מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-נס ציונה
מדובר בעיר מדהימה, שזכתה גם בתואר העיר היפה ביותר בישראל ע”י המועצה לישראל יפה 16 פעמים, תסתכלו על הסמל שלה, איזה יפה כמה סמליות כמה משמעויות למדינה שלנו, יש שם את הדגל הכחול הלבן שהניף עוד ב 1841 מיכאל הלפרין, יש שם את שבעת כוכבי הזהב שרצה הרצל לשים על דגל אחר שמסמל 7 שעות עבודה, יש שם את הדבורה סמל של כוורנות ופרחים פרחי הדר ופטיש וגלגל שיניים שמסמל את התעשיה בעיר ועוד כיתוב, וואו יש שם המון סמלים, חשבתם אולי איך ניתן לייצג את העיר עם סמלים אחרים, או פחות, הרי היום מינימליזם זה שם המשחק בהרבה עיצובים, יכול להיות שאז זה היה חשוב שכל כך הרבה סמלים ייצגו עיר מדהימה אחת, תוכלו לעשות זאת גם לאחר שתרכשו מספיק כלים בקורס לימודים עיצוב גרפי נס ציונה, תעברו לימודי הדרכה שמשלבים תקשורת חזותית עם גרפיקה ממוחשבת.

מה ניתן ללמוד במסגרת לימודי גרפיקה בנס ציונה
כשאתם גרים בעיר כה יפה כמו נס ציונה, אתם יכולים לכוון את החשיבה הגרפית שלכם לכיוונים של יופי, פאר והדר, אתם תלמדו מושגים רבים מעולם העיצוב והגרפיקה כדי שתוכלו להבין איך לחשוב על רעיונות של עיצוב יותר טוב להעביר מסר על העיר, תלמדו מושגים חשובים כמו קומפוזיציה, פרספקטיבה, אור וצל טיפוגרפיה, תורת הצבע ועוד הרבה מושגים טובים בנושא.
בנוסף ילמדו אתכם איך לשלב בין חשיבה גרפית נכונה מקצועית ומפותחת משלכם לעבודה עם התוכנות הגרפיות, זהו הצד הטכני של העבודה של המעצב הגרפי שחשוב שיכיר אותה גם כן, תלמדו לעבוד עם תוכנת הפוטושופ המדהימה שיודעת לעבוד בצורה מוחלטת עם תמונות וטקסטים, יודעת לשלב ביניהם, לעשות עליהם אפקטים, להשתמש בפילטרים, מברשות שונות, כל דבר שתלמדו לעשות בפוטושופ כדי שיעזור לכם בהמשך העיצוב מספיק טוב שיכול להעביר את המסר בו רציתם לצופה בעיצוב.
תלמדו לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, לא משנה מה תציירו או תעצבו בעזרתה, האלמנטים תמיד יהיו ווקטוריים וכשתשלחו אותם להדפסה, הם ייצאו חדים וברורים וצבעים טובים, וזה חשוב מאוד כיוון שלוגו בעיקר צריך להעביר מסר חד וברור וחשוב שהוא ייצא טוב בהדפסה, וייראה טוב וברור, כמו כן תוכלו ללמוד איך לעצב כפתורים ואלמנטים ווקטוריים נוספים בעזרת פוטושופ ואילוסטרייטור עבור דפי האינטרנט שלכם, תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים לבנות דפי html יפים ומורכבים עם css שלא יביישו אף בעל אתר, תלמדו לשווק אותם בעזרת מנועי חיפוש, seo וגם בעזרת רשתות חברתיות וכו’.

למקרה שתעדיפו להישאר בתחום העיצוב לדפוס, תלמדו כמובן לעבוד עם תוכנת האינדיזיין המדהימה שמשמשת לעימוד נכון של ספרים, חוברות, קטלוגים וכו’, עם טקסט ותמונה, הכי חשוב שתעבדו על תיק עבודות איכותי יפה ומושקע ושהעבודות בו ייקרצו לעיניהם של לקוחות פוטנציאליים רבים שיירצו לראות את החשיבה שלכם והמקצועיות שלכם שתתבטא בעבודות שתתנו להם לראות.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/