מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-מגדל העמק
עיר ששוכנת בשוליה של עמק ישראל, עיר יפה ומעניינת, עם אוכלוסייה שהולכת גדלה ומתפתחת יפה חברתית וכלכלית, ראיתם את הסמל של העיר שלכם, יש בו ענפי זית שמעידים על עצי זית רבים שגדלים בעיר, יש בה את החלק של גלגל השיניים שמסמל את התעשייה של העיר שהולכת ומתפתחת ויש בה גם סמל לשדה חרוש שכמובן מסמל את החקלאות שבעמק יזרעאל, חשבתם על דרכים עיצוביות אחרות יותר, עכשוויות יותר לסמל העיר שלכם, וחשבתם איך תוכלו לעשות זאת, עכשיו תוכלו בזכות קורס לימודים עיצוב גרפי במגדל העמק, תלמדו איך לימודי הדרכה בתחומי התקשורת החזותית בשילוב עם הגרפיקה הממוחשבת יכולים להביא אותכם למקומות מקצועיים שאפילו לא חלמתם עליהם.
מה תוכלו ללמוד במסגרת לימודי גרפיקה ועיצוב במגדל העמק
חשוב שתבינו, שמחשבה גרפית טובה ומקצועית יכולה לעזור לכם לחשוב על רעיונות מקוריים ויפים לעיצוב, תחשבו יותר על המסר שאתם תצטרכו להביע בעזרת העיצוב ואתם תקבלו כלים מתאימים, תלמדו את המושגים בתחום העיצוב והגרפיקה, מושגים כמו קומפוזיציה, טיפוגרפיה, תורת הצבע, אור וצל ועוד, מושגים שיוכלו לכוון ולמקד את מחשבתכם למקומות הנכונים והמקצועיים.
בנוסף לפיתוח החשיבה הגרפית אתם תלמדו לפתח את מיומנויות הביצוע שלכם עם תוכנות המחשב הגרפיות, תוכנת הפוטושופ המדהימה, מספר אחת לעבודה בצורה הכי מקצועית עם תמונות, היא יודעת לחתוך את התמונות, לשלב בהן טקסטים, להוסיף פילטרים, לעשות אפקטים וכו’, הכל בשביל לדעת להעביר את המסר הנכון לצופה או לצרכן המוצר או השירות.

תלמדו לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, בה כל מה שתיצרו יהיה ווקטורי וזה יהיה מצויין למקרה שתרצו לשלוח להדפסה כי אז בהדפסה העבודה תצא חדה ברורה וקריאה ובמקרה של עיצוב לוגו זה מאוד חשוב, כי הלוגו צריך להעביר מסר חד ברור וטוב לצופה. אתם תלמדו לשלב בין השימוש בתוכנות הגרפיות אילוסטרייטור ופוטושופ לצורך עיצוב אתרים באינטרנט במסגרת לימודים בניית אתרים, בעזרת תוכנת האילוסטרייטור, תלמדו לעצב כפתורי ניווט יפים לדפי האינטרנט שלכם, ולוגואים במשקל קל שיוכלו לעזור לדפי האינטרנט לעלות ביתר קלות אחרת הגולש שלא ירצה להמתין יותר ממספר שניות פשוט יעבור לאתר הבא, וזה דבר שאף מעצב גרפי לא רוצה על מצפונו.
למקרה שחשבתם על הדפוס קצת וההוצאה לאור, יש בשביל זה את תוכנת האינדיזיין המהוללת שאיתה תלמדו לעמד ספרים, קטלוגים, חוברות וכו’, התוכנה יודעת לעבוד עם טקסטים רבים ולשלב תמונות בתוך מגוון רחב של תבניות שחוזרות על עצמן ועוד הרבה פיצ’רים חשובים שיעזרו לכם בעבודת העימוד ויהפכו אותה ליותר קלה ומהנה, הכי חשוב שבסיום הלימודים תבנו לכם תיק עבודות איכותי ומושקע, תדאגו להכניס לתוכו רק עבודות טובות ואיכותיות שהכנתם במהלך הלימודים ואפילו לאחריהן אם עיצבתם לוגו כלשהו ללקוחות ראשוניים או לחברים שכנים וכו’, תזכרו תיק העבודות הוא כרטיס הביקור שלכם, המעסיקים הפוטנציאליים יסתכלו בו לפני שבכלל יחשבו לזמן אתכם לראיון ולחשוב שאתם מתאימים להם או לא, לביצוע הפרויקטים עבורם.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/