מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-עכו
איזו היסטוריה עתיקה ומדהימה, לגור בעכו עיר הנמל העתיקה ביותר בעולם, תסתכלו רגע על הסמל שלה שעוצב בזמנו ע”י מרים קרולי, הוא מכיל בתוכו מוטיבים של ספינה, שמסמלת את היות עכו לעיר נמל חשובה שהיתה בעיר, סמלים של בניינים חדשים של עיר, סמלים של חומת העיר העתיקה ועיר נמל, מסמל על היותה מכניסת תיירות וגלגל שיניים שמסמל את תחילתה של תעשייה בעיר ששאפה לעתיד לבוא להיות גם עיר תעשייה ונמל, חשבתם שאם הייתם יודעים לעשות עיצוב אחר, הייתם מעצבים לעיר את הסמל אחרת? צבעים אחרים? אולי סמלים אחרים? עכשיו אתם יכולים בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בעכו, אתם תעברו לימודי הדרכה רציניים המשלבים בין לימודי תקשורת חזותית לבין לימודי גרפיקה ממחושבת.

מה תוכלו ללמוד במסגרת לימודי גרפיקה בעכו
לגור בעיר עם היסטוריה עתיקת יומין בתור עיר הנמל העתיקה ביותר, המקום שבו כל המסחר התרחש באזור, יכול להוות לכם להשראה רבה לחשוב על צבעים מייצגים סמלים, איך להעביר את המסר שעכו היתה עיר נמל עתיק, או עיר עם תעשייה שהולכת ומתפתחת, כדי שתוכלו לחשוב מבלי להתבלבל חשוב שתבינו מספר מושגים מעולם העיצוב הגרפי כגון: קומפוזיציה נכונה, שימוש נכון באור וצל, תורת הצבע לדעת צבע ומשמעותו וכו’, טיפוגרפיה תורת הכתב, מה מסמל כל כתב וכו’.
בשילוב עם פיתוח החשיבה הגרפית שלכם, תלמדו כמובן לפתח את היכולות הביצועיות שלכם, לדעת לעבוד עם התוכנות הגרפיות לא פחות חשוב מלדעת להעביר מסר כמו שצריך, תלמדו לעבוד בצורה מקצועית עם תוכנת הפוטושופ המדהימה לעיבוד ועיצוב תמונה, היא תאפשר לכם לתקן צבעים בתמונה, להשתמש בפילטרים, באפקטים, לחתוך תמונה לצורכיכם, או לצורכי שילוב בדפי אינטרנט ושליטה על משקל קל כדי שהאתר יעלה בקלות, זאת תלמדו לעשות במסגרת לימודים בניית אתרים, שם תלמדו לבנות אתרי html יפים ומעניינים בעיקר בזכות שפת ה css שמאפשרת לשלוט במאפייני הצבע, סוגי טקסט גודל וכו’ של דפי האתר הפנימיים.

תלמדו לעבוד עם התוכנה הווקטורית המדהימה, אילוסטרייטור, בה כל ציור, איור של אלמנטים גרפיים וכמובן לוגואים יהיו ווקטוריים כך שבעת שליחה להדפסה הם יודפסו בצורה חדה חלקה וברורה וזאת הרי בסופו של דבר מטרה של לוגו להעביר מסר, פועלה של חברה שירות וכו’ לצופה, לצרכן הפוטנציאלי באופן חד מובן וברור. לכן מעצבים גרפיים רבים מעדיפים לעצב את הלוגואים ללקוחותיהם ע”י תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית.
לגבי תוצרי דפוס, תוכנת האינדיזיין היא התוכנה שעוזרת בכל מה שקשור לעימוד ספרים, חוברות, מדריכים מגזינים וכו’, היא יודעת להשתלט נהדר על מלל רב לסדר אותו בטורים ובתבניות שאתם יכולים לבנות מראש וגם לחזור על כך מאות דפים אח”כ וזה יעמד את כל האלמנטים שרציתם בצורה אוטומטית.

בסיום הלימודים ילמדו אתכם איך לבנות תיק עבודות מקצועי ואיכותי שיילך איתכם לכל אורך דרככם בקריירה ההולכת ונבנית כמעצבים גרפיים, זהו כרטיס הכניסה שלכם לראיונות עם מעסיקים פוטנציאליים שברובם קודם רוצים להתרשם מתיק העבודות שלכם לפני שמזמינים אתכם לראיונות עבודה לראות אם תתאימו להם לפרויקטים שלהם.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/