מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-עפולה
לגור בעיר הצפונית ביותר במחוז הצפוני בישראל, עפולה נמצאת במרכז עמק יזרעאל בין הערים טבריה לחדרה ולא לחינם היא גם מכונה עיר יזרעאל ובירת העמק, תסתכלו אפילו על הסמל שלה שבגלל שתי השמות שלה כנראה חצויה בסמל ל2 צבעים עם סמלים, אחד על רקע כתום ועליו יש ציור של בתי קרקע ועצים ורשום השם עפולה ובחלק השני יש ציור של כלי עבודה וענף עם עלים של זית על רקע ירוק חלק כנראה הכוונה שזהו החלק התעשייתי שבה וגם יש בה חפירות ארכיאולוגיות ויש כיתוב בשם עיר יזרעאל, חושבים שאם הייתם יודעים לעצב, הייתם עושים סמל אחר, צבעים אחרים? עכשיו תוכלו, בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בעפולה, תעברו לימודי הדרכה מקצועיים המשלבים בתוכם לימודי תקשורת חזותית עם לימודי גרפיקה ממוחשבת.

מה אפשר ללמוד במסגרת לימודי גרפיקה בעפולה
כיוון שעפולה נמצאת במרכז עמק יזרעאל, אין אפשרות שלא להתפעל מהיופי של העיר שבתוך העמק עצמו, הרבה ירוק, נופים מדהים, פריחה מקסימה, תלמדו קצת לפתח את החשיבה הגרפית שלכם ואתם כבר עושים כברת דרך לפני היותכם מעצבים גרפיים שחושבים על המסר ואיך לעצב כדי לבטא אותו, וזאת תעשו בעזרת לימודים של מושגים מעולם העיצוב הגרפי, מושגים כגון: קומפוזיציה, טיפוגרפיה, תורת הצבע, אור וצל, פרספקטיבה, וכו’. בנוסף לפיתוח של החשיבה הגרפית שלכם לחשוב והמציא רעיונות חדשניים מחוץ לקופסה, תלמדו גם איך לעבוד בצורה מקצועית עם התוכנות הגרפיות, תלמדו לעבוד עם תוכנת הפוטושופ המדהימה, התוכנה יודעת לעבוד מצויין עם תמונות, יכולה לתקן להן צבעים, להוסיף אפקטים לשלב טקסטים מיוחדים, התוכנה גם יכולה לעצב דפי אינטרנט יפים במסגרת לימודים בניית אתרים יסבירו לכם איך כלי ה slice יכול לעזור לכם בכך.
תלמדו כמובן לעבוד נכון ובצורה מקצועית גם עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית והמדהימה, בעיקר היא יכולה לשמש ליצירת לוגואים ווקטוריים חדים וברורים שייצאו כך בדיוק בהדפסה, לא פלא שמעצבים גרפים רבים מעדיפים להשתמש בתוכנת האילוסטרייטור לעצב את הלוגואים שלהם שחייבים להיות ברורים וחדים, גם בגלל שהם צריכים לשמש אח”כ כחלק מאלמנט עיצובי לפלטפורמות פרסום שונות כמו כרטיסי ביקור, ניירת משרדית אתר אינטרנט אפליקציה וכו’.
לצורכי שימוש הדפוס וההוצאה לאור, תלמדו לעבוד נכון ובאופן מקצועי עם תוכנת האינדיזיין שיודעת לעמד ספרים, קטלוגים, חוברות מגזינים וכו’, התוכנה יודעת לעבוד עם מלל רב ויודעת להציבו בתבניות שעיצבתם מראש ולשלב בעיצוב התבנית גם מיקום מתאים לתמונות, העיצוב יכול לחזור על עצמו לפי כמות דפי הספר ולחסוך לכם זמן רב ולמעסיק כסף רב בהפקת הספר או החוברת וכו’.
בסופו של דבר אתם צריכים לצאת מהלימודים עם תיק עבודות טוב ומקצועי שמכיל את העבודות הטובות ביותר שלכם שהשקעתם בהן והזעתם עליהן במהלך הלימודים, תזכרו תיק העבודות שלכם נועד בעיקר לשליחה למעסיקים פוטנציאליים שיכולים לבחון כישוריכם על פיו ולהחליט אם תתאימו לעבודה אצלם או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/