מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-נתניה
נתניה היא עיר המצויה במחוז המרכז בשרון, היא שוכנת במישור החוף ויש בו צוקי כורכר רבים, חשבתם פעם על הסמל של נתניה, הוא בא בצבעים כחול לבן כמובן להזכיר את דגל ישראל, יש בו כתום שמזכיר את הפרדסים ויהלום במרכזו שמרמז על תעשיית היהלומים שהיתה בה פעם, זהו סמל שעיצב יעקב צימברקנופף בשנת 1951 חושבים שלו הייתם יודעים כיצד, הייתם עושים עיצוב אחר? עכשיו אתם יכולים לעשות זאת בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בנתניה, תלמדו לימודי הדרכה של תקשורת חזותית בשילוב עם הלימודים של גרפיקה ממוחשבת.
מה אפשר ללמוד בעיצוב גרפי בנתניה
תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית שלכם, תחשבו מחוץ לקופסה תלמדו להבין מה המסר שאתם עבורו צריכים להתאים את העיצוב שעליו חשבתם, ברגע שתלמדו מספר מושגים בסיסיים בעיצוב הגרפי יהיה לכם הרבה יותר קל וזה יראה יותר טוב אם תלמדו לחשוב בצורה מקצועית, תלמדו מושגים חשובים כמו קומפוזיציה, תורת הצבע, טיפוגרפיה אור וצל וכו’, חשוב שתלמדו גם לפתח את הכישורים הביצועיים שלכם יחד עם הכישורים המחשבתיים שלכם ובשביל זה אתם תלמדו גם לעבוד על התוכנות הגרפיות המעולות שבהן משתמשים בארץ וגם בעולם.

תלמדו לעבוד בצורה מקצועית עם תוכנת הפוטושופ המדהימה והמהוללת, תלמדו לחתוך תמונות לתקן את הצבעים לעבוד עם הפילטרים לשלב טקסטים שונים על כל צורותיהם המגוונות עם התמונות שתעצבו, תוכלו להוסיף מסגרות מעוצבות ותמונות נוספות לשלב גם בעזרת שימוש מקצועי במסיכות, תשמחו לגלות שבמסגרת לימודים בניית אתרים, תוכלו להיעזר בתוכנת הפוטושופ לעצב את הממשק או המראה של דפי האינטרנט ואח”כ בעזרת כלי ה slice אתם יכולים ליצור לעצמכם ולערוך אח”כ דף html יפה ומעוצב.
תלמדו לעבוד גם עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, תוכלו ליצור בה איורים ווקטוריים, תמונות, לוגואים וכמובן שכאשר תסיימו ותעבירו את העיצובים להדפסה הם יודפסו באיכות גבוהה ביותר וייראו ברור וחד, אחרי הכל הם ווקטוריים ולכן מעצבים גרפיים רבים אוהבים ליצור את הלוגואים שלהם באילוסטרייטור וגם מפני שאח”כ צריך להעביר אותם לשימוש בפלטפורמות שונות עם גדלים שונים.
למקרה של פתרונות דפוס, אתם תלמדו את תוכנת האינדיזיין המדהימה שתעזור לכם במקרה של עימוד של ספרים, קטלוגים, חוברות מגזינים וכו’, התוכנה יודעת לעבוד עם מלל רב ועם תמונות היא יודעת לפתוח קבצים בוורד ולעבוד עם קבצים שעיצבתם באילוסטרייטור או בפוטושופ, בכל מקרה, בסיום הלימודים אתם אמורים לצאת עם תיק עבודות איכותי ומקצועי, והוא יהיה כך אם תשקיעו במהלך הלימודים בעבודות שתעשו, תיק העבודות הוא בעיקר לעיני המעסיקים והלקוחות הפוטנציאליים שזהו עבורם כלי לבחון עד כמה טובים אתם, איך החשיבה הגרפית שלכם, איך רמת הביצוע שלכם וכו’, תשקיעו בתיק עבודות טוב ותגיעו ללקוח טוב.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/