מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-לוד
לגור בעיר עתיקה, עם היסטוריה ענפה ומפוארת כמו העיר לוד, תסתכלו על הסמל שלה, ענפי הזית שמסמלים את הכרמים שממנה התפרנסו תושבי העיר בזמנו, שער גדול, מסמל את עתיקותה של העיר ועברה המפואר, הפסוק “ושבו בנים לגבולם” שמסמל שהעיר היתה קולטת עליה, חשבתם אולי על עוד דרכים שבהם ניתן להעביר את המסר של גדולתה של לוד, הייתם רוצים לדעת איך לעשות זאת ובצורה מקצועית, אתם יכולים בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בלוד, אתם תלמדו איך משתלב החדש של היום, לימודי גרפיקה ממוחשבת עם לימודי תקשורות חזותית של אז, הישן והחדש.
מה ניתן ללמוד במסגרת לימודי הדרכה בלוד
אתם יכולים ללמוד רבות על העיר שלכם, רבות על עיצוב באופן כללי כדי להעביר את המסר, אתם תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית שלכם, חשיבה גרפית מפותחת מביעה על גרפיקאי עם רעיונות מעניינים לעיצוב, מדהימים לעיצוב, כדי שתוכלו להיכנס לתהליך טוב ובריא של פיתוח חשיבה גרפית נכון, תלמדו מושגים רבים מעולם העיצוב והגרפיקה כמו תורת הצבע, אור וצל, קומפוזיציה, פרספקטיבה טיפוגרפיה ועוד.

תלמדו שבנוסף לפיתוח החשיבה הגרפית שלכם חשוב יהיה גם לפתח את היכולת הביצועית שלכם, לפתח את היכולת שלכם לעבוד עם התוכנות הגרפיות כדי להוציא את הרעיונות שלכם לידי ביצוע, אתם תלמדו לעבוד עם תוכנת הפוטושופ המדהימה לעיבוד ועיצוב תמונה, התוכנה יודעת לחתוך תמונות, לתקן בהן צבעים, להפוך אותן לשחור לבן, לצבעים מונוכרומטיים, לשלב מספר תמונות לעיצוב אחד ע”י מסכות, לשלב טקסטים על כל סוגיהם, תלמדו מספיק כלים כדי שיוכלו לעזור לכם לחשוב איזה עיצוב אני יכול לעשות כדי שהמסר שרציתי יועבר בצורה טובה ומעניינת לצופה.
אתם תלמדו גם לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, תלמדו לעצב בה לוגואים עם צבעים וטכניקות שונות, תבינו שבגלל שכל מה שתאיירו בתוכנת האילוסטרייטור הוא ווקטורי הוא גם ייצא מעולה חד וברור בהדפסה, והרי זו מהותו של לוגו להעביר מסר חד וברור לצופה, לכן מעצבים גרפיים רבים מעדיפים לעצב לוגואים באילוסטרייטור.

תלמדו שניתן לייצר ועצב כפתורים לאינטרנט ותפריטי ניווט בתוכנת האילוסטרייטור, במסגרת לימודים בניית אתרים, תוכלו לבנות דפי html עם טבלאות, טקסטים, רקעים, לשלב בהם תמונות שתבנו בעזרת פוטשופ, תוכלו לשלוט על דפי האינטרנט שלכם באמצעות css ועוד. לימודים בתוכנת האינדיזיין יאפשרו לכם לעמד ספרים, קטלוגים חוברות וכו’ אתם תדעו לטפל בתמונות וטקסט רב ולשים אותם בטורים בתבניות ולשלב עם צבעים וצורות וקבצים שבניתם באילוסטרייטור או בפוטושופ. הכי חשוב שבלימודים שלכם אתם תשקיעו, תעשו עבודות איכותיות, כיוון שככל שהעבודה איכותית היא תוכל גם להיכנס לתיק עבודות איכותי, זכרו תיק העבודות שלכם הוא בעיקר עבור מעסיקים שרוצים לבחון את כישוריכם ויכולותיכם הקונספטואליות והביצועיות.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/