מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-מודיעין
לגור בעיר שנמצאת בין תל אביב לירושלים, עיר שבנויה מאיחוד רשויות עם מכבים רעות, זוהי עיר עם התפתחות אדירה שהולכת וגדלה עם השנים, גם מבחינה מסחרית תעשייתית וגם מבחינת החינוך, אתם יכולים לחשוב על העיר שלכם כעיר עם פוטנציאל רב בעיקר של צעירים שרוצים לגדל את משפחותיהם בה, העיקר איכות חיים אומרים, ראיתם גם את הסמל של העיר, מגדל ולהבה אדומה, יכול להיות זה מסמל את סיפורי הגבורה של העיר בזמנו, הייתם חושבים לעשות עיצוב אחר לו ידעתם, עכשיו תוכלו לעשות זאת ע”י מעבר קורס לימודים עיצוב גרפי במודיעין, תלמדו לימודי הדרכה מקיפים ביותר שיודעים לשלב בין לימודי תקשורת חזותית לבין לימודי גרפיקה ממוחשבת שבסופו של דבר יוכלו להביא אתכם לידי הצלחה והבנה של המקצוע.

מה תלמדו במסגרת לימודי גרפיקה במודיעין
תלמדו לחשוב, תלמדו להביא את האני העצמי שלכם לעיצובים שלכם, תלמדו לתת את הייחודיות בכל עיצוב ועיצוב, בשביל זה תלמדו גם מושגים רבים בתחום העיצוב הגרפי, מושגים חשובים כמו קומפוזיציה, תורת הצבע, טיפוגרפיה, פרספקטיבה שימוש נכון באור וצל ועוד. בשילוב פיתוח החשיבה הגרפית שלכם שתביא לידי מחשב על רעיונות יצירתיים ומעניינים ביותר לשם העברת מסר, תלמדו לעבוד בצורה מקצועית ביותר עם התוכנות הגרפיות.

לדעת לעבוד עם תוכנת הפוטושופ המדהימה, התוכנה מאפשרת לטפל בתמונות, לעצב אותן, לעבד אותן, לשנות להן צבע, מראה, לעוות אותן, לשלב אותן עם טקסטים, להכין אותן לכדי שימוש באתרי אינטרנט, תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים שתוכנת הפוטושופ יכולה לעזור לכם רבות בכל מה שנוגע לעיצוב ממשק של אתר אינטרנט, עיצוב דפים שלמים, וכפתורים, תוכלו גם ליצור כפתורים ווקטוריים יפים בתוכנת האילוסטרייטור, התוכנה הזו תאפשר לכם גם לעצב וליצור אלמנטים ווקטוריים עבור לוגואים או אייקונים שתרצו אח”כ להעביר לדפי האינטרנט שתיצרו, תוכנת האילוסטרייטור מאוד מומלצת במקרה של יצירת לוגואים והתאמתם לפורמטים שונים, זה לא משנה כמה תגדילו ותקטינו את האלמנט הווקטורי, בהדפסה הוא תמיד יצא חד וברור וזוהי מטרתו של לוגו, להעביר מסר של חברה או שרות וכו’ באופן חד וברור.
עבודה לצורכי דפוס תהיה עם תוכנת האינדיזיין המעולה לצורך עימוד של ספרים, מדריכים, קטלוגים חוברות וכו’, התוכנה יודעת לעבוד עם טקסט רב בשילוב עם תמונות, יכולה לעמד אותו בדפים עם מספר טורים ולעשות זאת באופן אוטומאטי במאות עמודים אחרי ע”י לחיצה על מספר פונקציות.
בסופו של דבר, אתם צריכים לצאת עם תיק עבודות מקצועי ואיכותי שאתם תדאגו לבנות במהלך העבודה בשיעורי הבית, הגשת תרגילים בכיתה והבנה של בריפים, העבודות הטובות שתכניסו לתיק העבודות שלכם הינן לעיניהם של מעסיקים פוטנציאליים שלפי עבודותיכם יכולים לבחון את יכולותיכם הגרפיות והביצועיות.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/