מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-כפר סבא

זוהי העיר המקסימה שדואגת לספק לתושבי דרום השרון שירותי חינוך, רפואה יש בה גם אזור תעשייה גדול, משמשת למסחר ועוד, חשבתם איך יהיה ניתן לעצב כרזות בתחנות האוטובוסים בעירכם? או כל מיני שלטי חוצות שיעבירו את המסר שכפר סבא היא עיר שכיף לחיות בה, עכשיו תוכלו בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בכפר סבא, בואו ללמוד איך לימודים בתקשורת חזותית יכולים להשתלב יפה מאוד עם לימודי גרפיקה ממוחשבת.
מה תלמדו במסגרת לימודי הדרכה בגרפיקה בכפר סבא.
אתם תוכלו ללמוד את כל העקרונות שעליהם מבוסס העיצוב הגרפי המקצועי, אתם תלמדו בראש ובראשונה איך לחשוב בצורה גרפית נכונה, תלמדו לפתח את התודעה הגרפית שלכם, פיתוח תודעה גרפית חשוב מאוד במקרה שרוצים לחשוב על רעיונות לעיצוב מעניין וחדשני כדי להעביר מסר מעניין וחדשני לצופה בעיצוב, אתם תלמדו מושגים רבים כמו קומפוזיציה, פרופורציה, תורת הצבע טיפוגרפיה ועוד.
בשילוב של לימודי פיתוח החשיבה הגרפית, אתם תלמדו גם את התוכנות הגרפיות שאיתן אתם תבצעו את העיצוב שעליו חשבתם, תתחילו עם תוכנת פוטושופ המדהימה שיודעת לעבד ולעצב תמונות, יודעת לחתוך אותן לפי הצורך, לעשות תיקוני צבע, אפקטים של שחור לבן, לשלב תמונות עם טקסט וגם עליו ניתן לעשות אפקטים ופילטרים שונים הכל בשביל העברת מסר מקצועי ונכון לצופה.
תלמדו במסגרת לימודים בניית אתרים לשלב בדפי ה html שתלמדו לבנות, תמונות ערוכות בפוטושופ, מותאמות לגדלים שאתם צריכים בהתאם לטבלאות שהגדרתם בדף ה html שלכם, תלמדו לשלוט על המאפיינים של דפי האתר באמצעות css תלמדו מהי חווית משתמש ועוד.

תוכלו ללמוד במסגרת לימודי אילוסטרייטור לצייר לוגואים, איורים, נופים, אלמנטים עיצוביים ועוד, כיוון שהתוכנה היא ווקטורית, כל אלמנט שתציירו ייצא גם כן ווקטורי וזה נותן לו ייתרון גדול מבחינת הדפוס כי ייצא ברור וחד מתוך ההדפסה ולכן מעצבים גרפים רבים משתמשים בכלי זה לעצב את הלוגואים שלהם כדי שבמעבר להתאמה לפלטפורמות שונות, כמו אינטרנט, ניירות מכתבים, כרטיסי ביקור ועוד, לא תהיה בעיה בהתאמה לגודל או למשקל וכו’.
לתלמידים שעדיין היו רוצים להיכנס לתחום הדפוס וההוצאה לאור, תלמדו את תוכנת האינדיזיין שפשוט מעולה לצורכי עימוד ספרים ועימוד חוברות, קטלוגים מגזינים וכו’, בזכות תוכנת האינדיזיין תוכלו להשתלט בלי חשש על מלל רב ותמונות ולעמד אותן בתוך תבניות שהכנתם או שמוכנות מראש, וזאת תוכלו לעשות אחרי מספר הגדרות ופונקציות בצורה אוטומטית עם שאר הדפים, גם אם יש מאות, אינדיזיין מוכנה לכל מטרה. בסופו של יום, אתם תשקיעו, תזיעו ותדאגו לעשות את שיעורי הבית ועבודות טובות ביותר כדי שתוכלו להכניסם לתיק העבודות שלכם, תיק זה ישמש אותכם כמעבר לשלב הראשון לפני מפגש עם מעסיקים פוטנציאליים שבוחנים אתכם לפי רמת ביצוע וחשיבה של תיק העבודות שלכם.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/