מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-נהריה
עיר מדהימה היא נהריה, העיר הצפונית ביותר במישור החוף, ממוקמת בין עכו לראש הנקרה וזורם במרכזה נחל געתון, תסתכלו על הסמל של נהריה, עיר חוף ובמרכזה יש את מגדל המים ועצי זית, זהו סמל שאוייר לפני שנים רבות ב 1941 במסגרת תחרות, חושבים שתוכלו לשבור את השיא, לשנות מוסכמות, בא לכם לתת פירוש קצת יותר מעניין לסמל של העיר נהריה שלכם, לו ידעתם איך, עכשיו אתם יכולים בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי נהריה, אתם תעברו לימודי הדרכה שישלבו בתוכם לימודי תקשורת חזותית עם לימודי גרפיקה ממוחשבת, כדי שתוכלו להפוך בין הטובים מהמעצבים הגרפיים, זה הכל בתוככם.

אילו נושאים תלמדו במסגרת לימודי גרפיקה ועיצוב בנהריה
תחשבו כך, כדי שעיצוב טוב שמעביר מסר חד וחלק יוכל להעביר אווירות ותחושות של מה שאתם חשים וחושבים על העיר, תחקרו קצת, תשאלו קצת תבינו מה קורה סביבכם, אתם גם תלמדו מושגים רבים מתחום העיצוב הגרפי, תלמדו על קומפוזיציה, טיפוגרפיה, פרספקטיבה תורת הצבע, אור וצל, תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית שלכם, זה יעזור לכם לחפור יותר חזק מחוץ לקופסה ולחשוב על עיצובים מעניינים שאיש לא חשב עליהם בעבר, תלמדו לשים את הייחודיות שלכם בכל עיצוב ועיצוב.
בנוסף לפיתוח החשיבה הגרפית שלכם, אתם תלמדו לעבוד בצורה מקצועית עם התוכנות הגרפיות המקצועיות, תוכנת הפוטושופ המדהימה שיודעת לעבוד בצורה הכי מקצועית עם תמונות, יודעת לחתוך לצרכים שונים, לתקן צבע, להוסיף אפקטים, להשתמש בפילטרים שישנו את המראה של העיצוב לחלוטין, לשלב עם כל מיני סוגים של טקסטים, לשלב עם תמונות אחרות בשילוב עם מסיכות ועוד.
עבודה עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית מאפשרת לעצב ולצייר אלמנטים שברירת המחדל שלהם תהיה ווקטורית ובעת שליחה לדפוס, תוכלו להיות בטוחים שההדפסה תהיה ברורה ואיכותית, לכן מעצבים גרפיים רבים משתמשים בכלי זה כדי לעצב את הלוגואים שלהם שאח”כ צריכים לשמש בעוד פלטפורמות כמו ניירות מכתבים כרטיסי ביקור, לאתרי אינטרנט שצריכים לעבוד עם תמונות ברורות וקלות כדי שהאתר שלהם יעלה ביתר קלות.

במסגרת לימודים בניית אתרים, תלמדו לבנות דפי html יפים עם רקע טקסט, תמונות שעוצבו בפוטושופ, תלמדו לשלוט על הדפים בעזרת css תלמדו על עיצוב ממשק חווית משתמש ומהי חווית משתמש ועוד.
במקרים של עבודות דפוס, תלמדו לעבוד עם תוכנת האינדיזיין שפשוט מעולה לצורכי עימוד ספרים, קטלוגים חוברות מדריכים וכו’, תזכרו שכל עבודה טובה שתעשו גם במהלך הלימודים וגם לאחריהם, תיכנס לתיק עבודות יפה ומושקע שאח”כ יזכו לצפייתם של מעסיקים פוטנציאליים רבים שרוצים לדעתם מה אתם מסוגלים לעשות מבחינה רעיונית ומבחינה ביצועית.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/