מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-מפרץ חיפה
העיר חיפה עצמה בנויה ממספר רובעים, מפרץ חיפה הוא הרובע הגדול ביותר, מספר התושבים הקבועים בו הוא יחסית מועט, אבל תעשייה רבה מתרחשת שם וכל התרחשות של הכימיקלים והנפט, והקרבה לקישון עצמו, תחשבו שאם הייתם צריכים לבנות סמל חדש לאזור, הייתם חושבים להכניס סמליות של מפעלי הזיקוק, או שאולי לא, אולי זה יכול להזיק למסר החיובי שתרצו להעביר על האזור, תוכלו ללמוד איך להעביר את המסר הנכון בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי מפרץ חיפה, תלמדו לימודי הדרכה שבמסגרתם תבינו לגבי השילוב של התקשורת החזותית עם הגרפיקה הממוחשבת ואיך היום אחד לא יכול בלי השני.

מה תלמדו במסגרת לימודי גרפיקה ועיצוב במפרץ חיפה
זו צריכה להיות בטח מיומנות מטורפת ואומנות רבה לקחת דבר שיש בו שליליות רבה, כמו המפעלים המזהמים שבמפרץ חיפה, נחל הקישון הידוע לשמצה ועוד, ולהפוך את העניין לצורך העברת מסר חיובי, אתם תלמדו רבות על קומפוזיציה נכונה, תורת הצבע, טיפוגרפיה אור וצל ועוד מושגים רבים שיקנו לכם הבנה בונה לגבי עיצוב גרפי ופיתוח החשיבה, זה אומנם יהיה מאתגר אבל התוצאות לא ייאחרו לבוא והרעיונות שתוכלו להוציא בהקשר הגרפי יהיו מדהימים ומעניינים.
כדי שתוכלו להוציא לפועל את רעיונותיכם, חשוב שתדעו לעבוד עם התוכנות הגרפיות, תלמדו לעבוד נכון עם תוכנת הפוטושופ המדהימה לצורך עיבוד ועיצוב של תמונות, התוכנה הזו יכולה לעשות מניפולציות על תמונות קיימות, ליצור בשילוב תמונות נוספות עם מסכות, עיצובים חדשים לתמונה, ניתן לשחק בצבעים של תמונה, להוסיף פילטרים, ניתן גם לשלב טקסטים מיוחדים וממגוון של סוגים, וגם עליהם להשתית אפקטים שונים של צבע ופילטרים וכו’.

תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים שבפוטושופ תוכלו לעצב תמונות ואפילו ממשקים שלמים שתוכלו אח”כ להטמיע בתוך האתרים שתבנו ב html וב css, תלמדו גם לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, לצורך יצירה ועיצוב של לוגואים שונים ואיורים ואובייקטים שתצטרכו אולי לשים בין דפי אתר האינטרנט שתרצו לעצב, בזכות התכונה הווקטורית באילוסטרייטור כל מה שתעצבו בה וישלח לדפוס ייצא בהדפסה בצורה איכותית חדה וברורה ועבור לוגואים זה מאוד חשוב, במיוחד כשרוצים להשתמש בהם בכמה וכמה אופנים.
לצורכי הוצאה לאור ודפוס, תלמדו לעבוד עם תוכנת האינדיזיין, מדובר בתוכנה מדהימה שיודעת לעמד ספרים, קטלוגים, מדריכים ועוד. התוכנה יודעת לעמד מלל רב בתוך טורים רבים שחוזרים על עצמם בשאר הדפים, התוכנה יודעת להשתמש בתמונות, להשתמש בקבצים שעיצבתם ויצרתם ע”י אילוסטרייטור וע”י פוטושופ. מה שחשוב בסיום לימודיכם, הוא שתבנו תיק עבודות טוב ומקצועי שאח”כ ייבחנו מעסיקים פוטנציאליים או לקוחות שירצו לדעת איך החשיבה הגרפית שלכם באה לידי ביטוי ומה רמת הביצוע של העבודות שלכם, אז תשקיעו כדי שלעבודה טובה תגיעו.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/