מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-כרמיאל
קח מקל קח תרמיל בוא איתי אל הגליל… עיר מופלאה היא כרמיאל ששוכנת בין גבולות הגליל, עיר שנקראה כך בשל ריבוי כרמי הזית שמסביבה, כל כך ירוק ופריחה ואיכות חיים ותעסוקה רבה, מפעלים רבים מייצרים שם והתחושה ממש ברוכה, מה אתם אומרים, לעצב לעיר הזית, עיר של ירק ושל איכות חיים ואוויר צלול, כבר מתקבלת השראה ורעיונות מתרוצצים בראש איך אפשר לעצב כרזה עבור עירכם האהובה כרמיאל, לו הבנתם איך. אז עכשיו אתם יכולים, אם תעברו קורס לימודים עיצוב גרפי בכרמיאל, תלמדו שניתן ועוד איך לשלב בין התחום המסורתי של לימודי תקשורת חזותית לבין שילוב עם התחום ההייטקי של לימודי גרפיקה ממוחשבת, שילוב מנצח שיכול רק לקדם אתכם הלאה בעתיד.

מה תלמדו בלימודי הדרכה בגרפיקה ועיצוב בכרמיאל
במקום מלא השראה ויופי כמו כרמיאל לא צריך לחשוב ממש הרבה, הראש כבר מכוון עצמו לכיוון העיר המדהימה, מה שחשוב הוא לכוון את הראש להיות ממוקד, להתמקד במושגים גרפיים מקצועיים שלפיהם תוכלו לחשוב על רעיונות עיצוב מתאימים כדי להעביר את המסר לכל מי שרק יראה אותו, על כרמיאל, תלמדו מושגים רבים כמו טיפוגרפיה, תורת הצבע, קומפוזיציה, פרספקטיבה שימוש נכון באור וצל ועוד. וכך תוכלו לפתח את החשיבה הגרפית שלכם וללמד אותה להתמקד ולא להתפזר לכל מיני מקומות תלמדו גם סגנונות חשיבה אחרים.
בנוסף לפיתוח החשיבה הגרפית תלמדו גם איך לעבוד עם התוכנות הגרפיות השונות, תתחילו עם תוכנת הפוטושופ המדהימה שיודעת לעבוד בצורה מושלמת עם תמונות, יודעת לעצב ולעבד אותן, בין אם מדובר בלחתוך את התמונה לגדלים רצויים, או לחתוך אלמנטים מהתמונה ולשים אותם ברקע אחר, לתקן את הצבע בתמונה, או לדעת להשתמש בכל מיני פילטרים ואפקטים שייתנו לה מראה של יוקרה, או רציניות, או ילדותיות, תלוי מה המסר שתרצו להעביר.
תוכנת הפוטושופ יכולה גם לעזור בתחום בניית אתרים לאינטרנט, אתם תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים שדפי אינטרנט ניתן לעצב גם באמצעות תוכנת הפוטושופ עם כלי ה slice שאח”כ באמצעות לחיצה על מספר פונקציות מאפשר להקים דף html לתפארת שניתן אח”כ לערוך ולתקן.

את תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית אתם תלמדו במסגרת עיצובי לוגואים ואובייקטים ווקטוריים, התוכנה הווקטורית נותנת יתרון רציני בזמן ההדפסה, איכות הדמות שתודפס או הלוגו תהיה הרבה יותר גבוהה בחדות ובנראות שלה מאשר תמונה או לוגו שעוצבו בפוטושופ, תוכלו גם לעצב כפתורים לאתרי אינטרנט ואייקונים לאפליקציה, בעזרת תוכנת האילוסטרייטור.
עולם הדפוס עדיין קיים, במיוחד ההוצאה לאור, אנשים עדיין קוראים ספרים עיתונים, חוברות וכו’, וצריך לדעת לעבוד בשביל להפיק את כולם בתוכנת האינדיזיין, אתם תלמדו תוכנה מדהימה שיודעת לעמד טקסט, תמונה, עמודים שלמים שיכולים לחזור על אותה תבנית מאות פעמים כדי שהכל יהיה מועמד באופן מקצועי ונקי, מלל בעזרת פקודות מחשב יוכל להיות סביב תמונה עם רווחים או להפוך תמונה ליותר שקופה ועוד. מה שחשוב בסיום לימודיכם הוא תיק עבודות מושקע, הוא יהיה מושקע ואיכותי אם אתם תקפידו לעשות את העבודות שתשקיעו בהן, להיות מושקעות ואיכותיות בהתאם, תיק העבודות הוא לא רק בשבילכם אלא בעיקר בשביל לקוחות פוטנציאליים שמשתמשים בתיק העבודות כאינדיקציה להבין אם תתאימו להם לפרויקטים שלהם או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/