מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-נצרת
מדובר בעיר עם אוכלוסיה ערבית מוחלטת הרוב מוסלמים השאר ערבים נוצרים. אבל העיר שוקקת חיים מודרניים. תרבות עשירה ומפותחת בעלת מרכז כלכלי פוליטי ותרבותי. העיר נצרת מייצגת את הלך הרוח של ערביי ישראל. תארו לכם לעצב כרזה מעניינת לעיר הערבייה הישראלית שתייצג אותה בכבוד ותראה את כל התרבות והיופי וההיסטוריה שיש בה. כדי שתוכלו להבין איך לעשות זאת, כדאי שתעברו קורס לימודים עיצוב גרפי בנצרת, תלמדו כמה יהיה זה פשוט לעבור לימודי הדרכה בשילוב של תקשורת חזותית עם התחכום של הגרפיקה הממוחשבת דרך הרשת.

מה ילמדו תלמידים בלימודי גרפיקה בנצרת
תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית שלכם את הבנת הקונספט של המסר שאתם רוצים להעביר, “מטרת העיצוב היא….” תלמדו מושגים וכלים טכניים רבים שיעזרו לכם לחשוב על רעיונות טובים ומתאימים לעיצוב, תלמדו מושגים חשובים כמו קומפוזיציה נכונה, תורת הצבע, טיפוגרפיה, אור וצל, פרספקטיבה ועוד. בנוסף לפיתוח כלי החשיבה שלכם, חשוב גם שתלמדו לפתח את הכלים הטכניים שלכם, הביצועיים, חשוב שתדעו לעבוד בצורה מקצועית עם תוכנות גרפיות, כמו תוכנת הפוטושופ למשל.

פוטושופ היא תוכנה מדהימה לעיבוד ועיצוב תמונה, מאפשרת לתקן צבעים בתמונה, לשלב בה טקסטים, אפקטים, פילטרים, מסגרות יפות, שילוב של אלמנטים מתמונות אחרות בעזרת כלי המסיכה, עם פוטושופ תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים, שניתן לבנות דף אינטרנט שלם ומעוצב ואח”כ בעזרת כלי ה slice להפוך את אותו דף לדף html שניתן אח”כ לערוך.
אתם תלמדו גם לעבוד בצורה מקצועית עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, כל אלמנט, כל דמות, כל דבר שתיצרו בתוכנה הזו יהיה ווקטורי זה עוזר מאוד כשתשלחו את אותו אובייקט להדפסה, הוא ייצא מודפס חד וברור, וזה דבר מאוד חשוב ללוגואים בעיקר כשצריך להתאים אותם לכמה וכמה פלטפורמות, מעצבים גרפים רבים מעדיפים זאת כך.
גם לעיצוב לדפוס יש עדיין מענה, הוא לא נעלם והוא כנראה לא יעלם, כל עוד אנשים אוהבים לקרוא טקסט מודפס, התוכנה יודעת לעמד ספרים, קטלוגים חוברות מגזינים וכו’ ללא כל קושי, תעזור לך עם מסות של טקסט ותמונות לסדר אותם לפי טורים, טבלאות, כותרות בנויות לפי תבנית ועוד.

בסופו של דבר אתם צריכים לצאת מהלימודים עם תיק עבודות מושקע ואיכותי שאתם בעצמכם צריכים לדאוג לו, ככל שהעבודות יהיו יותר מושקעות כך הם גם יעלו את ערך תיק העבודות שלכם בעיני לקוחות ומעסיקים פוטנציאליים, אז חשוב שתעשו שיעורי בית מהלב, תשקיעו כדי שלמעסיק טוב תגיעו.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/