמדו לעבוד עם התוכנה הווקטורית המדהימה אילוסטרייטור, כל יצירה שתיצרו בה במיוחד לוגואים יהיו ווקטוריים כך כשברגע שתשלחו אותם לדפוס, הם יודפסו בצורה ברורה וחדה וזה חשוב מאוד במיוחד לגבי לוגואים שחייבים להיראות טוב במיוחד כשהם צריכים להיות מודפסים על כל מוצר פרסומי כמו ניירות מכתבים, כרטיס ביקור, אתר אינטרנט אפליקציות ועוד.
לגבי עבודה בתחום הדפוס, אתם תלמדו לעבוד בצורה מקצועית ביותר עם תוכנת האינדיזיין שהינה היחידה שיודעת לעמד ספרים, חוברות, קטלוגים מדריכים וכו', יודעת להתעסק עם מלל רב ולשלב אותו עם תמונות בכל מיני סוגים של מבנים ותבניות עם טורים ומיקום לתמונות ולכותרות באופן אוטומטי ועוד.
בסופו של דבר אתם הם אלה שיקבעו איך ייראה תיק העבודות שלכם שאתם תציגו בפני מעסיקים פוטנציאליים, תיק העבודות צריך להכיל את העבודות הטובות ביותר שלכם, לכן חשוב שתעבדו קשה על העבודות שתעשו במהלך הלימודים, תבצעו אותם ברמה הגבוהה ביותר, זה ישתלם לכם בסופו של יום כשמעסיק יבחן אותם וירצה לגלות את הפוטנציאל שבכם לעתיד לבוא.

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים

http://www.onlinegraphic.co.il/

מכללה לעיצוב גרפי

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים

http://www.onlinegraphic.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.