מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-עמק הירדן
לגור בעמק הירדן, מקום מדהים ונפלא נוף מקסים רחב ידיים המקום עצמו בנוי מהמון יישובים קטנים שאוחדו למועצה אזורית, ובתוכה גם נמצאת המכללה האקדמית עמק הירדן, לו הייתם יכולים לעצב סמל אחר ממה שיש למועצה, באילו צבעים הייתם משתמשים, באילו סמלים, אתם עכשיו כן יכולים לדעת בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בעמק הירדן, אתם תקבלו לימודי הדרכה שמשלבים בין תקשורת חזותית ולימודי גרפיקה ממוחשבת.

מה תלמדו במסגרת לימודי גרפיקה ועיצוב בעמק הירדן
חשיבה גרפית מפותחת היא המפתח לכל עיצוב מוצלח שיודע להעביר מסר טוב של חברה או שירות ללא בעיה, כדי שתוכלו לפתח את החשיבה הגרפית שלכם שתעזור לקדם אתכם בתפקידכם כמעצבים גרפיים לעתיד, חשוב שתדעו מספר מושגים מעולם העיצוב הגרפי, מושגים כגון: קומפוזיציה, תורת הצבע ומשמעות הצבעים, טיפוגרפיה סוגי כתב ומשמעויותיהם, אור וצל, פרספקטיבה וכו’.
במקביל לפיתוח החשיבה הגרפית, אתם כמובן תלמדו לעבוד בצורה מקצועית ביותר עם התוכנות הגרפיות הפופולריות ביותר בתעשיית העיצוב הגרפי בארץ ובעולם, תוכנת הפוטושופ המעולה לעבודה עם תמונות, יודעת לעצב אותן, לטפל בהן מבחינת צבעים, חיתוכים, לשלב אותן עם טקסטים שונים, לשלב עם תמונות אחרות בעזרת מסיכות וכו’, פוטושופ גם יכולה לעזור לכם עד מאוד בעיצוב דפי אינטרנט יפים במסגרת לימודים בניית אתרים, אתם יכולים לעצב דף אינטרנט שלם ויפה בפוטושופ ואח”כ בעזרת כלי ה slice להפוך אותו לדף html לכל דבר שאח”כ ניתן לעריכה ושינוי.

תלמדו לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית והמדהימה, כל ציור שתציירו אלמנטים של דמויות, לוגואים וכו’ יהיו ווקטוריים כך שברגע האמת כשתרצו לשלוח את הקבצים הווקטוריים לדפוס, הם יודפסו בצורה איכותית וחדה וכך צריך לוגו להיות חד וברור ומעביר את המסר כמו שצריך.
לגבי צורכי דפוס, בעיקר בתחום ההוצאה לאור, תלמדו שתוכנת האינדיזיין היא התוכנה הכי טובה לצורכי עימוד ספרים, קטלוגים חוברות, מגזינים מדריכים וכו’, התוכנה יודעת לשלוט יפה מאוד על טקסט רב לייבא טבלאות מוכנות מתוכנת וורד, לייבא קבצים מוכנים שעיצבתם בתוכנת פוטושופ או אילוסטרייטור ולהגדיר תבניות של עימוד אוטומטיות עם תמונות בכמויות.
בסופו של דבר הכי חשוב שתצאו עם תיק עבודות מעוצב ומקצועי ככל שתשקיעו יותר בעבודה במהלך הלימודים כך העבודות שתכניסו לתיק העבודות שלכם תהיינה מקצועיות ביותר לשביעות רצונם של מעסיקים פוטנציאליים שייצרו איתכם קשר לרוב רק אחרי שיתרשמו לטובה מתיק העבודות שתשלחו אליהם לצפיה.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/