מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-נתיבות
עיר שנמצאת באזור הדרומי של הארץ, נתיבות נחשבת לעיר המרכזית ביותר באזור הדרום ובעתיד לפי תוכנית האב שמתוכננת למטרופולין באר שבע, היא תשמש כמרכז מסחרי ותרבותי לערי הסביבה אופקים ושדרות, תסתכלו על הסמל שלה, שנראה כמו פעמון, חשבתם אולי לעצב את הסמל אחרת לו ידעתם איך, לתת אולי צבעים אחרים מלבד הכחולים הדומיננטיים, עכשיו תוכלו בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בנתיבות, תעברו לימודי הדרכה שונים שמשלבים בתוכם תקשורת חזותית עם גרפיקה ממוחשבת.
מה אפשר ללמוד במסגרת לימודי גרפיקה בנתיבות

אתם תלמדו להסתכל נכון, לחדד את המחשבה שלכם, לפני שניגשים לכל עיצוב, צריך דבר ראשון לחשוב, לתכנן, להעלות סיעור מוחין ולנסות להבין מה יכול לעבוד ומה לא, אתם תלמדו מושגים רבים שקשורים לעולם העיצוב הגרפי, מושגים כמו קומפוזיציה נכונה, תורת הצבע, טיפוגרפיה, אור וצל פרספקטיבה וכו’, אתם תלמדו גם שבשילוב החשיבה הגרפית שלכם יש גם חשיבות לעבודה נכונה עם התוכנות הגרפיות, תוכנת הפוטושופ למשל.

פוטושופ היא תוכנה מעולה לעיבוד ועיצוב של תמונה, היא יכולה לקחת תמונות ולתת להם משמעות אחרת לגמרי ע”י הוספת טקסטים, פילטרים, שילוב אלמנטים מתמונות אחרות ע”י שימוש במסיכות, יש גם אפשרות לעצב דפי אינטרנט שלמים באמצעות הפוטושופ, תלמדו לעשות זאת במסגרת לימודים בניית אתרים, ואת הדף המעוצב הזה להפוך בעזרת כלי ה slice לדף html שניתן אח”כ לערוך.
תלמדו לעבוד עם התוכנה הווקטורית אילוסטרייטור בה כל אלמנט, לוגו תמונה שתיצרו תהיה ווקטורית, עובדה מאוד חשובה למקרה שתרצו להדפיס את הקובץ, הוא ייצא לכם בצבעים חיים, לא מטושטש, חד וחלק וזוהי הרי המטרה של לוגו טוב להעביר מסר של החברה שהוא מייצג או השירות בצורה ברורה וחדה.

לשימושים של הדפוס, תלמדו לעבוד עם תוכנת האינדיזיין שיודעת לעמד כל ספר, חוברת מגזין, קטלוג וכו’, אתם תלמדו לעבוד עם טקסטים לעמד אותם בתוך טורים שתוכלו ליצור לבדכם, אתם תלמדו שניתן לעבוד עם טבלאות מוכנות מקובץ וורד בלי הרבה בלאגן, לעבוד עם קבצים שעיצבתם בתוכנות הגרפיות אחיותיה של אינדיזיין כמו פוטושופ ואילוסטרייטור, ובכך לשמור על האפקטים או השקיפויות שעשיתם על הקובץ ורציתם להעבירם כמו שהם לאינדיזיין, כמו כן חשוב מאוד שבסוף הלימודים תלמדו ליצור לעצמכם תיק עבודות מקצועי ואיכותי שאליו ייכנסו עבודות שבאמת השקעתם את הנשמה והכלים שלמדתם, תיק העבודות משמש לקוחות ומעסיקים פוטנציאליים לבחון את יכולותיכם ועל פיהם להחליט אם לזמן אתכם לראיון עבודה לפרויקט שאליו הם מחפשים מעצב גרפי.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/